Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 304463 пъти)

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #135 -: Юли 05, 2014, 10:53:10 am »
Съни и Рени, интересни работи сте ми написали. Опитвам се да си отгатвам съдбата, а това не е много правилно. По-добре е да я насочвам чрез въображението си. В последно време, когато гледам карта, винаги гледам едновременно транзита на Сатурн, на Юпитер и прогресията на Луната, все едно са вързани с въженца. Разбира се, гледам и другите транзити и прогресии, но когато няма тежки аспекти и точни прогресии, това ми казва достатъчно. Все едно съдбата облекчава по тоя начин трудните транзити, много често го виждам - Сатурн на важни точки, и Юпитер също.

Сега Сатурн е в 3. Трябва да се разпиша в другата тема, защото си мислех, че е безобиден транзит. Той ми довлече неудържимо желание за изучаване на трудни и задълбочени области. Едната е психологията (мойта си специалност), в която задълбавам още, вече по друг начин от преди, другата е окултни и езотерични неща (включвам и астрологията), с които също се занимавам от много отдавна. Скоро Юпитер ще отиде в 12, а Сатурн ще си остане в 3, мисля че пикът на мойто четене и преживяване още не е дошъл. 3-домният Юпитер в тоя живот се не начете! Това задълбочаване ми се отразява и на методите на работа (6, където е Слънцето).

Ще бъде интересно, защото предстои квадрат на Сатурн към Слънцето (тия са ми тежки), когато Юпитер е в 12, и после когато Сатурн стигне ИЦ, Юпитер ще е на АЦ. С прогресивната в 8. Преди това по едно време ще стане голям огнен тригон. Рени има похвална памет, Юпитер като влезе в Лъв, ще направи опозиция на Луната и Меркурий У/АЦ, но той ще е още в 11. Те рожденно си имат квадрат, та знаят какво е да прекаляваш. После в 12 от Дева ще направи опозиция на Слънцето. И те тека.

ПП. С Юпитер У/ДЦ, ИЦ и Слънце възможна ли е раздяла с партньор и дом през 12 или пък страх от раздяла?
« Последна редакция: Юли 05, 2014, 11:15:14 am от Smarta »

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #136 -: Юли 05, 2014, 01:17:23 pm »
Хахаха, финансите, казваш...
И аз го предчувствам хубав транзит, тъкмо съм се засилила. А дали ще се разделим с благоверния... не знам, тая тема е болезнена за днешния хубав и слънчев ден. :)
Съни, Съни, накупих си червени дрехи, вече съм истинска овца!

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #137 -: Юли 05, 2014, 02:10:43 pm »
Влияят ми, спор няма. Последният се разбира какво е искал да каже чак след време. :) Не бягам от рибата, но и други зверове от менажерията искат да се изявяват.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #138 -: Юли 05, 2014, 02:11:59 pm »
Влияят ми, спор няма. Последният се разбира какво е искал да каже чак след време. :) Не бягам от рибата, но и други зверове от менажерията искат да се изявяват.

Ти трябва да станеш Риби ,не да бягаш от тях. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #139 -: Юли 05, 2014, 02:29:29 pm »
Как се става Риби?

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #140 -: Юли 05, 2014, 03:06:07 pm »
Накарахте ме да се замисля...  ::) При много хора го наблюдавам това - не се асоциират със слънчевия си знак, защо е така?
Имам приятелка Риби, Луната е в Козирог - страшен самоконтрол, един път не съм я видяла да му отпусне края, да се напие да речем като Риба  :57:. Друга е Овен, Луната е в Риби - тя е мрънкало, малко е мързелива, няма я пробивността, характерна за Овена.
И при мен е така - намирам общо с Асц, Луна, подчертани Скорпион / 8-ми дом, само не и с Телец - знакът на Слънцето.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #141 -: Юли 05, 2014, 03:54:56 pm »
Ей, браво  :012: Да интегрираш всичко това си е истинско постижение  :clap:
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #142 -: Юли 05, 2014, 04:10:55 pm »
Как се става Риби?

С любезното съдействие на : Овен,Телец,Близнаци,Рак ,Лъв,Дева,Везни ,Скорпион,Стрелец,Козирог,Водолей - и готово !   :38:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #143 -: Юли 05, 2014, 04:27:06 pm »
Хахаха, Рени, дали ще са така любезни?  :-*

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #144 -: Юли 05, 2014, 04:45:57 pm »
Хахаха, Рени, дали ще са така любезни?  :-*

Попитай ги -ти знаеш как  :38:

Вчера  попитах една жена Рак с огърлица от перли и тя ще  ми (по) каже може би след около две седмици как да бъда русалка.
Днес попитах една огнена тройка-Овен ,Лъв и Лъвица с мечтата си и може би до 1 година ,същите ще ми (раз)кажат какво е да си   "златна рибка ".
Ето ти няколко пресни примера . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #145 -: Юли 05, 2014, 04:50:06 pm »
Много интересни даже!

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #146 -: Юли 07, 2014, 07:01:20 am »
Транзит на юпитер съвпад АС при дете,какво може да му донесе.
Юпитер е У6ти.

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #147 -: Юли 07, 2014, 09:21:07 am »
При мен Юпито мина тригон с У7, опозиция У1, в момента е тригон с МС - обаче събития - йок .... нищо ... как може такъв пропуск от негова страна  :lol_hitting:  :57: :57:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #148 -: Юли 07, 2014, 10:19:27 am »
Транзит на юпитер съвпад АС при дете,какво може да му донесе.
Юпитер е У6ти.

Според мен ще е добър период

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #149 -: Юли 07, 2014, 11:59:58 am »
Транзит на юпитер съвпад АС при дете,какво може да му донесе.
Юпитер е У6ти.

Подарък от леля му ,но ще го оцени/ят по-големите около него или то по-късно. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“