Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 304431 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #225 -: Юли 16, 2014, 05:32:33 pm »
Тоя Хирон кога е стигнал 17гр, няма ли да става ретро, че иначе съвсем скоро ще ми кацне върху Слънцето

Иначе с влизането в Лъв Юпитер минава в петият ми дом, в 4-ти нищо хубаво не донесе-затвори ме в къщи и съответно аз върша къщната работа, а това с прасе като сестра ми си е живо наказание, заради което скандалите са един след друг.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #226 -: Юли 16, 2014, 05:36:25 pm »
Проверих. Точно в 13:31. Извинявай за предния час - беше предположение.
Слънцето се е заковало на МЦ, Сатурн на К2, сега остава и някой да разтълкува картата...

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #227 -: Юли 16, 2014, 06:05:18 pm »
На мен тази карта супер крещяща ми се струва - самия Юпитер много виден, влиза в този драматичен знак Лъв. Квадратът с Марс и съвпадът със Слънце сякаш още повече подчертават силното влияние, което ще окаже на всички нас, този период, защото до каквото се докосне Марс, подчертава го, а  Слънце засяга нашата същност. Може би трябва да се внимава за необмислени рискове и особено пък за твърде самонадеяно поведение, можем да си повярваме твърде много. Интересен ми е и квадратът с нодалната ос, макар и да не знаков, все пак е активен - дали не трябва да приложим оптимистична философия, за да решим минали кармични проблеми - с това Юпитер може да ни помогне!

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #228 -: Юли 16, 2014, 06:08:07 pm »
Хирон заспа ретро на 17* отдавна и не мърда.Знаеш ли от кога го чакам да отлепи?

Не съм видяла r-то  :) Да си стои там и да не мърда

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #229 -: Юли 16, 2014, 06:08:49 pm »
Какво ви пречи кентавърчето, не знам, на мен ми стои от сума ти време точно на десцендента. Има едно много "меко" влияние и ми вади душата с памуче и ми премахва някои от фанатичните идеи по отношение на партньорствата - с бавни, постепенни движения, точно както леко стъпвате да махнете оръжието от ръцете на психично болен и агресивен пациент.  :012:

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #230 -: Юли 16, 2014, 06:15:07 pm »
Какво ви пречи кентавърчето, не знам, на мен ми стои от сума ти време точно на десцендента. Има едно много "меко" влияние и ми вади душата с памуче и ми премахва някои от фанатичните идеи по отношение на партньорствата - с бавни, постепенни движения, точно както леко стъпвате да махнете оръжието от ръцете на психично болен и агресивен пациент.  :012:
Меко, а? При мен на ДЦ вади тежката артилерия. Затова пък ми проверява картата, само в орбис от градус действа.

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #231 -: Юли 16, 2014, 06:53:17 pm »
При мен може би просто няма как да стане по-зле и заради това ми се струва меко.  :043: В личен план не ми върви и това е! Иначе като застана на ДЦ, особено в комбинацията със Сатурн в трети, имаше голяма чистка на "приятели" - но нямаше как да ме заболи, аз си знаех, че отношенията ни са кухи и без това и Хирон и Сатурн просто ми казаха "Виж какво, драга, не си губи времето с глупости" - и понеже и на мен нещо такова ми беше минало през ум и преди това, просто казах - ами ок и с това епопеята свърши.  :012:

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #232 -: Юли 16, 2014, 06:57:54 pm »
Мен ме удари по интимната връзка. Имаше стоянка лани на градуса на ДЦ, тази година пак ще има. Поредният тест, да види как съм си научила урока.

Имам чувството, че ми липсват някакви витамини. Не може да съм такъв дроб неконцентриран и безсилен!

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #233 -: Юли 16, 2014, 07:17:28 pm »
И аз съм голям дроб и отвейко, не знам Нептун като ми кацне на ДЦ след някоя друга година дали няма да си забравя главата. И за много неща точно заради тази разсеяност се чувствам безпомощна - защото нещата преминават покрай мен и може да не забележа. Но от много време си е така, явно ми е като природно дадено, надявам се някога да се промени, но не знам дали може.


Иначе айдееее, чичко Юпитер сега почерпи за ингреса си - баба ми (Лъвица) си взела два лотарийни билета - и двата са с печалба, символична някаква, но пак е нещо.  :012: Все пак още не е стигнал градуса й на Слънце, а на мен (защото аз трия билетите) още не ми е съвпаднал с моя Юпитер, Марса и Венерата.  :012:

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #234 -: Юли 16, 2014, 07:41:35 pm »
Честито! Ще подшушна на лъвовете да пускат тото (аз забравям, че това чудо съществува).

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #235 -: Юли 16, 2014, 08:58:45 pm »
Слънцето се е заковало на МЦ, Сатурн на К2, сега остава и някой да разтълкува картата...

Akruks ,не знам как се тълкува такава карта ,но мога да споделя лични наблюдения-повтаря ми сходна натална локализация.

Склонност да се рискува във всяко нещо( Юпитер Лъв квадрат Марс ) ,с изключение ,когато става дума за егото и сърцето (сърдечните тръпки)-тук има уязвимост.Усещане за Бог,като по-голям от живота или по-скоро ,като негово продължение .Нужда от правене на нещо голямо,което другите да забележат,свързано със сцена,голям бизнес,преподаване ,издаване на книги на тема "Животът-усещане за красота и хармония "-упр.АСЦ Венера в 9-ти,Юпитер в 10-ти.Открития ,които ще дадат нова посока или информация за нашето съществуване и въобще всичко около съществуващата ни и позната форма на живот.Може да се наблюдава прекалена тенденция към господстваща роля ,за сметка на развиване на сътрудничество,правене на компромиси,да се мисли за другите хора - Юпитер квадрат нодална ос.Увереност в посока обективност.Може би ще се напише нова история.
Това е мое мнение и коментар ,не ангажирам никой с него. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #236 -: Юли 16, 2014, 09:40:31 pm »
Юпитер се случва ,тогава ,когато човек се е изявил по някакъв начин навън ,в обществен план ,ангажирал се е с нещо по-голямо от себе си и според това как е поставен в натала и какво/къде  уверява,случките по него могат да не са на момента ,а в следващите 3 години ,когато прави квадрат или опозиция с активираната точка по транзит.
Неговата присъствие е пожелателно в най-общ смисъл там където си позволите авантюра или сте авантюристични по рождение -дом,планети. Така че ,пожелавайте си големи,благородни ,романтични неща ,зареждайте се с жизненост,светлина,укрепвайте здравето,също ако не сте доволни от професионалното си поприще и не упражнявате професия по слънчевият си знак,сега е момента да го сторите. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #237 -: Юли 16, 2014, 09:42:40 pm »
Дано да сбъдва благородни желания чичко Юпитер, че съм зарината в такива и от това благородство вече си мислех, че ще умра, хахахаха, защото просто другите го нямат и се възползват.  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #238 -: Юли 16, 2014, 09:44:09 pm »
Мен ме удари по интимната връзка. Имаше стоянка лани на градуса на ДЦ, тази година пак ще има. Поредният тест, да види как съм си научила урока.

Имам чувството, че ми липсват някакви витамини. Не може да съм такъв дроб неконцентриран и безсилен!

Смарта ,Сатурн не ти ли прави квадратура към планетите във Водолей ?!?
АСЦ Козирог ли е при теб ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #239 -: Юли 16, 2014, 10:27:10 pm »
Драконе, ще те послушам.  :)

Рени, квадратът беше миналата година. Жива съм. Догодина към Слънцето. АЦ Дева.