Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 304498 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #255 -: Юли 17, 2014, 12:51:59 am »
Браво, Романтика!
Благодаря ти, Смарта :38:
Голямо напрежение изживях покрай този стаж, но вече съм свикнала на адреналиновия влак.

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #256 -: Юли 17, 2014, 09:07:47 am »
А моите прекрасни транзити на Юпитер са блокирани от прогр Слънце върху натален ЮЛВ и прогр балсамична Луна.

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #257 -: Юли 17, 2014, 01:12:54 pm »
Много дълго време не бях боледувал - как влезе в Лъв веднага ме просна (6 дом) .

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #258 -: Юли 17, 2014, 01:17:55 pm »
Много дълго време не бях боледувал - как влезе в Лъв веднага ме просна (6 дом) .

Ти нямаш ли сега и тр. Марс към нат. Юпитер?

Кръвно надали си вдигнал  ;D, нещо с по-висока температура ли и с бързопреминаващ характер?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #259 -: Юли 17, 2014, 01:30:02 pm »
Ти нямаш ли сега и тр. Марс към нат. Юпитер?

Кръвно надали си вдигнал  ;D, нещо с по-висока температура ли и с бързопреминаващ характер?

Нямам, перфектно се вприсва да набедя Юпитер  :) .
Надявам се да е нещо с краткотраен характер, лекаря ще го пропусна засега защото винаги знам какво ще предпише.
Яко лимони и хубав мед ме оправят почти винаги.

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #260 -: Юли 17, 2014, 01:42:54 pm »
Много дълго време не бях боледувал - как влезе в Лъв веднага ме просна (6 дом) .

а наталния Юпитер с какви характеристики е? Защо пък да се проявява като болест?

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #261 -: Юли 17, 2014, 01:55:17 pm »
Отчита ли се аспект /тригон/ на тр.Юпитер към прогресивно Новолуние, изобщо към прогресивни планети?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #262 -: Юли 17, 2014, 01:59:27 pm »
Нямам, перфектно се вприсва да набедя Юпитер  :) .
Надявам се да е нещо с краткотраен характер, лекаря ще го пропусна засега защото винаги знам какво ще предпише.
Яко лимони и хубав мед ме оправят почти винаги.

Лили е права -Марс/възел са активирали тр.Уран/Сатурн у1/Луна у6,Пълнолуние квадрат Марс /Меркурий.Мисля ,че по-скоро при теб е психосоматика -ретро фазата на Меркурий ,да не би да е спряла,някой твоя "творческа" спекулация и да те е върнала с финикийски знаци малко назад и/или да си се застоял вкъщи ,на място ,което те задушава,застой в личен план ?!?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #263 -: Юли 17, 2014, 02:07:29 pm »
а наталния Юпитер с какви характеристики е? Защо пък да се проявява като болест?

Като характеристики наталният няма отношение с тези теми(освен ако не се вземат под предвид интерсептираните Риби в 1 дом), но чисто като транзит през 6 дом го свързвам с подобни възможности.

Лили е права -Марс/възел са активирали тр.Уран/Сатурн у1/Луна у6,Пълнолуние квадрат Марс /Меркурий.Мисля ,че по-скоро при теб е психосоматика -ретро фазата на Меркурий ,да не би да е спряла,някой твоя "творческа" спекулация и да те е върнала с финикийски знаци малко назад и/или да си се застоял вкъщи ,на място ,което те задушава,застой в личен план ?!?  :)

Рени,

Не мисля, че тр. Марс/възел има нещо общо в случая с тр. Уран - Луна(1-5-6), там влиянието много специфично, други желания и мисли, които са НЕтипични за мен ме обземат, но това е съвсем друга тема.

Честно казано не се бях замислик за пълнолунието, най-вероятно то е отключило тези процеси - Луната опозира Марс и е в по широка квадратура с нат. Луна/Мерк.

« Последна редакция: Юли 17, 2014, 02:09:48 pm от Santi »

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #264 -: Юли 17, 2014, 03:09:23 pm »
Като характеристики наталният няма отношение с тези теми(освен ако не се вземат под предвид интерсептираните Риби в 1 дом), но чисто като транзит през 6 дом го свързвам с подобни възможности.


да, разбирам идеята ти, просто се зачудих, защо пък да е болест - все пак Юпитер не е по негативните случки. Може би идеите на другите са по-приемливи.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #265 -: Юли 17, 2014, 03:12:01 pm »
все пак Юпитер не е по негативните случки

а не е  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #266 -: Юли 17, 2014, 03:18:40 pm »
Santi,не знам какво те вълнува в периода,но Марс при теб е упр.2-ри и диспозитор у6 ,квадрат със същия,взаимна рецепция .Уран у1 от дълго време ускорява емоциите ти с 330 км/ч .,а същия е под егидата на Марс в момента; Сатурн като втори упр.АСЦ също капсулира Луната ти и той е в марсов знак-това имах предвид.Ти по натал си нервак,но с чувство за хумор и романтични таланти-Нептун наблюдаваш ли го къде плува от половин година 3-8- 6 (прогресивен). :)
Аз съм лаик в симптоматиката -Луната ми е в Овен,не умея да усещам "болката" у другите.
« Последна редакция: Юли 17, 2014, 03:20:11 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #267 -: Юли 17, 2014, 03:19:31 pm »
Отчита ли се аспект /тригон/ на тр.Юпитер към прогресивно Новолуние, изобщо към прогресивни планети?

Ти искаш ли да се отчита ?!?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #268 -: Юли 17, 2014, 03:20:49 pm »
а не е  :)

не, не е :) - въпрос на гледна точка :)

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #269 -: Юли 17, 2014, 03:21:54 pm »
да, разбирам идеята ти, просто се зачудих, защо пък да е болест - все пак Юпитер не е по негативните случки. Може би идеите на другите са по-приемливи.

Юпитер е по-големите случки - не е само голямото щастие той, може да е и голямото нещастие, зависи къде ще се озове и какво ще уголеми.  :012: :012: :012: