Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 304633 пъти)

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #345 -: Август 18, 2014, 11:56:43 pm »
Венера в съвпад с големия бенефик Юпитер, двете планети в разходящ съвпад с Марс У8 и сходящ с управител на асц Меркурий - откриха здравословен проблем при мъжа ми. Плутон му е опозиция Слънце, прогресивната Луна е в Скорпион - точно по Плутон / Скорпион / 8-ми дом е проблема, дано е по-малкото зло.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #346 -: Август 19, 2014, 12:20:14 am »
Ще е по-малкото зло, Таня, все пак има и бенефици, които действат, те намаляват злотворното въздействие на малефиците. по-добре да се открият нещата по-рано, надявам се всичко да е добре при мъжа ти.  :)

При мен днеска беше голям купон и утре продължавам.  :012: Всичко е повече от очакваното, да му се ненадявам на този Юпитер.

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #347 -: Август 19, 2014, 12:33:05 am »
Ще е по-малкото зло, Таня, все пак има и бенефици, които действат, те намаляват злотворното въздействие на малефиците. по-добре да се открият нещата по-рано, надявам се всичко да е добре при мъжа ти.  :)

При мен днеска беше голям купон и утре продължавам.  :012: Всичко е повече от очакваното, да му се ненадявам на този Юпитер.
Браво, радвам се за теб  :38:! В кой дом ти е Венера / Юпитер?
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #348 -: Август 19, 2014, 12:38:55 am »
Таня, наталния ти Марс какви аспекти прави?

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #349 -: Август 19, 2014, 12:42:31 am »
Венера в съвпад с големия бенефик Юпитер, двете планети в разходящ съвпад с Марс У8 и сходящ с управител на асц Меркурий - откриха здравословен проблем при мъжа ми. Плутон му е опозиция Слънце, прогресивната Луна е в Скорпион - точно по Плутон / Скорпион / 8-ми дом е проблема, дано е по-малкото зло.

Дано всичко е наред.

Има ли някой да каже нещо положително за "вълшебния" съвпад?!
« Последна редакция: Август 19, 2014, 12:45:02 am от sunrain »
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #350 -: Август 19, 2014, 12:49:00 am »
Чакам  го да мине този "вълшебен съвпад", защото прави квадратура с натално Слънце У5 и е голям карък. ;D

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #351 -: Август 19, 2014, 12:53:31 am »
Чакам  го да мине този "вълшебен съвпад", защото прави квадратура с натално Слънце У5 и е голям карък. ;D

Трябва и ти да си го ударил на купон, като Тъндър. Положителното е, че каквото и да става, човек го избива на смях, дали истеричен, отделен въпрос. :012:
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #352 -: Август 19, 2014, 12:55:33 am »
Трябва и ти да си го ударил на купон, като Тъндър. Положителното е, че каквото и да става, човек го избива на смях, дали истеричен, отделен въпрос. :012:
Наистина и мен ме избива на това. Никога не ми е идвало да се смея на глас силно - обикновенно си хихикам.  :72: Сега ме пощури нещо.  :85:

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #353 -: Август 19, 2014, 12:57:46 am »
Наистина и мен ме избива на това. Никога не ми е идвало да се смея на глас силно - обикновенно си хихикам.  :72: Сега ме пощури нещо.  :85:

: ))) Най-дивият смях, който ме е избивал някога, беше когато Уран ми квадратираше именно Юпитер. Заливах се като откачена и пръст да ми покажеш, не съм пушила трева по него време.  :043:
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #354 -: Август 19, 2014, 08:58:53 am »
Венера в съвпад с големия бенефик Юпитер, двете планети в разходящ съвпад с Марс У8 и сходящ с управител на асц Меркурий - откриха здравословен проблем при мъжа ми. Плутон му е опозиция Слънце, прогресивната Луна е в Скорпион - точно по Плутон / Скорпион / 8-ми дом е проблема, дано е по-малкото зло.

Дано не е сериозно!
А съвпада Марс/Сатурн къде попада, да не е от него?

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #355 -: Август 19, 2014, 09:44:32 am »
Дано не е сериозно!
А съвпада Марс/Сатурн къде попада, да не е от него?
Марс / Сатурн сега са на К3, не вярвам да е от това.
Иначе, предпоставки има много - транзитен Уран е на К8, съвпад с Хирон. Плутон е близо до опозиция към Слънцето. Прогресивната Луна е в Скорпион. В натала Меркурий / Марс в Лъв са в квадратура към осмодомна Луна, като Марс е У8. Сега Юпитер в Лъв и Марс в Скорпион активират конфигурацията. Има и разходяща опозиция от Сатурн към осмодомната Луна, много фактори.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #356 -: Август 20, 2014, 12:31:08 pm »
Прогрес. и дир. ми  Венера ,които се движат на градус една от друга образуват тригон с МЦ и след 3 градуса съвпад с натално Слънце ,но засега няма проявление.Може ли тразитният Юпитер ,който ги наближава да задейства аспектите и според вас един съвпад възможно ли е да има проявление 3 градуса преди да е настъпил  ;)


ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #357 -: Август 20, 2014, 01:05:22 pm »
Прогресиите се задействат като са на по-малко от градус.  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #358 -: Август 20, 2014, 01:29:07 pm »
Прогрес. и дир. ми  Венера ,които се движат на градус една от друга образуват тригон с МЦ и след 3 градуса съвпад с натално Слънце ,но засега няма проявление.Може ли тразитният Юпитер ,който ги наближава да задейства аспектите и според вас един съвпад възможно ли е да има проявление 3 градуса преди да е настъпил  ;)

Да,може .Щом е и  Юпитер и активира пр.Венера ,макар и в неподвижни знаци ,се усеща проявата му .Ако ти си настроена на вълна авантюризъм и носиш в себе си увереността за "улавяне" на късмета-защо не ?!? Натална Венера ти е знак ,където Юпитер екзалтира и се е устремила по прогресия към Слънце ,с помощта на Юпитер-пожелай си нещо в посока статус,амбиция,дом и ако МЦ е в Стрелец,период отразяващ завършек на съревнование между теб и мама,ако е Овен-да се (пре)бориш с нея и да изземеш нейните функции. Ще бъдеш призната в някоя област от авторитет (баща,съпруг/приятел ,шеф,обществена личност ). :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #359 -: Август 20, 2014, 02:05:58 pm »
Да,може .Щом е и  Юпитер и активира пр.Венера ,макар и в неподвижни знаци ,се усеща проявата му .Ако ти си настроена на вълна авантюризъм и носиш в себе си увереността за "улавяне" на късмета-защо не ?!? Натална Венера ти е знак ,където Юпитер екзалтира и се е устремила по прогресия към Слънце ,с помощта на Юпитер-пожелай си нещо в посока статус,амбиция,дом и ако МЦ е в Стрелец,период отразяващ завършек на съревнование между теб и мама,ако е Овен-да се (пре)бориш с нея и да изземеш нейните функции. Ще бъдеш призната в някоя област от авторитет (баща,съпруг/приятел ,шеф,обществена личност ). :)

Рени, много голям орбис - за прогресии 3 гр са си 2-3 години.

По-скоро Юпитер би подпомогнал тригона с МЦ (особено пък ако МЦ е в Стрелец), а съвпада - нещо друго ще трябва да го задейства след 2 години някъде.