Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 304536 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #675 -: Юни 21, 2015, 12:33:15 pm »
Аз мисля, че когато човек вече не издържа повече вътрешно на нещо  и му се съпротивлява, става така, че Вселената ни измъква от там по един или друг начин.

Абсолютно вярно. Вътрешно изпитвах огромна съпротива срещу колектива и срещу такъв тип и начин на работа, тотално неприемане. И само с доброто заплащане успяваха да ме задържат, други предимства нямаше, само негативи. Но в крайна сметка в живота не всичко е пари. Освен това обстоятелствата се стекоха така, че по външен проект успях да спечеля достатъчна сума, за да си позволя малко безработица. Просто отлагах решението си за напускане, мислех да изчакам края на лятото, но Вселената ме е изпреварила, значи така е трябвало да стане.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #676 -: Юни 21, 2015, 12:44:27 pm »
Може би ти се отавря път за нещо по-добро. Все пак трябва да разчистим старото, за да дойде новото. Уран ще ти донесе нещо ново, нали е сега върху мерка ти :) Пък и овните ги подкрепя в момента юпитер в лъв( малко или много)  :012:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #677 -: Юни 21, 2015, 12:48:50 pm »
4 страници - "Случая Лили" :) - Папи, направете отделна тема - губи се темата вече

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #678 -: Юни 21, 2015, 12:51:31 pm »
Тъкмо щях да казвам, че заприлича на "Искрено и лично". Предлагам да не се мести, а направо да се изтрият излишните мнения.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #679 -: Юни 21, 2015, 01:01:15 pm »
Тъкмо щях да казвам, че заприлича на "Искрено и лично". Предлагам да не се мести, а направо да се изтрият излишните мнения.
Да се трие в тема за Сатурн ,тук е за Юпитер -излишното не е в повече, колкото повече-повече ,погребението на Мечо Пух в друга тема. Бълвай си, аз позволявам ;D ;D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #680 -: Юни 21, 2015, 01:01:44 pm »
Тъкмо щях да казвам, че заприлича на "Искрено и лично". Предлагам да не се мести, а направо да се изтрият излишните мнения.
A-a, нека си стоят коментарите и напомнят, че нали изтриха темата за астро-кафе, където ежедневно се оплакваше от некомпетентността на бившите ти колежки в предната фирма(с шефа водолей), която напусна с облекчение и се премести с ентусизаъм в настоящата, от която те "съкратиха", също след ежедневно оплакване и недоволство от колежките, а в началото ги хвалеше, сравнявайки ги с предходните, доколкото помня...  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #681 -: Юни 21, 2015, 01:06:58 pm »
Акрукс, ами то простотията и некадърността тук не е толкова рядко явление, аз какво мога да направя? И да искам, не мога да променя местните порядки.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
овек когато иска някаква промяна
« Отговор #682 -: Юни 21, 2015, 06:24:05 pm »
Акрукс, ами то простотията и некадърността тук не е толкова рядко явление, аз какво мога да направя? И да искам, не мога да променя местните порядки.  :012:
Всяка промяна човек трябва да започне със себе си, поне на йога принципите са такива.
В другите държави също има проблеми и хора, които не са на мястото си за дадена работа, така че не е нещо типично българско. 

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #683 -: Юни 21, 2015, 06:29:23 pm »
От простотия, безхаберие и негативизъм всеки бяга - нито съм първа, нито последна. Както казах, парите не са всичко и не винаги са определящи. Идва момент, в който ти идва до гуша и си готов да минеш към по-нисък стандарт на живот. В бившата служба избягах от сравнително лека/неотговорна работа и високо заплащане, явно е имало защо. А тези, които ги устройваше, още си кретат.  ;)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #684 -: Август 05, 2015, 09:23:27 pm »
Тригонът от 2Д на трз Юпитер(У6,стар У9) с наталната У1/Луна вече се разпада.Натален аспект Луна/Юпитер скрит,много широк квадрат,но орбис до 10* е налице.Наблюденията ми са само помпане,екзалтация на емоциите и потребностите по темите за личността и 10Д.Често ме хващаше гняв,псувах наум  :043: Понеже си познавам Юпитера не се вързах на оптимизма му и не действах с размах,което щеше да е грешка.  ;)
Въпреки,че Уран му е диспозитор за втори път виждам как на секстил към Уран полудявам и желанието ми за напускане с голям гръм и трясък е неистово  :012: Този път(до този момент) успявам да се въздържа.  ;D
2Д/Лъв с У2 в 10-докато Юпитер минава(ше) през 2Д ми помпаше ужасяващо желанието за придобивки,касаещи 10Д  :29:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #685 -: Август 06, 2015, 11:16:52 am »
Но аз мисля, че тя от многото взиране в толкова хорски съдби и карти самата тя "си е надделяла на съдбата" и едва ли картата и е от чак такова значение. Остава Свободният  избор и Божията благословия..:)

Права си, от толкова взиране в чужди карти и съдби имам чувството, че моят хороскоп е спрял да работи. На събитийно ниво вече трудно откликва на даши, дирекции и транзити. Но това се случи след определена поредица от събития, след това стои като застинал, като омагьосан - спящата красавица.  :012:

А човек, който е зареден с постоянно вътрешно безпокойство, и в най-райското кътче да отиде, пак няма да се чувства комфортно. Но при мен средата и обкръжението наистина оказват много силно, моделиращо влияние, за съжаление в повечето случаи потискащо, ограничаващо.

« Последна редакция: Август 06, 2015, 11:20:15 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #686 -: Август 11, 2015, 11:06:31 pm »
Е, честит ни Юпитер в Дева! Бива ли цял ден да не се поздравим тук  ;D
След като излезе от Лъв поне ще спре раздуването на всякакви драми.
При мен другата седмица ще направи точна опозиция със Слънцето - дано седна най-после да си напиша дипломната работа  :012:

Давайте сега да видим кой как го е аспектирал при предишния престой в Дева. Това нали уж е слаб знак за Юпитер. С какво ви е "дарявал" от него?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #687 -: Август 11, 2015, 11:11:37 pm »
Като върна времето назад, преди десетина години транзитът на Юпитер през първа декада на Дева при мен се изяви като един от най-динамичните периоди и доста плодотворен в личен план. Ще направи опозиция с ъглов Марс, който е с доминантно влияние в хороскопа ми - в западната карта управлява 5 дом, във ведическата е у7.

Сещам се, че тогава се подхлъзнах върху динена кора в професионален план /транзит на Юпитер през МС/, оказа се пълен въздух под налягане, но в личен план беше много събитиен период, положи началото на продължителна връзка и една от най-запомнящите се.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #688 -: Август 12, 2015, 08:44:24 am »
започнала съм работа  ::) - юпитер съвпад слънце в 12ти дом. юпитер ми е съУ6

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #689 -: Август 12, 2015, 01:07:29 pm »
Давайте сега да видим кой как го е аспектирал при предишния престой в Дева. Това нали уж е слаб знак за Юпитер. С какво ви е "дарявал" от него?
Ноември 2003-та тр Юпитер У4, съУ7 на 15гр дева- в моя 1д съвпад с АСЦ и с Плутон У3 в 12д;
тр Марс У3,8 на 14гр  в риби съвпад с моя ДСЦ откъм 7д;
тр. Венера У2, У9 на 17гр стрелец в моя 4д (секстил с натална Венера и тригон с нат. Юпитер)
тр. Сатурн в съвпад с нат. СЛВ- заминах за първи път в западно-европейска страна, уж на гости при моя и на разходка, а на втория ден ме хванаха да работя и декември държах в ръцете си банкнота от 500€= заплатата ми, при положение, че всичко друго- храна, спане, път, цигари и кино, беше за сметка на работодателя.  :012:
Тогава обаче тр. СЛВ е бил в моя 9д. , а сега тр. СЛВ ще се срещне с тр. Юпитер в моя 1д върху  Мерка У1, 10 на 10 февруари 2016г , тр Венера У2,9 в 5д ще е в тригон с тях, а тр Сатурн У5 в 4д ще е в тригон с нат. Юпитер У4 и на 9 февруари има Новолуние върху моя вертекс в 6д, което е в тригон с нат Венера във 2д
« Последна редакция: Август 12, 2015, 01:11:02 pm от akruks »