Автор Тема: Прогностика- практичеси упражнения  (Прочетена 161621 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #1005 -: Януари 20, 2018, 11:08:14 pm »
№3 здр.проблеми,сериозни
има напр.между меркурий и луна
сд луна каре меркурий
сд меркурий опозе луна
прогр.меркурий съвпад плутон
засегнато е здравето на човека
сд плутон т-каре с К6/К12
сол.асц. съвпад у6 уран

брачните отн.също са в криза
пр.венера ,ингрес в скорпи ,анаретен градус каре слънце,предстой и каре с марс
сд юпитер  У7 каре венера в 1 д.
сд уран опозе сатурн,руши всичко сигурно и стабилно,чрез промени
пр.луна  скорпион през др.у7 нептун също носи промени и криза в семейството,в последен ,анаретен градус преди ингрес в стрелец
сд венера съвпад юпитер е единствения добър асп. за периода
тр.сатурн в 4  е квадратирал оста 1-7

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #1006 -: Януари 21, 2018, 12:45:47 pm »
 № 1-  майка му е починала от рак на гърдата, когато е бил на 17г. За него е била най-близкият човек, имали са силна връзка, а той има по-голям брат и по-малка сестра. Учил е в католическо училище, не е продължил образованието, а е спрял да вярва в Бог след тази загуба и впоследствие цялата си енергия хвърля в работа и придобиване на материални блага, успешно.
№ 2 - сключва брак, детето идва 1г и 7м след бракуването
№ 3 - получава развод, тъй като от 2г има нова жена до себе си, която ражда половин година по-късно, т.е. докато тече развода е забременяла, а плановете са били да се разведе, да се оженят и тогава да правят бебето, но...  :)

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #1007 -: Април 19, 2018, 06:56:29 am »
Според вас какви са събитията?
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #1008 -: Април 19, 2018, 10:53:06 am »
Според вас какви са събитията?
Нещо във взаимоотношенията,отпътувал е ,заминал е в чужбина,осъден е ,смяна на дом заради жена,затвор.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #1009 -: Април 19, 2018, 12:18:50 pm »
Събития по 5-ти-8-ми дом много бързо са ускорили личния подход към живота и са променили статуса на натива, оказвайки влияние по делата на 7-ми. Силно активиран Меркурий, който е у 1 - 5 ти, Уран държи ъглови домове. Понеже е посочена дата , случката е станала на фаза Новолуние, съвпад с Луна, квадрат Марс, въвличайки 3-11-2-6 ти домове, замесени финанси- бум, награда тук, което е положителната изява или ингреса на Плутон на К8, с Юпитер върху Плутон, сякаш нещо е "изкопал", дано да не е в негативен аспект, а да е нещо,което  е било скрито и носещо му печалба. Има  акцент на Венера тук- Луна Везни, 7-ми дом, растяща Луна- нещо ще се "ражда". Интересно ми е как се е проявил анаретен СД Меркурий в Козирог, защото това е у1 и 5-ти, които са активни в периода ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #1010 -: Април 19, 2018, 12:34:34 pm »
Нещо във взаимоотношенията,отпътувал е ,заминал е в чужбина,осъден е ,смяна на дом заради жена,затвор.

Сафо, има пътуване по това време горе долу. Той живее в чужбина и се прибрал за кратко. Затворът е по-скоро символичен, заради поредицата събития.

Рени, датата е ориентировъчна(може би е малко по-късно), но когато е по-свободен ще го помоля за конкретни дати, ако помни(но мисля че няма как да незнае датите). Събитията не са хубави и започват тогава горе-долу, продължават  до половин година приблизително.

Картата не е ректифицарана, аз лично немога да се справя с тази задача.
« Последна редакция: Април 19, 2018, 12:42:10 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #1011 -: Април 19, 2018, 12:43:55 pm »
Значи домофикацията не е тази, така ли, Маймунка ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #1012 -: Април 19, 2018, 12:52:00 pm »
Значи домофикацията не е тази, така ли, Маймунка ?

Това е часът даден ми от него, твърди че майка му помни добре в колко точно се е родил. Много е висок, ако това ще помогне за асцендента.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #1013 -: Април 19, 2018, 12:57:26 pm »
Интересува ме дали негативните събития са свързани с финанси, имущество ,спекулации катастрофални за него или са свързани с близък родственик( много е активирам Меркурий) ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #1014 -: Април 19, 2018, 01:02:54 pm »
Интересува ме дали негативните събития са свързани с финанси, имущество ,спекулации катастрофални за него или са свързани с близък родственик( много е активирам Меркурий) ?

Да, Рени за подчертаното позна!

"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #1015 -: Април 19, 2018, 01:03:24 pm »
Инцидент,катастрофа,като вероятно е причинена от друг,налага се дълго да се възстановява.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #1016 -: Април 19, 2018, 01:05:14 pm »
Активен 4/10 домове Слънце квадрат Сатурн-родител
Трудно се прогнозира събитие по дирекции,прогресии,трябва да се гледа солар,след това лунар и лунации задължително.
« Последна редакция: Април 19, 2018, 01:07:38 pm от Сафо »

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #1017 -: Април 19, 2018, 01:08:38 pm »
Активен 4/10 домове Слънце квадрат Сатурн-родител
Трудно се прогнозира събитие по дирекции,прогресии,трябва да се гледа солар,след това лунар и лунации задължително.

Не, баща му преди години почива, незнам точно кога.

Ще попитам за датите защото са повече от няколко и ще кача карти.

Избързах с качването на картата в темата, самата аз нямам нужния опит. Извинете ме, за което!
« Последна редакция: Април 19, 2018, 01:49:09 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #1018 -: Април 19, 2018, 02:13:22 pm »
Според вас какви са събитията?
за СД СЛънце на К8 дават смърт на родител, ако СЛънцето е У4 или У10, в случая е У4
СД Венера 6г по-рано е била на ДС- брак
СД Уран 2г преди датата е бил на ДС - развод, раздяла
СД Луна след 2г на АС - брак, дете , пр. Луна в 5д също показва за този период възможност за дете
дете с увреждания, което по-късно е починало, след 5г някъде?  :017:


maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #1019 -: Април 19, 2018, 06:35:54 pm »
за СД СЛънце на К8 дават смърт на родител, ако СЛънцето е У4 или У10, в случая е У4
СД Венера 6г по-рано е била на ДС- брак
СД Уран 2г преди датата е бил на ДС - развод, раздяла
СД Луна след 2г на АС - брак, дете , пр. Луна в 5д също показва за този период възможност за дете
дете с увреждания, което по-късно е починало, след 5г някъде?  :017:

Той няма деца и не се женил, но е имал дълга връзка. Незнам толкова за личния му живот, вече не помня, но ми е разказвал преди. Сега е в чужбина и работи здраво, няма много време и рядко поддържаме контакт.

Относно детето, то е на братовчедка му. Било е в инвалидна количка от раждането и е починало на 14 г няколко седмици след майка си от мъка. Само тя му е била, имали са много силна връзка. Това са две от трагичните събития. Майката е млада и здрава жена, отива си внезапно същия ден който отива в болница, защото и е прилошало. Толкова знам. Било е шок за всички и все още е.
Преди това си отива братовчед му, майката на братовчеда, последвано от вуйчо му. Всички са били млади на около 40-43 години. И това в период от няколко месеца. На бабата на починалото дете скоро й от откриват рак.  А майка му е била в силна депресия и се е наложило да бди денонощно над нея, за времето което е бил в България.




"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг