Автор Тема: Прогностика- практичеси упражнения  (Прочетена 161505 пъти)

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #45 -: Февруари 20, 2014, 10:42:29 pm »
Хаха-нямаш цитат от мен :)
Ама и да имаше-щях да се оправдая-сега знам повече  :57:

нямам - това са цитати от един сайт, в който  ти не писала, нито пишеш, а в тоя дето ти пишеш, аз отдавна не влизам :012:

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #46 -: Февруари 20, 2014, 10:50:41 pm »
вярно, малко кофти за другите, дето през останалото време си мислят, че знаят същото :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #47 -: Февруари 20, 2014, 10:51:45 pm »
Abroad,благодаря -ще " погадая" ,защото ти не подлежиш на астрологични правила и догми  :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #48 -: Февруари 21, 2014, 01:03:19 pm »
Ако някой има желание да ми погадае, ще съм признателна.  :)

За солара 2013 мога да дам обратна връзка. В интерес на истината имах по-големи очаквания спрямо тоя солар и годината като цяло.

В солара 2014 ме притеснява сол. АС в 12 дом в съвпад с Уран, както и квадратурата на Сатурн към Луна и Венера в 4 сол. дом.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #49 -: Февруари 21, 2014, 02:59:58 pm »
Притеснява ме, че Уран в съвпад със соларния АС в 12 дом може да донесе внезапни промени в посока към форсмажорни обстоятелства, а акцентът върху 4 дом в солара би могъл да означава и принудителна изолация, затваряне у дома. Все си мисля, че тук във фирмата нещата висят на косъм и се чудя дали ще потръгнат скоро или ще бъде закрит тоя бизнес. Много ме е страх от безработица и мизерия - тук съм съвсем сама, а намирането на свястна работа отнема доста време. Засега ремонти вкъщи не се очертават - има нужда, но няма средства, а не искам да се обременявам с кредити, не ми е много стабилно положението.
« Последна редакция: Февруари 21, 2014, 03:02:21 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #50 -: Февруари 21, 2014, 07:29:02 pm »
сол 6д в 5д- работа, свързана с творчество или дете- може наистина да се грижиш за такова, имаш на разположение цели 13 месеца и една седмица да заченеш и да родиш, СЗ от 29 април е на К5 в натала ти- стабилен показател за тази цел  :72:

В тази връзка обичам да се шегувам, че ще съм втората Дева Мария, заченала непорочно  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Samoella

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 104
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #51 -: Февруари 21, 2014, 07:36:30 pm »
Имали ли сте Слънчево или Лунно затъмнение в 8 дом, как би  се проявило..

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #52 -: Февруари 21, 2014, 07:45:35 pm »
Лили, соларен Асц върху натален Уран в 12 дом съм виждала в друга карта. Донесе и принудително изолиране, но за кратък период. Но и много промени на тази личност. Промени много от разбиранията си, начина на живот. И то по-големки промени - от месояд към вег, това не е малка крачка. Както и други подобни подобрения, които се отразиха добре. Този индивид опита нови неща за себе си, които преди не е и помислял да стори. Има и повече интерес към духовните неща.

Едит: забравих да напиша, че Уран е в 12 дом, Везни, у4 във въпросната карта. А сол Слънце в 7 соларен. Мога да ти оставя на лични съобщения този солар, за да го разгледаш на спокойствие. И ще отговоря на всичките ти въпроси, ще дам обратна връзка за него, ако намираш и други сходни положения, които са ти интересни.
За да не ангажирам цял форум с картата, все пак е почти отминал солар.
« Последна редакция: Февруари 21, 2014, 07:50:04 pm от Emma »
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #53 -: Февруари 21, 2014, 08:33:10 pm »
Дотук съм все в изолация, затова се зачудих колко още по-изолирано може да бъде. Единствено безработицата ме плаши, но и психиатрията не е оферта.  :29:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #54 -: Февруари 21, 2014, 09:43:43 pm »
миналогодишен солар

Година колеблива и вглъбена в лично и нестабилна в професионално отношение - от типа не се знае какво още ще излезе от шапката, дали това са точното място и хора. Финализиране на някакъв професионален проект и започване на нов. В "ръцете" на другите  -  за насоките, които е трябвало да решиш къде да вложиш съзидателната си енергия, но в професионалната сфера зависимостта е на база собствената ти преценка и рекапитулация относно професионалното ти статукво и неговото развитие и насоки. Нещо си имала предвид в това отношение, но не са се реализирали очакванията ти. Възможни преквалификации, допълнителни обучения. Пари не би трябвало да са ти липсвали и възможности да припечелиш някой лев, макар че е възможно да са варирали като сума. Катарзис във взаимоотношенията и целите.  Може да си поставила начало на някакъв тип партньорство, което да изиграе роля в тази насока.

Да не си хвърлила око на някой шеф ? :29:

перфектно, без последното изречение - на младини нямах подобни навици, та сега тепърва ли да се уча да хвърлям око на който е да е без инициатива от отсреща - може би в друг живот :)

а, какво ще кажеш за настоящия?




enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #55 -: Февруари 22, 2014, 01:04:02 pm »
Ако някой има желание да ми погадае, ще съм признателна.  :)

За солара 2013 мога да дам обратна връзка. В интерес на истината имах по-големи очаквания спрямо тоя солар и годината като цяло.

В солара 2014 ме притеснява сол. АС в 12 дом в съвпад с Уран, както и квадратурата на Сатурн към Луна и Венера в 4 сол. дом.
Уран натално не ти е зле поставен, излишно е чак толкова да се приетсняваш, според мен. Нещо повече уран участва в голям воден тригон и то-с управителят на 3 включен, на 9-луна, марс-стария управител на асцендента.Тоест в тези теми-пътуване, роднини-съд, чужбина, ти имаш натално заложен успех.  Дори натално- сатурн/макар и комплицирано поставен/ си има тригон със слънцето-диспозитора му.
Уран откъм 12 си е "пробуденият революционер", дремещото несъзнателно неудовлетворение от статуквото, или условията, сега може да бъде по-конкретно и с поглед върху решения, идеи. И това е нов начин на мислене, възприемане, има тригон с меркурий на революцията. Водолей ти е вмъкнат знак в 3 рожд. дом /нещата свързани с роднини, сатурн управляващ 3 дом също е включен в 9 рожден., ха, тук се сещам, че като че ли е възможно да те занимават юридически проблеми,  сатурн минава през асцендента. Тоест в някакъв момент това е заложено да се случи -една от темите и значинеята на 3/9 рожденни особености при теб.
Уран може да наложи размествания в междуроднинските връзки, не точно  и само в дома ти, и квартирата.
Освен това юпитер, управител на 2 е в 9 /8 домове и той затваря големият тригон с уран и-марс /натално/. ,както и ,меркруий-годишен, Който ти е у-л на МЦ. Дори и да има внезапности, ти си защитена през годината с късмет, ще ти върви-Екзалтирал юпитер,близо до рождената луна с тригон от меркурий-на мястото на трона на Ю.
Нептун и меркурий имат рожден тригон от 1 и 5 дом, сега си съвпадат върху марс, управител на 5. Е, няма да е сушав любовния живот ;)
Уран е донякъде и събития с международен, държавен характер, внезапностите може да се отразят на твоето обкържение и роднини.
За сатурн-квадрата, който визираш, нали щом в радикса го няма, годишната тема не може да случи коренно нови съдбовни неща. Може да е лека стагнация, в указаните области. Аз бих заложила на тригона луна, венера-марс /любов/
И ще си в лична година 1, което си е период на лична сила, усещане за свободна воля, без чувството на на неприятно внимание на съдбата към живота ти. Само-трябва да проявиш активност, и да имаш концепция-какво искш, как да действаш, за да го получиш. :08: Да бъдеш лидер в живота си през годината.

Нещо, с което би могла да се бориш, макар да е трудно е песимизма на сатурн, липсата на вяра в в добрия шанс-заради управлението му на 3 рожд. дом в 9 дом, и сега-транзитиращ асцендента и първи дом.
« Последна редакция: Февруари 22, 2014, 01:24:02 pm от enigma »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #56 -: Февруари 22, 2014, 02:11:09 pm »
Благодаря много на всички включили се  :58: - дано положителните прогнози се сбъднат, че вече ми писна от тази поредица на тежки години, от 2008-ма дотук.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #57 -: Февруари 22, 2014, 08:13:08 pm »
Abroad,според мен  периода обхваща края на 2012 ги цялата 2013 г ,е бил с изявен марсов характер-"Жана Д'Арк в полите на Витоша".
Парадоксална година-Къде го чукаш ,а къде се пука ?!? ...Повтаряне на ситуация/и ,свързани с партньорства,по-скоро  "срещи" на умове,отколкото секс.Произшествие,злополука,негодувание,горяла си на празни обороти.
Едно късметче от изминалата година ,е "билета " ти за "Смяната на платната" през 2014г. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #58 -: Февруари 22, 2014, 09:11:28 pm »
Ако някой има желание да ми погадае, ще съм признателна.  :)


В солара 2014 ме притеснява сол. АС в 12 дом в съвпад с Уран, както и квадратурата на Сатурн към Луна и Венера в 4 сол. дом.

Сол.Асц.  върху Уран в 12  /активира воден тригон с У5 Марс –до тук се очертават контурите на романтична връзка,обществено неоповестена  и Луна в 8/емоции,който трудно ще контролираш/ +сол.У на асц.Плутон в сол.3/ на път/+сол. Луна-Венера Водолей в 3 нат. ,на секстил от тях+ сол Уран в 5 сол и 5 натален дом +сол.Нептун съвпад У5 Марс + сол.Марс съвпад СЛВ/съдбовна среща с човек,който ще докосне сърцето ти по везнешки галантно+ сол.МарсУ1,5 опозе и взаимна рецепция с Венера в 5 дом У7 дом- силно привличане ,взаимно,магнетично/- от всичко изброено до тук ако не е любов от пръв поглед на път,която предвид кой разклаща асц-дсц- тр.Сатурн/изгряващ в солара/ може да прерастне в нещо по-сериозно-дълготрайно  :-*
а за карето сатурн скорпи -луна/венера водолей,ще се наложи да пожертваш свободата си с обвързаност със сериозни съмнения да бъде или да не бъде в началото :08:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #59 -: Февруари 23, 2014, 02:13:43 pm »
Слагам картите на Гаури, всички желаещи да се включат  :)
« Последна редакция: Февруари 25, 2014, 04:02:11 pm от Satin »