Автор Тема: Прогностика- практичеси упражнения  (Прочетена 161624 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #60 -: Февруари 24, 2014, 06:00:26 pm »
Ако някой има желание да ми погадае, ще съм признателна.  :)

Ша са пробвам ма како.  ;D

Вероятна значима партньорска връзка с мъж юпитеров тип. Среща до пет месеца след рождения ти ден.

станахме две с еднакви прогнози ,няма мърдане Лили  :08:
 
« Последна редакция: Февруари 24, 2014, 06:03:18 pm от strelicka »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #61 -: Февруари 24, 2014, 07:15:31 pm »
Да видим кой ще е юпитеровият тип - с един щяха да ме сватосват (Юпитер в първи дом), но засега няма развитие.  :29:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #62 -: Февруари 24, 2014, 07:37:48 pm »

В солара 2014 ме притеснява сол. АС в 12 дом в съвпад с Уран, както и квадратурата на Сатурн към Луна и Венера в 4 сол. дом.
  сол АСЦ в 12д показва изолация през годината, сол Сатурн в сол 1д  показва ограничения, но пък така хубаво си заковала сол Юпитер У5 на К9- любов с чужденец, но нали всеки българин е такъв за тебе  :012:
Сол Луна У9 в сол 4д- промяна на местожителството, сол Венера У7 в сол 4д- партньор ще ти помага да разкрасиш дома си,  сол Нептун У5 в сол 4д показва творческа работа у дома ти или грижи за дете
 сол Слънце У10 в съвпад със сол Уран У4 в сол 5д показват също, че ще работиш вкъщи, но може и неочаквана бременност да донесе това разположение на планетите.

Ако някой има желание да ми погадае, ще съм признателна.  :)

Ша са пробвам ма како.  ;D

Вероятна значима партньорска връзка с мъж юпитеров тип. Среща до пет месеца след рождения ти ден. Да чакаме ли стихосбирка е въпроса ? ::) :29:  Годината вероятно ще е динамична.  Ще изпитваш необходимост да изхвърлиш нещо старо за сметка на нещо ново, но нещата няма да вървят гладко. Може да имаш известни финансови ограничения, стагнация и спъване от такъв тип, разплащане по стари "сметки". Минали любови могат да напомнят за себе си.

Ако някой има желание да ми погадае, ще съм признателна.  :)


В солара 2014 ме притеснява сол. АС в 12 дом в съвпад с Уран, както и квадратурата на Сатурн към Луна и Венера в 4 сол. дом.

Сол.Асц.  върху Уран в 12  /активира воден тригон с У5 Марс –до тук се очертават контурите на романтична връзка,обществено неоповестена  и Луна в 8/емоции,който трудно ще контролираш/ +сол.У на асц.Плутон в сол.3/ на път/+сол. Луна-Венера Водолей в 3 нат. ,на секстил от тях+ сол Уран в 5 сол и 5 натален дом +сол.Нептун съвпад У5 Марс + сол.Марс съвпад СЛВ/съдбовна среща с човек,който ще докосне сърцето ти по везнешки галантно+ сол.МарсУ1,5 опозе и взаимна рецепция с Венера в 5 дом У7 дом- силно привличане ,взаимно,магнетично/- от всичко изброено до тук ако не е любов от пръв поглед на път,която предвид кой разклаща асц-дсц- тр.Сатурн/изгряващ в солара/ може да прерастне в нещо по-сериозно-дълготрайно  :-*
а за карето сатурн скорпи -луна/венера водолей,ще се наложи да пожертваш свободата си с обвързаност със сериозни съмнения да бъде или да не бъде в началото :08:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #63 -: Февруари 24, 2014, 10:06:39 pm »
Лили,тази година стара твоя приятелка и/или връзка по някакъв начин ще се върнат в живота ти ,явно нещо там не си довършила,ще  разбереш за твое умение/талант ,за който досега не си подозирала с перспектива да го материализираш;някой Синдбад ще ти подари цвете и ще те омагьоса ,но...Властелинът със (на ) пръстените след НГ  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #64 -: Февруари 25, 2014, 08:45:53 am »
Дали ще имате желание и за моя солар? Уж се опитвам да съм силна, но определено съм доста объркана - и за работа и за интимни отношения. А и тази нумерология и астрология, които ме връхлетяха 2012-2013 съвсем промениха живота ми. А може би не са те, а просто е дошло време. Не ми харесва вече работата ми, а това, което искам да правя не носи особени резултати. Въобще, всичко ми е обърнато с главата надолу.
« Последна редакция: Февруари 25, 2014, 11:31:42 am от Happy58 »

Happy58

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #65 -: Февруари 25, 2014, 03:36:31 pm »
Дали ще имате желание и за моя солар? Уж се опитвам да съм силна, но определено съм доста объркана - и за работа и за интимни отношения. А и тази нумерология и астрология, които ме връхлетяха 2012-2013 съвсем промениха живота ми. А може би не са те, а просто е дошло време. Не ми харесва вече работата ми, а това, което искам да правя не носи особени резултати. Въобще, всичко ми е обърнато с главата надолу.
Не ти е лош солара, като изключим сол Сатун в сол 1д, който носи известни ограничения
според мен ще продължиш да работиш от дома си работа, свързана с астрология/нумерология
 партньорските отношения ще се стабилизират, може дори да се узаконят, партньор или клиенти, които имат връзка с чужбина, самите те може да са чужденци, доходи от чужбина в тази връзка или пари от издателска дейност

благодаря ти, ако партньора е работодателя ... нищо ново под слънцето - аз винаги съм работила и работя в момента към чужда фирма.

Но ... това с астрология/нумерология е добре, значи ще има някакъв смисъл, защото се чудех, дали не се надценявам и ми е минавала мисълта да ги зарежа и само да бъда по-концентрирана в работата. защото тя в момента куца, защото вместо да работя, аз мисля за форумите :)

Happy58

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #66 -: Февруари 25, 2014, 03:41:27 pm »
Дали ще имате желание и за моя солар? Уж се опитвам да съм силна, но определено съм доста объркана - и за работа и за интимни отношения. А и тази нумерология и астрология, които ме връхлетяха 2012-2013 съвсем промениха живота ми. А може би не са те, а просто е дошло време. Не ми харесва вече работата ми, а това, което искам да правя не носи особени резултати. Въобще, всичко ми е обърнато с главата надолу.
Не ти е лош солара, като изключим сол Сатун в сол 1д, който носи известни ограничения


Г-н Люмиер не мисли така :) като прочетох неговата книжка за соларите, направо можех да се гръмна :)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #67 -: Февруари 25, 2014, 03:45:26 pm »
да бъда по-концентрирана в работата. защото тя в момента куца, защото вместо да работя, аз мисля за форумите :)

 :85: :clap: :08: :72:

Happy58

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #68 -: Февруари 25, 2014, 03:48:53 pm »
да бъда по-концентрирана в работата. защото тя в момента куца, защото вместо да работя, аз мисля за форумите :)

 :85: :clap: :08: :72:

Любочка, тези човечета много двусмислено се смеят и радват :) И ти ли си като мен, или искат да ми покажат една ударителна по главата? :) демек, да не ровя из форуми, докато съм на работа :)

и най-гадното е, че с този сатурн даже се чувствам виновна, че го правя :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #69 -: Февруари 25, 2014, 03:49:24 pm »
Г-н Люмиер не мисли така :) като прочетох неговата книжка за соларите, направо можех да се гръмна :)

Похабила си малко от свободното си време...:)
Тука има хора, които могат да ти направят доста по-точна прогноза от него, обзалагам се :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #70 -: Февруари 25, 2014, 03:52:42 pm »
Слагам картите на Гаури, всички желаещи да се включат  :)

В картата солар+натал, сол. Асц го местите в 16'18гр. Дева
но това може да означава и друго разположение на останалите соларни куспиди
моля те построй нова карта натал+солар с домовете и редактирай поместената

Ама как да стане това, като в астро няма опция (или поне аз не видях такава), която да дава възможност да се променя града само за солара. За това съм сложила и само солар с точните градуси

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #71 -: Февруари 25, 2014, 03:53:48 pm »
Всички сме в кюпа, повсеместно, не само аз и ти. А и моят сатурн си го бива, ама...  :d030:

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #72 -: Февруари 25, 2014, 03:55:17 pm »
Слагам картите на Гаури, всички желаещи да се включат  :)

В картата солар+натал, сол. Асц го местите в 16'18гр. Дева
но това може да означава и друго разположение на останалите соларни куспиди
моля те построй нова карта натал+солар с домовете и редактирай поместената

Ама как да стане това, като в астро няма опция (или поне аз не видях такава), която да дава възможност да се променя града само за солара. За това съм сложила и само солар с точните градуси

Ако промениш Reference Place, няма ли да стане.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #73 -: Февруари 25, 2014, 03:56:54 pm »
Ако промениш Reference Place, няма ли да стане.

Къде е това

П.п. Видях го, мерси :)

Открих Америка, блондинска му работа ;D

Вече всичко е ок по картата  :) Гаури, сори ама съм леко смотана  :012:
« Последна редакция: Февруари 25, 2014, 04:05:03 pm от Satin »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #74 -: Февруари 25, 2014, 03:59:15 pm »
 :58: