Автор Тема: Прогностика- практичеси упражнения  (Прочетена 174161 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #615 -: Април 08, 2016, 08:43:08 pm »
дир Венера няма и 20гр водолей, а К3 е близо 28гр телец, за аспект с куспиди нали е до 2гр орбиса?а и при дирекциите се гледа естеството на планетата- в случая Венера е добричка и няма как да нарани 3д с квадрат към куспидата, какъвто реално не съществува
Америка е по 12д, като презокеанска държава, затова ми излизаше болката ѝ да е свързана с 12д, като очаквах да е била в болница, а не трагедия със сестра ѝ, Бог да я прости!

за прогр.Венера/ 28,50 Водолей в 12 д/ каре К3/К9 /27,50гр/

да загубиш сестра си по такъв трагичен начин няма как да не е отразено  и изживяно,а болката остава за цял живот
смъртта на човек винаги се вижда по-добре в картите на близките,отколкото на починалия
Венера по натал е т-каре с малефици-Сатурн и Плутон,колко да е добричка ,като е  наранена,второ Венера в Козирог в опозе със диспозитора си ,който , на всичкото отгоре в заточение си е кофти положение
« Последна редакция: Април 08, 2016, 08:45:39 pm от strelicka »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #616 -: Април 08, 2016, 08:44:48 pm »
Събитие в живота на мъж:

аз ще се включа утре сутринта,че съм много изморена,ако може да ме изчакате ;)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13595
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #617 -: Април 08, 2016, 08:55:56 pm »
за прогр.Венера/ 28,50 Водолей в 12 д/ каре К3/К9 /27,50гр/

да загубиш сестра си по такъв трагичен начин няма как да не е отразено  и изживяно,а болката остава за цял живот
смъртта на човек винаги се вижда по-добре в картите на близките,отколкото на починалия
Венера по натал е т-каре с малефици-Сатурн и Плутон,колко да е добричка ,като е  наранена,второ Венера в Козирог в опозе със диспозитора си ,който , на всичкото отгоре в заточение си е кофти положение
Беше написала СД Венера, затова коментирах, че е добричка Венера, нали на символичните дирекциите се гледа естеството на планетата, не толкова знака и това, че натално е в Т-квадрат не я прави лоша, а наранена, което е различно.
 А иначе на К3 е онази гадната звезда от Плеядите, за останалото съм съгласна, че излизат в натала събития, свързани с близките.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #618 -: Април 08, 2016, 08:57:11 pm »
Беше написала СД Венера, затова коментирах, че е добричка Венера, нали на символичните дирекциите се гледа естеството на планетата, не толкова знака и това, че натално е в Т-квадрат не я прави лоша, а наранена, което е различно.
 А иначе на К3 е онази гадната звезда от Плеядите, за останалото съм съгласна, че излизат в натала събития, свързани с близките.

поправих го ,благодаря ,че забеляза
алгол е на К3,Алгол има връзка със смъртта и болката. Медицинският термин Algology означава изучаване на болката.
« Последна редакция: Април 08, 2016, 08:58:50 pm от strelicka »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13595
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #619 -: Април 08, 2016, 09:07:45 pm »
поправих го ,благодаря ,че забеляза
алгол е на К3,Алгол има връзка със смъртта и болката. Медицинският термин Algology означава изучаване на болката.
имах предвид Алциона, която е в началото на 3д и в съвпад с К3, дир Хирон съвпада с нея

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #620 -: Април 08, 2016, 09:21:35 pm »
имах предвид Алциона, която е в началото на 3д и в съвпад с К3, дир Хирон съвпада с нея
Алциона плачеща звезда 29,19 Телец
алгол на 26,23 Телец- виолентна звезда
К3 27,50 Телец


Стивън Кинг има съвпад на СЛВ с Алгол. А и още куп известни и странни личности имат съвпад с Алгол. Пабло Пикасо, Джон Кенеди (съвпад с Юпитер), Джони Деп, принцеса Даяна (съвпад с Венера), Джон Ленън, Никола Тесла (съвпад с Уран), Жана Д'арк (съвпад със Сатурн), Алберт Айнщайн, Алистър Кроули, Йосиф Сталин, Мата Хари (съвпад с Плутон), Мик Джагър (съвпад с Луна), Салвадори Дали (съвпад с Марс).

Кенеди и Ленън са били убити, принцеса Даяна е умряла в инцидент, Тесла, Айнщайн, Сталин и Кроули от болест, Жана Д'арк и Мата Хари са били екзекутирани.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13595
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #621 -: Април 08, 2016, 10:39:16 pm »
Алциона плачеща звезда 29,19 Телец
алгол на 26,23 Телец- виолентна звезда
К3 27,50 Телец


Стивън Кинг има съвпад на СЛВ с Алгол. А и още куп известни и странни личности имат съвпад с Алгол. Пабло Пикасо, Джон Кенеди (съвпад с Юпитер), Джони Деп, принцеса Даяна (съвпад с Венера), Джон Ленън, Никола Тесла (съвпад с Уран), Жана Д'арк (съвпад със Сатурн), Алберт Айнщайн, Алистър Кроули, Йосиф Сталин, Мата Хари (съвпад с Плутон), Мик Джагър (съвпад с Луна), Салвадори Дали (съвпад с Марс).

Кенеди и Ленън са били убити, принцеса Даяна е умряла в инцидент, Тесла, Айнщайн, Сталин и Кроули от болест, Жана Д'арк и Мата Хари са били екзекутирани.
Дали не е умрял насилствено или при инцидент, а от старост, по уранова опозиция
Алциона е звезда от 2-ра величина и като такава е с по-широк допустим орбис

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #622 -: Април 09, 2016, 08:53:06 am »
Беше написала СД Венера, затова коментирах, че е добричка Венера, нали на символичните дирекциите се гледа естеството на планетата, не толкова знака и това, че натално е в Т-квадрат не я прави лоша, а наранена, което е различно.
 А иначе на К3 е онази гадната звезда от Плеядите, за останалото съм съгласна, че излизат в натала събития, свързани с близките.

Говорим за едно и също,Венера сестрата и аз съм писала,че е наранена,а иначе като указател за характера на сестрата си е добричка,майка на 4 деца,отговорна, до там,че последните години тя е държател на  финансовата стабилност на семейството, съпругът не е работел дълго време/ 9 дом описва съпругът - там има Марс и Нептун Стрелец,насилник и безработен,за психичното му здраве не знам/ , насилието идва от това,че е наранена непоправимо,единствената подкрепа за Венера е Юпитер -секстил, близките й роднини,но тя е била далеч от тях,секстила дава добър старт-провървяло й е от към доходност в чужбина,но в един момент е отказала да го споделя с съпруга си и той е изгубил всичко :o

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #623 -: Април 09, 2016, 09:26:27 am »
Събитие в живота на мъж:

станал е баща

прогр.Луна У5 съвпад натална  в 1 дом секстил У4,7 Меркурий
прогр.Слънце на К5 каре Марс ,слънцето-деца,марс-раждане
прогр.Юпитер /У1,10/на К2 секстил Мекурий /У 4,7/ статуса се променя,финансите също,
нат.секстил Юпитер/Меркурий става точен по прогресии -прогр.Меркурий-Юпитер ,/У7-У1/
СД Луна съвпад Юпитер 1дом разхд.асп. /сигнф. на родителство/
СД Нептун на К11 каре Плутон ,раждане ама дали не второ
тр.Плутон на МС- промяна на статуса в обществото ставаш родител

отминали дирекции
СД Меркурий съвпад Сатурн
СД Сатурн каре Нептун
СД Плутон 8 каре К6-К12говори за здр. проблеми и болничен престой,може и тежка бременост

ей това не знам как да го впиша в картинката
прогр.Марс опозе Уран - много разходи за здр.заведения или инцидентен сакътлък,уф стига съм писала
че и ако го свържа с
Сд Венера каре К3
СД уран съвпад К9,преместване или ПТП




Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2102
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #624 -: Април 09, 2016, 12:33:25 pm »
Събитие в живота на мъж:
Умира майка му при ПТП.
Загубата е голяма, защото е израснал в семейство на алкохолик и непрекъснати скандали и майката е била особено близка.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2102
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #625 -: Април 09, 2016, 12:42:48 pm »
Сега качвам и мои прогресии, дирекции и транзити за едно събитие
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2102
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #626 -: Април 09, 2016, 12:44:21 pm »
И пак:
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #627 -: Април 09, 2016, 01:56:47 pm »
Корея, мисля че има смяна на статус (женена/разведена, майка, работна/безработна), залагам на брак.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13595
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #628 -: Април 09, 2016, 02:44:04 pm »
Умира майка му при ПТП.
Загубата е голяма, защото е израснал в семейство на алкохолик и непрекъснати скандали и майката е била особено близка.
Кофти събитие, а картата му е почти същата като на моя познат, роден няколко дни по-късно, но при него Уран е У1, а тук е У12, което е У3 за майка му и дир. Уран е на нейна К12. Дир. Меркурий е в действащ съвпад с нат. Сатурн У3 в неин 8д и квадрат с нат. Юпитер У1, съУ4 за нея в неин 4д.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #629 -: Април 09, 2016, 03:05:46 pm »
Умира майка му при ПТП.
Загубата е голяма, защото е израснал в семейство на алкохолик и непрекъснати скандали и майката е била особено близка.

Бог да я прости!тръгнах натам но не ми се щеше да продължа стигнах до ПТП  :(