Автор Тема: Прогностика- практичеси упражнения  (Прочетена 174932 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #630 -: Април 09, 2016, 09:04:27 pm »
И пак:

СД Венера съвпад Слънце + Ингрес на прогр.Венера У5- влюбване,връзка с чужбина,или чужденец,студент
Прогр.Венера каре К6- да не си сменила работа заради любов в чужбина
СД Марс каре К5/К11 опозе Венера У5- страст,силно привличане

А тези трите говорят за смяна на работа,неудоволетворение -доходи,кариера
СД Юпитер каре Слънце
Тр.Юпитер опозе Луна
тр.Уран на МС3 сол.Асц. на МС+ сол.МС В 6
прогр.Луна в 4 дом/предстой прогр.пълнолуние/

Happy58

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #631 -: Април 10, 2016, 03:50:05 pm »
Писала по този повод на много пъти, че се е случило когато тр Плутон У3 е в сходящ съвпад с Марс У3, У8 в 3д , на 2гр 20' орбис и в точен съвпад с парса за братя и сестри, който при мен се намира в 3д на по-малко от 2гр от Марс У3, У8 и Нептун; нейното Слънце е в съвпад с моя МП Уран/МС
Уран е У6  (6д е 4-ти от 3-ти), а МС е производна К8 за 3д.
тр Сатурн У6 съвпад с тр Уран У6 в мой 4д върху МП Иц/Юлв
тр ЮЛВ е на моя АСЦ;
дир Марс и дир Нептун съвпад с Иц и квадрат с Уран У6
дир Плутон У3 съвпад с моя К2 (производна К12 за 3д) и точна опозиция с Луната
дир. Плутон на градус от съвпад с моето Слънце У12 - събитието ми се отрази зле и прекъснах следването завинаги (12д е 4-ти от 9д)
дир Меркурий точен квадрат с нодална ос в натала, Меркурий е мундаден У3, а натално е У10 (У8 за 3д)
дир Венера съвпад с Марс У3, У8 и Нептун У7 - месец и половина по-рано се омъжих, имаше подаръци и меден месец на море, в натала Венера е У2 във 2д, който е 12-ти за 3д.
дир Сатурн в точен съвпад с Хирон в 6д , а дир Хирон съвпад с Луната
дир Вертекс съвпад с ПФ в самото начало на 7д предполагам показва брака ми преди това, но както се казва- пълно щастие няма никъде.

Благодаря. Предположих, че си писала, но аз или не съм попадала, или не съм обърнала тогава внимание. Ще го разгледам допълнително, учебно.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #632 -: Април 10, 2016, 11:57:36 pm »
По мъжката карта на Корея-мидпойнт юпитер/сатурн пада на около 2* близнаци, а там е юлв, при това квадратът м/у двете е точен. Задестване от дирекции/прогресии-имаме неочаквано събитие. Но защо майката-вероятно юпитер, като у на мц и луна може да е сигнификатор, точката на майката (асц+луна-сатурн) пада в скорпион-9*. В един знак с марс и квадрат от сатурн може да опише тежък живот за нея.
Друг точен квадрат - луна/меркурий. Интересно дали при неговото задействане има събития, все пак меркурий като у на иц също може да я опише, бащин дом=майчин. И изобщо, ще се радвам на подробности относно човека

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2102
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #633 -: Април 11, 2016, 09:31:07 am »
Сега качвам и мои прогресии, дирекции и транзити за едно събитие
На този ден почина любимата ми баба, тя ме е отгледала и имахме много силна връзка докъм зрелостта ми.
Транзити и прогресии по К 4/10 нерядко носят такива неприятни събития.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2102
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #634 -: Април 11, 2016, 09:36:11 am »
По мъжката карта на Корея-мидпойнт юпитер/сатурн пада на около 2* близнаци, а там е юлв, при това квадратът м/у двете е точен. Задестване от дирекции/прогресии-имаме неочаквано събитие. Но защо майката-вероятно юпитер, като у на мц и луна може да е сигнификатор, точката на майката (асц+луна-сатурн) пада в скорпион-9*. В един знак с марс и квадрат от сатурн може да опише тежък живот за нея.
Друг точен квадрат - луна/меркурий. Интересно дали при неговото задействане има събития, все пак меркурий като у на иц също може да я опише, бащин дом=майчин. И изобщо, ще се радвам на подробности относно човека
Не знам подробности, освен че е нещастен случай, докато пресича , е блъсната от кола.
За мен показателни са тр. Плутон и пр Меркурий , който при него е У4.
Аз също имам У4 Мерк и когато беше на К10, се преместих на нова работа, явно проявленията са широкоспектърни.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #635 -: Април 11, 2016, 10:04:48 am »
На този ден почина любимата ми баба, тя ме е отгледала и имахме много силна връзка докъм зрелостта ми.
Транзити и прогресии по К 4/10 нерядко носят такива неприятни събития.
Бог да я прости !

подцених го транзит У8 Сатурн през К4 и съ У8 тр.Уран през МС/ внезапно ли е станало,или е боледувала/
прогр.Луна  на К4/ диспозитор на У8/
прогр. Юпитер каре К8 /У4 Меркурий ,засегнати упр. на родителската ос,майка на баща ти ли беше
сол.асц на МС

по произодни

СД Марс каре К5/К11/ това са 8те  домове  от 4-10/  опозе Венера У5 любим за теб човек/8- произв.от 10д/

тр.Юпитер на К7/ 4 от 4/т-каре с Луна и връх Плутон в 4 дом

а от тези неща дето съм писала случиха ли се по дирекции за периода

Happy58

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #636 -: Април 11, 2016, 11:53:31 am »
Ето и от мен една карта. Аз още не съм я гледала, защото събитието е от днес.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2102
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #637 -: Април 11, 2016, 05:37:43 pm »
Бог да я прости !

подцених го транзит У8 Сатурн през К4 и съ У8 тр.Уран през МС/ внезапно ли е станало,или е боледувала/
прогр.Луна  на К4/ диспозитор на У8/
прогр. Юпитер каре К8 /У4 Меркурий ,засегнати упр. на родителската ос,майка на баща ти ли беше
сол.асц на МС

по произодни

СД Марс каре К5/К11/ това са 8те  домове  от 4-10/  опозе Венера У5 любим за теб човек/8- произв.от 10д/

тр.Юпитер на К7/ 4 от 4/т-каре с Луна и връх Плутон в 4 дом

а от тези неща дето съм писала случиха ли се по дирекции за периода
Да, майка на баща ми беше.Късно открит рак, отиде си за 4 седмици.
В този период действително бях много неудовлетворена в работата, но чак две години по- късно ми се удаде да я сменя.
По това време бях силно влюбена, мъжът имаше връзки с чужбина, да.

« Последна редакция: Април 11, 2016, 05:53:10 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13599
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #638 -: Април 11, 2016, 05:47:26 pm »
Ето и от мен една карта. Аз още не съм я гледала, защото събитието е от днес.
много ми е любопитно какво са донесли дир. Меркурий и Сатурн на АСЦ и дир. Луна на Плутон У1 в 12д  :017:
Сатурн е У3 по натал, Мерка е У8, а Плутон У1, във въздушен знак са- паднала е и потрошила кост?

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2102
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #639 -: Април 11, 2016, 05:58:07 pm »
Ето и от мен една карта. Аз още не съм я гледала, защото събитието е от днес.
В тази карта много аспект, много нещо, на мен ми е подчертано 8- домна, само че дали е раждане или смърт?
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13599
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #640 -: Април 11, 2016, 06:00:27 pm »
В тази карта много аспект, много нещо, на мен ми е подчертано 8- домна, само че дали е раждане или смърт?
може да е инцидент или операция, все пак млада жена е, по-вероятно е да де родила, отколкото умряла, пепел ни на езика  :)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2102
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #641 -: Април 11, 2016, 06:05:30 pm »
Нямах предвид нейната смърт..
Но наистина картата гъмжи от точни аспекти, обаче аз съм малко зле с разчитането им.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Happy58

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #642 -: Април 12, 2016, 08:59:15 am »
да давам ли отговор? Има ли други желаещи да се пробват?

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #643 -: Април 12, 2016, 11:26:53 am »
да давам ли отговор? Има ли други желаещи да се пробват?
Много неща може да са тук, не знам кое да избера. Командировка? А може и да е старт на изучаване на сериозна окултна дисциплина и смяна на кръга от приятели/хора в обкръжението. Ако пък пак гледаме производни домове, то засяга баба по баща, дядо по майка, смърт на домашни животни и т.н.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #644 -: Април 12, 2016, 11:50:47 am »
Ето и от мен една карта. Аз още не съм я гледала, защото събитието е от днес.

СД Луна т.съвпад Плутон+ прог.Луна каре У4 Сатурн
СД  Сатурн/Меркурий/ У8 ,11 + У3,4 /съвпад Асц
„САТУРН СЪВПАД с ASC: ОПАСНОСТ ЗА ЗДРАВЕТО,а ако С. упр 8,4 или 12д и е силно поразен от планети/зли звезди- СМЪРТ. ДЕПРЕСИИ, ВЯЛОСТ.Падания, удари, свади. Всички негативни показания на кармата се задействат сега в отрицателни събития. Проявяване на скрити пороци, действащи на средата и физическото състояние на човека. Нечестно, грубо поведение, измама. Поемане на непосилна отговорност. С. във ВОДНИ ЗНАЦИ- удавяне, а в Скорпион - отравяне от ревност» цитат
Тук сатурн е силен У3,4,и е в съвпад У8 Меркурий- не е добра прогноза,опасен период с летален изход,но предвид,че малефик Марс удря К8 с опозе,то смъртната опасност е за друг,луната е доста напрегната, в прогностика- близка възрастна жена,сестра, майка са уязвими
Прогр.Слънце У10  съвпад Плутон У1
ПРОГР.Луна каре Сатурн/Меркурий
Прогр.Марс на К2 опозе К8
Тр.Сатурн  каре Луна +прог.Луна каре У3,4 Сатурн – двойно подчертан асп. за нещастен случай при пътуване,ПТП-тр.плутон в з –плутонова квадратура-човека ще преживее нещо разтърсващо на път
Тр.Уран опозе Плутон – внезапно възникнало драматично събитие свързано с работа
Тр.Марс съвпад Уран У4- инцидент,инфарктна ситуация
Самият човек има сейф асп.тр.Юпитер върху светилата,така,че тя ще оцелее
пак се върнах на картата, тя Луната е много активна,У9 и У3 Сатурн,не ми се вярва да продължава да учи  ВУЗ на тази възраст,пък може магистратура,но ако има сестра/брат  това са 1-7 за тях и  юпитер през луна дава хубави събития,обвързващи и раждащи

Хепи не се смей,мъчим съ тук,без яснота,осветли ни моля по казуса :012:
« Последна редакция: Април 12, 2016, 12:54:06 pm от strelicka »