Автор Тема: Прогностика- практичеси упражнения  (Прочетена 173902 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13595
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #780 -: Април 26, 2016, 11:17:28 am »
Ето две карти и от мен:
В картата на мъжа- дир МС на Слънцето, освен почести и слава за мъж, може да е смърт на близък човек, ако Слънцето е поразено, а то е в квадрат с Уран У8, и този близък човек вероятно е жена от семейството- дир К12 квадратира Венера У4, У11 , тр Плутон У5 в 5д опозиция пр. Венера
дир. АСЦ на Плутон - воля, сила, психическа издържливост
В картата на жената-  тр СЛВ в 1д, дир АСЦ на Нептун У6, дир К12 на Марс в 1д, тр Сатурн У5 квадратира Венера У1, У8 в 5д- може да е предприела лечение, разкрасителни процедури, операция, свързана с нейната външност и здраве, от друга страна дир МС квадратира Нептун У6 във 2д- препятствия в бизнеса

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #781 -: Април 26, 2016, 01:29:45 pm »
И в картата на мъжа, и в тази на жената събитието е свързано с професионалната дейност и  промяна обществен статус.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #782 -: Април 26, 2016, 02:11:11 pm »
И в картата на мъжа, и в тази на жената събитието е свързано с професионалната дейност и  промяна обществен статус:)


по-конкретно,статуса се променя от много соц.фактори

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #783 -: Април 26, 2016, 02:19:03 pm »
Професионалните ангажименти влияят върху статуса или иначе казано, промяната, пробив в професионалното им поприще е променило мястото им в обществото .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13595
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #784 -: Април 26, 2016, 03:32:36 pm »
И в картата на мъжа, и в тази на жената събитието е свързано с професионалната дейност и  промяна обществен статус.  :)
Ми хубаво, благодаря за картите и лек ден!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13595
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #785 -: Април 26, 2016, 03:37:41 pm »
събитията са:
м.01- умира баща му,в резултат на грешни диагнози и лечение
м.03- умира чичо му, брат на баща му,внезапно- инфаркт
а а родителите на баща му и чичо му са още живи,погребаха децата си в разстояние на 48 дни

Бог да ги прости!
Пфу, че гадно, този Плутон верно не прощава- дир МС на Плутон, дир Плутон на Слънцето в 12д

Навремето на семейство от завода, в който работех, починаха двамата им сина и двете им снахи- катастрофа на път за морето, бяха оставили децата си на тях, голяма трагедия...

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #786 -: Април 26, 2016, 03:48:50 pm »
събитията са:
м.01- умира баща му,в резултат на грешни диагнози и лечение
м.03- умира чичо му, брат на баща му,внезапно- инфаркт
а а родителите на баща му и чичо му са още живи,погребаха децата си в разстояние на 48 дни

Бог да ги прости!

Много тъжно  :(
Аз го разведох и го разболях, а то това, което видях по 7 дом, е било по 4 от 4 - край за бащата. А по 6 и 2 дом е било за чичо му.
 
Не си обяснявам как може да усетиш събитието по активните домове.  :017: За да нацелиш трябва да се изброяват всички възможности по тях.  :o
« Последна редакция: Април 26, 2016, 04:00:22 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #787 -: Април 26, 2016, 08:42:49 pm »
по-конкретно,статуса се променя от много соц.фактори

По картата на мъжа:  създава  собствена технологична компания, работеща с НАСА, както и с компании като "Сони", 'Самсунг" и други.
По картата на жената: избират я за кмет, а самата тя е била секретарка на предишния.

Стреличка, знам, че за теб тази информация ще е полезна.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #788 -: Април 27, 2016, 10:04:06 am »
По картата на мъжа:  създава  собствена технологична компания, работеща с НАСА, както и с компании като "Сони", 'Самсунг" и други.
По картата на жената: избират я за кмет, а самата тя е била секретарка на предишния.


На мен ще ми е интересно, как ти обясняваш случването на събитията по картите.

Картата на мъжа точна ли е?

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #789 -: Април 27, 2016, 10:45:58 am »
Ужас! Не че съм много веща, но специално тази карта  :-X Мисля, че са му заложени подобни случвания. Дано оттук нататък да му е по-безпроблемно.

той е най- кроткото и позитивно стрелче,което познавам,с забележително чувство за хумор, :29: много ни е близък до сърцето на цялото семейство,много хубави спомени имаме с тях по риби,баща му също беше слънчев стрелец,лека му пръст   :engel016:
досега не са му се случвали подобни сакътлъци,ма на първи сатурнов възврат ....

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #790 -: Април 27, 2016, 11:09:41 am »
Хепи, картата е точна. На мен първо ми направи впечатление в картата, че липсва Въздух, но Меркурий е най-високо и то заедно с Венера, както и наличието на множество секстили, а това са най-устойчивите космични аспекти(астрофизик ми го сподели), а астрологически -възможности. Иначе при мъжа, събитието е резултат, в смисъл  като следствие на това, с което се занимава, просто е дошъл моментът да следва знака на Слънцето си- финансовата и материална сигурност за Телец са важни. Виж кой е минал през Слънцето му предната година, пр. Луна е в Козирог, още силни прогресии; по дирекция, освен явните аспекти, виж къде и как се е преместил големия земен тригон Слънце-Юпитер-Плутон. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #791 -: Април 27, 2016, 11:16:15 am »

По картата на жената: избират я за кмет, а самата тя е била секретарка на предишния.

Стреличка, знам, че за теб тази информация ще е полезна.  :)

м-да

СД Плутон тригон МС- власт възход,и СД МС съвпад Плутон действа така
СД ВЕНЕРА у1 съвпад Сатурн в 7,У4 в родният град ли е станала кмет
СД МАРС  у7 тригон Луна У10- 7 -избирателите
СД Луна – на АСЦ/Юпитер- късмет,израстване в кариерата
Сд САТУРН тригон УРАН у5,материализира проекти,мечти,уран- партиите
по натал има заложен подобен скок У МС- лУНА В 11-партии,сдружения,съмишленици,с подкрепа от тригона на Сатурн в 7 -избирателите
СЛЪНЦЕ У11 съвпад Венера в 5 дом / У1,8/- пак 11 харесват я ,да не кажа обичат, като човек
У10 ПР. Луна Телец на К8,имала е и материалната подкрепа за изборите
Тр.Сатурн  У4 каре У1,8 Венера,връзката се повтаря по СД
Тр.Уран У5  каре  К4/Слънце- носи промяна в самореализацията
Тр.Плутон на К4/Слънце- за първи път Плутон да даде власт,без да отнема живот,по натал е добре асп.,за разлика от Слънцето в каре към У4 Сатурн,не ми се върва,да мине без жертви на нещо, ще ми кажеш след 2 -3 години,като е в разходящ асп. карето тр.Плутон към Сатурн,защото тр.Юпитер през асц и в т-каре със Сатурн-Слънце, да не направи балона се надува и да се опита да се надскочи ,
Тр.Юпитер  у6 в 11 съвпад Луна каре сол/дир .асц.,тригон У4,5- късмет и коренно различна от досегашната дейност
СОЛ.Асц. Скорпион




Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #792 -: Август 04, 2016, 11:59:44 pm »
Това е реален пример, не е задача, питам ви
Тоест-човекът пита кога ще има възход в бизнеса
« Последна редакция: Август 05, 2016, 12:03:47 am от Papy »

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #793 -: Август 05, 2016, 12:39:03 am »
Това е реален пример, не е задача, питам ви
Тоест-човекът пита кога ще има възход в бизнеса

След около 10 години? По дирекции: Меркурий (У10) ще мине от падение в Козироб, знака на У2; Венера, У11 (производен II от X) ще мине от падение в Скорпион в Стрелец; Юпитер (У1) също мръдва в по-финансов знак. Фортуна не знам дали има смисъл да се гледа, но тогава ще е до MC. Това на здрав разум го казвам, не съм се занимавал особено с темата.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #794 -: Август 05, 2016, 12:49:08 am »
Мерси :)
Всеки да си каже както го вижда