Автор Тема: Прогностика- практичеси упражнения  (Прочетена 201810 пъти)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #855 -: Август 14, 2016, 09:43:37 am »
Благодаря Стреличка :)
Започвам да обръщам внимание на комбинацията Слънце в Рак - съвпад на Луна с Нептун. Като психическа нагласа този пример доста ми напомни човек, когото познавам.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #856 -: Август 14, 2016, 09:44:29 am »
Не са им наследствени заболяванията, вече казах, коренно различни са, просто баща им ги е правил пиян  :(

Ами ето, има нещо, идващо от родител.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3109
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #857 -: Август 14, 2016, 09:47:08 am »
карта № 2 - анаретен гр.на асц.
меркурий този път опозе сатурн-уран У3-нептун,неасп. У3 венера в 7-слабоумен,асоциален,с отклонения в психиката
как е с говора
тук има каре Слънце-Луна /Плутон- този е тормозен и от двамата родители,ЮЛВ на МС - бащата  е причина за регреса,има ли кофти слава този човек
« Последна редакция: Август 14, 2016, 09:52:11 am от strelicka »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13704
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #858 -: Август 14, 2016, 03:42:55 pm »
картата на Акрукс
№1- У1 Меркурий Овен КАРЕ Нептун-Марс У6
Слънце У3 В 12 опозе ПЛУТОН- У6- с главата не е добре този човек,психично заболяване,насилие,малтретиран от бащата
Слънцето не е У3, а е У4, иначе не е наред с главата, но никога не е бил малтретиран, защото баща им, който живееше в блок зад този на съученичката ми, не е живял с тях- разделили са се още като се е разбрало, че е болен от олигофрения- младежа е висок, здрав и хубав физически, но умствено изостанал- все пак като го срещна ме познава, като го питам майка му какво прави и ми дава точна информация, макар с провлачен говор.
« Последна редакция: Август 14, 2016, 04:32:32 pm от akruks »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13704
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #859 -: Август 14, 2016, 03:55:02 pm »
карта № 2 - анаретен гр.на асц.
меркурий този път опозе сатурн-уран У3-нептун,неасп. У3 венера в 7-слабоумен,асоциален,с отклонения в психиката
как е с говора
тук има каре Слънце-Луна /Плутон- този е тормозен и от двамата родители,ЮЛВ на МС - бащата  е причина за регреса,има ли кофти слава този човек
Този изобщо не е тормозен, а е гледан като под стъкленица от съученичката ми- наред си е с главата, много умно момче, но изостана с физическото развитие, в смисъл по-дребничък остана, около 1,65 за мен е дребен за мъж - има болни бъбреци, опериран е на няколко пъти, включен е в списъка за трансплантация, ходи си нормално, но с торбичката с урина в джоба. Покрай операциите като дете беше изостанал в началните класове и в четвърти клас беше в класа на голямата ми дъщеря, която учеше с 89-ти набор, че тръгна година по-рано.

Като казах, че баща им е бил пиянде и веднага го изкарахте насилник- не е бил такъв, а мамино синче, майка му го е дундуркала до последно, а внуците си един път не е потърсила, макар да са в съседни блокове. Баща им е починал отдавна от много пиене.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13704
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #860 -: Август 14, 2016, 04:00:01 pm »
Ами ето, има нещо, идващо от родител.
Делфи, всеки един от нас носи наполовина хромозомите на единия родител, а  децата не са алкохолици и не страдат от друг вид зависимост, че да са наследили баща си.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #861 -: Август 14, 2016, 04:10:36 pm »
Делфи, всеки един от нас носи наполовина хромозомите на единия родител, а  децата не са алкохолици и не страдат от друг вид зависимост, че да са наследили баща си.

Децата, създадени в нетрезво състояние на родителите им, са в рискова група по отношение на здравето. Иначе, много ясно, че всеки носи генетичина информация от майка си и баща си.
По първата карта предположих и психическо заболяване.
Не им пожелавам на момчетата да развият всички споменати болести, но имат предразположения по тях.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13704
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #862 -: Август 14, 2016, 04:40:57 pm »
Децата, създадени в нетрезво състояние на родителите им, са в рискова група по отношение на здравето. Иначе, много ясно, че всеки носи генетичина информация от майка си и баща си.
Не само те- нали преди бях дала карта на дете, родено глухо и с хранопровод, който не влиза в стомаха- майка му е пиела антибиотици за грип когато е забременяла, а не се е пазила докато ги пие, защото 10г не е могла да забременее. Бивша колежка също е забереняла с второто си дете докато е пиела антибиотик за грип- детето имаше дупка вътре на гърлото, чакаха го да стане на 8г, за да го оперират и оправят.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #863 -: Август 14, 2016, 04:48:11 pm »
Много правилно! Аз самата имам прекъсване на бременност по медицинско предписание, точно заради антибиотици, които съм пила точно по времето, когато съм забременяла.  :(
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3109
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #864 -: Август 15, 2016, 07:42:01 am »
Слънцето не е У3, а е У4,
съ У3 е Слънцето  :08:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3109
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #865 -: Август 15, 2016, 07:48:36 am »
Този изобщо не е тормозен, а е гледан като под стъкленица от съученичката ми- наред си е с главата, много умно момче, но изостана с физическото развитие, в смисъл по-дребничък остана, около 1,65 за мен е дребен за мъж - има болни бъбреци, опериран е на няколко пъти, включен е в списъка за трансплантация, ходи си нормално, но с торбичката с урина в джоба. Покрай операциите като дете беше изостанал в началните класове и в четвърти клас беше в класа на голямата ми дъщеря, която учеше с 89-ти набор, че тръгна година по-рано.

Като казах, че баща им е бил пиянде и веднага го изкарахте насилник- не е бил такъв, а мамино синче, майка му го е дундуркала до последно, а внуците си един път не е потърсила, макар да са в съседни блокове. Баща им е починал отдавна от много пиене.
ако той е по малкия,значи това което написах вместо за умственото му  развитие, просто указва по 3 дом - неговият брат олигофрения и зле с говора

карта№ 2 - анаретен гр.на асц.
меркурий този път опозе сатурн-уран У3-нептун,неасп. У3 венера в 7-слабоумен,асоциален,с отклонения в психиката
как е с говора
тук има каре Слънце-Луна /Плутон- този е тормозен и от двамата родители,ЮЛВ на МС - бащата  е причина за регреса,има ли кофти слава този човек
и тормоза не винаги е физически,психоческият тормоз при деца живели в кофти среда,с  агресия и омраза между родителите израстват с програма за само-унищожение,насочена навън или навътре, зависи от типа психика на човек
болните бъбреци са физ.симптом на това
« Последна редакция: Август 15, 2016, 07:53:03 am от strelicka »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13704
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #866 -: Август 15, 2016, 04:40:49 pm »
ако той е по малкия,значи това което написах вместо за умственото му  развитие, просто указва по 3 дом - неговият брат олигофрения и зле с говора

карта№ 2 - анаретен гр.на асц.
меркурий този път опозе сатурн-уран У3-нептун,неасп. У3 венера в 7-слабоумен,асоциален,с отклонения в психиката
как е с говора
тук има каре Слънце-Луна /Плутон- този е тормозен и от двамата родители,ЮЛВ на МС - бащата  е причина за регреса,има ли кофти слава този човек
и тормоза не винаги е физически,психоческият тормоз при деца живели в кофти среда,с  агресия и омраза между родителите израстват с програма за само-унищожение,насочена навън или навътре, зависи от типа психика на човек
болните бъбреци са физ.симптом на това
Стреличке, в стремежа си да се докажеш права в твърденията си се увличаш в писането на неща, които нямат общо с действителността, извинявай, но в случая прекали.
Два пъти написах ясно и категорично, че никой никого не е малтретирал в това семейство- нито физически, нито психически. Моята съученичка беше една на майка и баща, че преди 2-3 години починаха първо баща ѝ, после майка ѝ, като до последно са я подкрепяли и помагали в гледането на децата, които са вече мъже- големият е 85-ти набор, малкият 88-и. Може да не съм оставила датите на раждане от етични съображения, че форумът е публичен, но съм оставила градусите на планетите и човек, който се занимава с астрология, лесно може да се ориентира по градусите на външните планети кога е роден натива. И какво значи "ако той е по-малкия" - много ясно, че втората карта е на по-малкия син- нали така е надписана за улеснение. И по-малкият ѝ син, за пореден път пиша, няма проблем с говор, с движения, с ум и разсъдък- всичко си му е наред, освен проблемите с бъбреците- има катетър и тръбичка, по която урината се събира в найлонова торбичка, която си носи в джоба, това е. Просто в малките класове беше изостанал една година заради операции, които са му правили, но завърши средно в нормално училище, а не в специализирано за увредени.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #867 -: Август 15, 2016, 05:01:33 pm »
Акрукс, Венера неаспектирана в 7 дом, домът на Везни - бъбреци, това ли би трябвало да е указанието на болестта? Ти как го виждаш?
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13704
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #868 -: Август 15, 2016, 05:46:43 pm »
Акрукс, Венера неаспектирана в 7 дом, домът на Везни - бъбреци, това ли би трябвало да е указанието на болестта? Ти как го виждаш?
Венера У6 е диспозитор на Юпитер У1 в 6д, който съвпада с Плеяди и е част от Йод, включващ Сатурн/Уран в 1д и Луна У8 в 8д. Венера У6 неаспектирана в 7д на везните, а нейният диспозитор Меркурий заедно с Хирон на К8 в опозиция с Нептун и квадрат с Марс.




Happy58

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #869 -: Август 15, 2016, 07:59:42 pm »
Акрукс, Венера неаспектирана в 7 дом, домът на Везни - бъбреци, това ли би трябвало да е указанието на болестта? Ти как го виждаш?

извинявам се, че се намесвам, но само да вметна - венера в това си положение е в точен квадрат към възлите. И това, че е неаспектирана от други планети, затруднява нейното проявление, което пък е нормално да се прояви на физически план, защото (както каза акрукс - да не пропусна да отбележа :) ), тя е и диспозитор на У1.