Автор Тема: Прогностика- практичеси упражнения  (Прочетена 166981 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #300 -: Март 11, 2015, 07:42:46 pm »
Ето-това вече ще е различно-ако не може да има деца, то в картата му трябва да е показано като вероятно

Happy58

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #301 -: Март 11, 2015, 08:39:58 pm »
Ето-това вече ще е различно-ако не може да има деца, то в картата му трябва да е показано като вероятно

имаше проблем, ама чак пък толкова .... диспозитора на У5 беше в опозиция със самия У5 (ако не се лъжа) - бях го написала на акрукс.

освен това, това с документите може или да не е истина, или в един момент да се промени. Преди месец разбрах за една дама, която бяха отписали да има деца по нормален път - абсолятно невъзможно било ... роди инвитро и оттам нататък няколко години секс без предпазване. И сега е бременна ... дано всичко е наред ...  :57:  - така че .... те да не лежат на тази кълка :) - това не е някакъв упрек, да не ме разберете сега погрешно ..
« Последна редакция: Март 11, 2015, 08:46:08 pm от Happy58 »

Happy58

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #302 -: Март 11, 2015, 08:45:11 pm »
gerg07, това "ТУК" не е активно, може ли линк към мястото където ме насочи?
Значи сега по казуса има продължение, жената не е лъв, както съм запомнила, а априлски овен, бебето е момче, родено на 18 април 2014г в 17,40ч Плевен
майката го била записала на баща си, той го е припознал, а сега в момента е подала в съда иск за бащинство към сина на моята приятелка, в иска писала, че са живели на семейни начала 6м, а реално няма такова нещо, имали са 3-4 интимни контакта, поне така твърди той и още нещо, моята приятелка каза, че синът ѝ имал документ, че не можел да има деца- оттам е тръгнал проблема и той е реагира така когато му е казала, че е бременна от него

скоро по това предаване за съдбите и т.н. даваха случай с тест за бащинство и казаха, че бил около 800-1000 лв, но ако си го направиш сам, не бил с правна стойност, демек, не можеш да го използваш за доказване или отхвърляне на бащинство. Трябвало през съда да стане.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13561
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #303 -: Март 11, 2015, 09:09:12 pm »
скоро по това предаване за съдбите и т.н. даваха случай с тест за бащинство и казаха, че бил около 800-1000 лв, но ако си го направиш сам, не бил с правна стойност, демек, не можеш да го използваш за доказване или отхвърляне на бащинство. Трябвало през съда да стане.
точно това ми обясни приятелката и нейния мъж, който завърши някаква юридическа специалност , остава му само държавния изпит да си вземе
за да е валиден тестът пред съда трябва да е изискан от съда, но това ставало при наказателно дело, а сега засега не се знае дали искът ще бъде уважен, след като нейният баща вече е припознал детето и са го записали на негово име, което пък на мен ми се струва абсурдно да го разрешава този вид осиновяване съда- все едно бащата е спал с дъщеря си и я оплодил  ::)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #304 -: Март 12, 2015, 12:01:42 am »
http://genetic.bg/%D1%82%D0%B5%D1%81%D1%82-%D0%B7%D0%B0-%D0%B1%D0%B0%D1%89%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE/

ето го линка Акрукс, има една просто система да се провери бащинството , по кръвната група на детето и бащата, така поне ще знаем дали хипотезата дали е вероятна.
Относно стерлитета на този мъж ме съмнява, един мъж , за да е стерилен трябва да е прекарал много сериозно заболяване. Както казва Хепи , дори и при стерилитет , понякога се случват чудеса.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13561
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #305 -: Март 12, 2015, 02:20:43 pm »
http://genetic.bg/%D1%82%D0%B5%D1%81%D1%82-%D0%B7%D0%B0-%D0%B1%D0%B0%D1%89%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE/

ето го линка Акрукс, има една просто система да се провери бащинството , по кръвната група на детето и бащата, така поне ще знаем дали хипотезата дали е вероятна.
Относно стерлитета на този мъж ме съмнява, един мъж , за да е стерилен трябва да е прекарал много сериозно заболяване. Както казва Хепи , дори и при стерилитет , понякога се случват чудеса.
Благодаря, Грег! Предадох им го по скайпа  :)
А само едната кръвна група не е показателна, аз например съм с кръвната група на майка ми, а сестра ми беше с тази на баща ни, ако и при този случай детето е взело кръвната група на майка си, това не значи, че баща му не му е баща- точно за това са днк експертизите.
На приятелката сина е боледувал от заушка през пубертета, а документ, че е негоден за баща не е правил сега, а разполага с него от времето, когато живееше с предишната си приятелка, която имаше дете от предишния си брак, свое не направиха през 10-те години съжителство, тогава си е правил изследване.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #306 -: Март 12, 2015, 07:25:49 pm »
Кръвната група може да е показателна дали е възможно детето да е на тези двама родители

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13561
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #307 -: Март 12, 2015, 08:21:48 pm »
Кръвната група може да е показателна дали е възможно детето да е на тези двама родители
Децата са винаги с кръвната група на един от родителите, моите деца и двете са с кръвната група на баща си, която е по-силна от моята кръвна група, това значи ли, че не съм ги родила аз и не съм им майка?  :012: :012: :012:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #308 -: Март 12, 2015, 08:28:03 pm »
Децата са винаги с кръвната група на един от родителите

Това не е вярно
Например ако ти си кръвна група а, това може да означава че са два алела а, или един а и един-нула. Ако ти си АБ, мъжът ти А, децата могат да са А, Б, АБ, но не могат да са нулева

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #309 -: Март 12, 2015, 08:43:34 pm »
Акрукс , моля те да ни държив в течение какво се случва по този случай. Много ще се радвам ако бебето се окаже дете на този мъж и го приеме наистина.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13561
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #310 -: Март 12, 2015, 10:42:46 pm »
Това не е вярно
Например ако ти си кръвна група а, това може да означава че са два алела а, или един а и един-нула. Ако ти си АБ, мъжът ти А, децата могат да са А, Б, АБ, но не могат да са нулева
  :) Унаследяване на кръвни групи

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #311 -: Март 12, 2015, 10:44:49 pm »
  :) Унаследяване на кръвни групи

Точно същото обясняват, прочети внимателно

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13561
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #312 -: Март 12, 2015, 10:45:17 pm »
Акрукс , моля те да ни държив в течение какво се случва по този случай. Много ще се радвам ако бебето се окаже дете на този мъж и го приеме наистина.
Разбира се, че ще следя и споделя какво се случва, записала съм си хорарния въпрос от вчера и ще го пусна когато има известен отговор в темата за хорарен тренинг

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13561
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #313 -: Март 12, 2015, 10:48:05 pm »
Точно същото обясняват, прочети внимателно
Прочела съм го и не споря за написаното от теб, както виждаш- споделих го за информация на другите  :)


Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #314 -: Март 12, 2015, 10:54:19 pm »
Разбира се, че ще следя и споделя какво се случва, записала съм си хорарния въпрос от вчера и ще го пусна когато има известен отговор в темата за хорарен тренинг
Днес и аз мислих да покажа един мой хорар. Ще го построя ей сега  :)