Автор Тема: Профекции  (Прочетена 54855 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Профекции
« Отговор #210 -: Януари 27, 2018, 04:11:59 pm »
Тази година проф. асцедент ми е в четвърти дом, скорпион, значи марс е управител.
  Плутон също е управител.

Но ме накара да си проверя моя проф. АСЦ, който тази година е на ДСЦ в риби, като нат. Нептун е в 3д., а нат. Юпитер У4, съУ7 е в 8д.
сол. Нептун е в сол. 6д. и края на нат. 6д- на градус от нат. ДСЦ
сол. Юпитер е на сол. К2

проф АСЦ върху ДСЦ съм имала на 6г., когато се преместихме от Търново в града, където все още живея, после на 18г., когато завърших имах много пътувания-експедиции в страната и в чужбина, на 30г когато смених професионално поприще и работех по морето, на 42г- също. Ще видим тази година, има още 8м да съм с този проф. АСЦ, на този етап пътуванията са налице

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Профекции
« Отговор #211 -: Януари 27, 2018, 05:14:34 pm »
Акрукс, а на мъжа ти кой е Управител на годината?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Профекции
« Отговор #212 -: Януари 27, 2018, 09:01:19 pm »
Акрукс, а на мъжа ти кой е Управител на годината?
проф. АСЦ водолей в нат. 5д - натално Уран е в 1д, а Сатурн на ДСЦ откъм 6д.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Профекции
« Отговор #213 -: Януари 27, 2018, 10:57:22 pm »
Втората щерка ли беше с бебето? Ако не, да не ви изненада тази година

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Профекции
« Отговор #214 -: Януари 28, 2018, 10:05:55 am »
Профекциите е стар метод и се гледат старите управители.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Профекции
« Отговор #215 -: Януари 28, 2018, 07:57:53 pm »
Втората щерка ли беше с бебето? Ако не, да не ви изненада тази година
да, втората е с бебе

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Профекции
« Отговор #216 -: Март 20, 2022, 09:30:12 pm »
Профекция в козирог, управител Сатурн, струва ми се кофти година.Който има желание нека коментира, прилагам и солара за 21-22г. Благодаря предварително!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Профекции
« Отговор #217 -: Март 21, 2022, 06:27:24 am »
Профекция в козирог, управител Сатурн, струва ми се кофти година.Който има желание нека коментира, прилагам и солара за 21-22г. Благодаря предварително!
Сол асц в 3ти дом нат.и всички тези планети в 1ви дом-промяна на външен вид,осезаемо,очевидни,с толкова ъглови планети,Марс в 10дом,но упр.3ти сол-по 3ти дом какво -комуникации,пътуване,братя/сестри,съседи,договори,сделки.Луната в 12дом упр.7ми-партньорът е възможно да има някакви здравословни проблеми,жена от семейството също.Но Марс силен там и е в 8ми от 3ти.
Затъмнение имаше съвпад с твоето Слънце,което е все още в действие(затъмнението).Слънцето е упр.на 10  дом,родител,статус а в солара в 11 сол.Събитие при приятели,родител .
При теб вероятно ще има някакви процедури,заради Сатурн в 1ви сол.-зъболечение,костни,ставни болежки са възможни/Венера в 1ви-разкрасителни процедури,любовни драми,финансови постъпления.
Внимание при шофиране,скандали,разправии са възможни.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Профекции
« Отговор #218 -: Март 21, 2022, 11:21:30 am »

Strelec, управители са също и Луна, Меркурий. Разгледай как са поставени в картата ти Сатурн, Луна и Меркурий.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Профекции
« Отговор #219 -: Май 15, 2022, 10:28:29 pm »
Профекция в козирог, управител Сатурн, струва ми се кофти година.Който има желание нека коментира, прилагам и солара за 21-22г. Благодаря предварително!
Сол асц в 3ти дом нат.и всички тези планети в 1ви дом-промяна на външен вид,осезаемо,очевидни,с толкова ъглови планети,Марс в 10дом,но упр.3ти сол-по 3ти дом какво -комуникации,пътуване,братя/сестри,съседи,договори,сделки.Луната в 12дом упр.7ми-партньорът е възможно да има някакви здравословни проблеми,жена от семейството също.Но Марс силен там и е в 8ми от 3ти.
Затъмнение имаше съвпад с твоето Слънце,което е все още в действие(затъмнението).Слънцето е упр.на 10  дом,родител,статус а в солара в 11 сол.Събитие при приятели,родител .
При теб вероятно ще има някакви процедури,заради Сатурн в 1ви сол.-зъболечение,костни,ставни болежки са възможни/Венера в 1ви-разкрасителни процедури,любовни драми,финансови постъпления.
Внимание при шофиране,скандали,разправии са възможни.
Сафо,за съжаление имаш попадения. Здравословни проблеми са на лице, при партньор има съмнение за автоимунно заболяване. При майка - огромно топче в гърдата- чакаме биопсия

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Профекции
« Отговор #220 -: Май 16, 2022, 07:56:58 am »
Strelec,слънчевото затъмнение от края на април е задействало нат.Сатурн с опозиция.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Профекции
« Отговор #221 -: Октомври 26, 2023, 07:55:35 am »
Понеже оспамихме достатъчно темата за начинаещи, да си продължа  :) разсъжденията тука.

Цитат
Тери, ако нещо не ти импонира, не го схващаш, не го ползвай, не е задължително, да кажем към момента. Има толкова други прогностични техники.

Рени, четох и Валенс, той за профекциите казва, че са тайно знание и не трябва да се споделя в плебса. Което е интересно предвид, че в никой сайт (не знам за астрологичните софтуери) няма изчисляване на профекции. Да, в astro-seek ги има, но само показва профекционния асцендент, а не истинското "завъртане" на картата и преместването на планетите. Какво остава за получаването и отдаването на сила, както ги тълкува той.

Освен това намирам за доста точен показател транзита на Сатурн спрямо проф. асцендент и другите планети, специално и управителя на проф. асцендент.

На мен ми предстои проф. асцендент в 12-ти дом, а последните два пъти когато беше там съм имала много неприятни събития, включително здравословни проблеми (почти идентични даже, недоизлекувано нещо от първия път, вече беше рецидивирало при вторият път с проф. асцендент в 12-ти).

Затова се опитвам да схвана логиката. В горните два случая луната, управител на проф. асцендент не е била добре поставена в соларите като диспозиторите й са били и двата пъти ретроградни в солара.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

crazylady

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 86
Re: Профекции
« Отговор #222 -: Октомври 26, 2023, 10:58:37 am »
Terry, ако под преместване на планетите имаш предвид за определена дата, има опция Profections only, и може да се въведе. При мен проф.АС вече е преминал в нов знак.
« Последна редакция: Октомври 26, 2023, 11:00:08 am от crazylady »

Scorpio7

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 29
Re: Профекции
« Отговор #223 -: Октомври 26, 2023, 11:05:04 am »
Здравейте!

Дали ще можете да хвърлите едно око на профекцията за новата ми рождена година, която ще настъпи след 12 дни!

Благодаря :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Профекции
« Отговор #224 -: Октомври 26, 2023, 11:09:43 am »
Не, нямам предвид преместването, което на практика е вид прогресия. Прикачам сайта, в който е обяснено (на англ. е). Свързано е с даване и получаване между наталните планети и профектираните.

http://www.astrologiahumana.com/profectionsvalens.pdf
Frankly, my dear, I don't give a damn.