Автор Тема: Профекции  (Прочетена 57414 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4553
Re: Профекции
« Отговор #135 -: Декември 11, 2015, 07:33:05 pm »
Не ми харесва по равнодомната с-ма и не ми отърва, ако някой си ги гледа по нормалните домове и му е по-точно да извести ;D

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Профекции
« Отговор #136 -: Декември 11, 2015, 07:33:50 pm »
Алена,ти в натала имаш партилен квадрат луна/венера
Тази година ще разбереш точно какво означава

Имаш предвид настоящата 2015г, нали? Защото в картата за началото на 39-тата ми година проф. Венера е в опозиция на натална Луна, а съотв, проф.Луна е в съвпад с нат.Венера - нали това имаш предвид.

А гледам, че точно сега - прф.Венера е на асцендента ми :) Ами там я усещам :) А Луната в зенит :) Толкова светеща и сияеща, като светоусещане с години не съм била :)
Над силата е само умението да я владеем!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4553
Re: Профекции
« Отговор #137 -: Декември 11, 2015, 07:39:46 pm »
Или аз нищо не разбирам или смесвате техники и става манджа с грозде. пак ме карате да чета отначало, почвам да се нервя ,уж бях разбрала преди, а ми скачате с ново 20 и ми завъртяхте и объркахте главата  :017:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4553
Re: Профекции
« Отговор #138 -: Декември 11, 2015, 07:42:34 pm »
Имаш предвид настоящата 2015г, нали? Защото в картата за началото на 39-тата ми година проф. Венера е в опозиция на натална Луна, а съотв, проф.Луна е в съвпад с нат.Венера - нали това имаш предвид.

А гледам, че точно сега - прф.Венера е на асцендента ми :) Ами там я усещам :) А Луната в зенит :) Толкова светеща и сияеща, като светоусещане с години не съм била :)
На соларната си Венера ли викаш Проф Венера че ми размъти разсъдъка да тълкувам?

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Профекции
« Отговор #139 -: Декември 11, 2015, 07:55:02 pm »
Ребека,няма лошо да се смесват техники,особено като са производни,това като в математическите уравнения-като се съкратят подобията,остава есенцията .Дали ще се филтрира през син,после през жълт филтър или направо през смесения производен зелен е все едно,а опростява нещата .

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Профекции
« Отговор #140 -: Декември 11, 2015, 08:02:48 pm »
Щом профекциите се ползват за ректификация с голяма точност - значи има файда да се гледат за орпеделено събитие - аз гледах за операциите. Бях казала, че ще кача за операциите, че за мен са много значими, ето:

1. Първата карта (качвам с детайлите) е за първата операция на 19 юни - няма да изброявам аспектите, те са крайно видими :) При тази операция - проф.Слънце е в съвпад с нат.Юпитер - На 14:39 е Слънцето, на 14:59 в Юпитер ... Трябва да Ви кажа, че то зи хирург ми падна, като спасител то небесата :) и съвсем случайно - на късмет :) Красноречиви са другите аспекти :) Да не ги изреждам :)

2. Втората карта е за операциите септември/октомври. Проф. Слънце застава над нат.Хирон, а проф.Хирон над нат. Луна. Не изреждам другите - да не става досадно, но не ме мързи да ги изредя и интерпретирам през своята гл.т :)
Над силата е само умението да я владеем!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Профекции
« Отговор #141 -: Декември 11, 2015, 08:04:57 pm »
На соларната си Венера ли викаш Проф Венера че ми размъти разсъдъка да тълкувам?

Не, не - сега проф. Венера е ан наталния ми АЦ на 18 градус в Риби - ето виж картата :) А Соларната ще е на Соларния ми АЦ в Скорпион мисля се падаше :)

Качих и другата карта - видях, че я имам :)
Над силата е само умението да я владеем!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Профекции
« Отговор #142 -: Декември 11, 2015, 08:50:20 pm »
Имаш предвид настоящата 2015г, нали? Защото в картата за началото на 39-тата ми година проф. Венера е в опозиция на натална Луна, а съотв, проф.Луна е в съвпад с нат.Венера - нали това имаш предвид.

А гледам, че точно сега - прф.Венера е на асцендента ми :) Ами там я усещам :) А Луната в зенит :) Толкова светеща и сияеща, като светоусещане с години не съм била :)

Нали сложи соларна 2015/2016-нея имам предвид

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Профекции
« Отговор #143 -: Декември 11, 2015, 09:15:37 pm »
Ooooo, разбрах те сега :) Много благодаря :) Да, така е, права си :)

Аз имах колебания къде ще съм на РД, картата е за София, но решихме да е тук :) Така, че това ще е картата :)
Над силата е само умението да я владеем!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4553
Re: Профекции
« Отговор #144 -: Декември 11, 2015, 10:11:21 pm »
Алена с  тези сто карти бомбандира темата и ме накара да се усъмня в себе си, та да чета  отново от самото начало, за да разбера ,че всичко си е така, ама реших че е по-сложно.Ако прецениш можеш да изтриеш по-ненужните карти, защото в някой начинаещ ще остане впечатление, че този прост метод е доста сложен. Самата аз реших, че нещо не помня добре, та се кокорих да разбера.Учим се от примери и ти благодаря, но нека се махат картите, които не помагат, не е нужно да развяваме всички пътища, които умът ни извървява ,за да стигнем до нещо формулирано в един ред на първа страница и обяснено. Дразнещо много.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Профекции
« Отговор #145 -: Декември 11, 2015, 10:27:24 pm »
От къде се прави 1 дом да е знака на асцендента?
Над силата е само умението да я владеем!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Профекции
« Отговор #146 -: Декември 11, 2015, 10:35:49 pm »
Настройки на картата - Домове. И го избираш от падащото меню на "Система".
Мога да ти снимам. При мен е на руски, но ще се ориентираш.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Профекции
« Отговор #147 -: Декември 11, 2015, 10:50:33 pm »
Уф, делфин, не

Щом проф асц ти е риби, значи годподар е юпитер-в натала ретрограден в скорпион, а двата малефика в опозиция
А по профекция юпитер отива при тях, и в солара-също

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Профекции
« Отговор #148 -: Декември 11, 2015, 10:55:54 pm »
Настройки на картата - Домове. И го избираш от падащото меню на "Система".
Мога да ти снимам. При мен е на руски, но ще се ориентираш.


Благодаря :) намерих го :)

Гледам ти картата и се сещам за приказката - "Като ти тръгне наопаки" .... Мисля си, че на 42г - на всеки картата ще му е такава "обратна", обаче зависи от детайлите - както Papy е отбелязала :)

Ще видя ей сега при мен какво се получава за 2017г :)
Над силата е само умението да я владеем!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Профекции
« Отговор #149 -: Декември 11, 2015, 11:12:47 pm »
Ох, до септенера, да. Мерси Папи. Пак показва отлично.

Не е само това, подходът е важен
Иначе - да, показват добре