Астрология. Езотерика > Мистика

Знаци и поличби

(1/91) > >>

starinthenightsky:
 :)

Satin:
Предвид това, че по телевизията повтарят едни и същи филми по хиляди пъти, не е много странно  :)

Papy:
Според мен има върху какво да се помисли-коя ситуация те накара да си спомниш за този филм? Какво чувство остана след него като го гледа 1-я път?

Аз съм така с песните по радиото, много обичам да слушам радио, защото никога не знам коя ще е следващата песен и понякога ги използвам като пътеводител или...ветропоказател :)

enigma:
за мен изобщо няма случайност, това с дребните неща си е синхронизъм, вселената е ментална, стига да слушаш...аз съм меркуриев знак, така ми идват жокерите-напр. цял ден търся отговор на някакъв въпрос-житейски-отварям книга и прочитам в 1 изречение отговора...обаче егото ми вика-прекалено е просто,за да е вярно, а то Е така...
или включвам тв и първот изречение е отговор-дори понякога има и цитирани буквални мои думи... 8)
за мен не са полчиби, а мъдрост на вселената

Papy:
За себе си знам, че нямам грам интуиция в общоприетия смисъл. Обаче в някакви важни моменти, или когато съм объркана, започвам да наблюдавам знаците и се оставям те да ме водят. Не съм съжалявала за това, даже напротив, нещата често са се нареждали добре. Понякога ги търся, а не ги виждам, понякога разбирам, че е имало много знаци, преди за започна да ги забелязвам. Дребните неща са важни
Според едно учение събитието, което е в началото на някакъв път (среща/начинание/каквото и да е ново) е като карта за по-нататъшния му ход и развоя на нещата

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия