Автор Тема: Знаци и поличби  (Прочетена 154781 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Знаци и поличби
« Отговор #300 -: Септември 17, 2016, 10:04:56 am »
Аз още първия път като написа за това, разбрах за кого става дума - сигурно е млад човек, голяма трагедия :(
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Знаци и поличби
« Отговор #301 -: Септември 17, 2016, 02:54:45 pm »
Алена, мини през някоя църква и запали свещ за покой на душата му, може и да раздадеш нещо за Бог да прости, така и ти ще се успокоиш.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Знаци и поличби
« Отговор #302 -: Септември 17, 2016, 07:44:28 pm »
Страхотна идея, благодаря! :58:
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Знаци и поличби
« Отговор #303 -: Септември 20, 2016, 05:15:55 pm »
Покрай всички тия разходи преди малко ми се развали копчето за "нула" на клавиатурата  :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Знаци и поличби
« Отговор #304 -: Септември 27, 2016, 09:23:14 am »
Много ми хареса какво е написала Акрукс - трябва да сложиш ново сърчице. А ти знаеш - няма нищо случайно. :-*
..........................

свърших я тази работа - направих си подарък за РД :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Знаци и поличби
« Отговор #305 -: Септември 27, 2016, 09:37:15 am »
 :38:

Хепинце, да знаеш, че ми усмихна сутринта. Радвам се много, че си направила тази промяна. Носи си го със здраве. И да те закриля, прави щастлива. Орисвам те!  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Знаци и поличби
« Отговор #306 -: Септември 28, 2016, 04:34:10 pm »
Странна работа. Преди време купих една книга. Много трудно намирам спокойствие да чета, но случи ли се - поглъщам четивата и периодично си купувам нови с идеята да имам под ръка, като ми се удаде възможност.

Наскоро с една приятелка се заговорихме на тема магии, според нея ми е правена магия, аз знам, че ми е правена - кой, кога и защо, и по други пътеки са ми казвали, но така и нищо не съм правила по въпроса. Паралелно, след последните семейни изпълнения - реших, че ММ има нещо, като биполярно разстройство.

И сега - при последната почивка без деца - взимам книгата "по ред за четене" и в нея намирам точно отговори на въпросите, които ме вълнуват. Всъщност - не бих казала точно отговори, но темите бяха тези и добавих елементи в пъзела. Една "случайност" - вероятно е знак.
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Знаци и поличби
« Отговор #307 -: Септември 30, 2016, 06:11:15 pm »
Днес срещнах една жена, която ме накара да повярвам в знаците на съдбата и че не всичко на тоя свят е изгубено, че нещата в живота вървят в някаква последователност. Направи един дребен жест за мен, абсолютно непозната, след като преди това буквално ми се ревеше от безсилие, с голям зор успях да се придвижа до това място от другия край на града, с неудобна транспортна връзка. И на портала ми се сервира, че обектът не работи днес. Направо ми се дорева от обида. За да не закъснея, се наложи да се придвижвам с маршрутка и такси. Направи ми услуга, за да не се налага да изминавам същия път идната седмица, и ми каза, че... имам много хубава и интересна аура. След това сподели, че има лека ясновидска дарба. И това ѝ било вторият работен ден на това място. Понякога се чудя как винаги срещаш точния човек в момент на отчаяние.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Знаци и поличби
« Отговор #308 -: Октомври 02, 2016, 11:49:42 pm »
Тенкс на Емма :38:
Последният ден не септември мама имаше помен, реших че приключвам с миналото, благодарих, и, там направих по ритуала, тя имаше святото Богородично, заслужава, ама да ми пускат Майчице свята по радиото кога ми се реве , е нагло, удържах наводнението .
 Не съм изтрила  номерът й  в мобилния, оставих го, кога мъртвец ще ми звъни? Обаче на другия ден, се включи с Вайбър този неин номер. Обяснение има логично, но защо сега точно около датата на напускане, подкрепа ще да е, имам трудности ,нормално е.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Знаци и поличби
« Отговор #309 -: Октомври 03, 2016, 12:25:53 am »
Аз изтрих номера на мама преди седмица.  :08:

Явно изпитваш вина, че искаш да пуснеш миналото.
Днес видях нещо, което ми хареса като мисъл. Мислех да споделя, но се отказах. Че съм много осмодомна и все смъртните неща, плутоновите ме впечатляват.
Но ето, че ще го напиша на теб.

Беше нещо от сорта, че дърветата(есента) ни показват колко прекрасно е да пускаме мъртвите неща да си отиват.
Есента е цветна и красива.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Знаци и поличби
« Отговор #310 -: Октомври 03, 2016, 12:43:08 am »
 Права си, за да се роди нещо, друго трябва да умре, миналото вероятно и живот и смърт са все по 8 дом, така се оказава по статистика на ражданията, дори и на смъртите.И в раждането е статистически замесен 8 дом.
Есента е нещо много особено-мъртъв сезон в една песен, но не е,ражда ново ,дава плода на резултата.
Веднъж те кръстих наум-Василиса-умница.

« Последна редакция: Октомври 03, 2016, 12:45:05 am от enigma »

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Знаци и поличби
« Отговор #311 -: Октомври 03, 2016, 12:48:10 am »
Да, Нигме.

Аз сега се дразня на разни... хорица как палят листата. Минаваш през някое малко населено място, а навсякъде клади и дим. Защо? било грозно... Пролетта купуват изкуствена тор, за да им вървят растенията.
Аз никога не паля. Дори под някои дървета не почиствам листата. Под тях си събирам почва за цветята на другата година. Особено плодородна е.
В този смисъл е способна да "ражда" есента. Макар и не веднага.
Тя природата го е измислила, има си цикъл и всеки етап от него е значим. Ние малко се опитваме да ги прескачаме и командим.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Знаци и поличби
« Отговор #312 -: Ноември 13, 2016, 10:55:38 am »
Счупих огледало, направо го направих на сол, как ми падна от ръцете не разбрах  ;D

А онзи ден ми се случи нещо странно, бях в една болница и чаках пред един кабинет, имаше една жена със съпруга си, която бях сигурна, че я познавам от чакането ми пред друг лекарски кабинет в друга болница предишната седмица. Тя дойде при мен и ми каза, че ме познава, но не може да се сети от къде. Споделих, че и аз я познавам, но тя каза че не е била там на преглед и не можахме да се сетим от къде се познаваме. Още не ми излиза от главата.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Знаци и поличби
« Отговор #313 -: Декември 08, 2016, 11:53:09 pm »
Според вас някакъв по–специален знак ли е, ако в живота ти започнат да се появяват хора с повтарящи се знакови акценти в хороскопа? Напоследък се изредиха само акцентирани Лъвове – изгряващи, новолунни,  стелиумни или комбинация Слънце/АС Лъв.  :017:

Може да е някакъв намек за жизнеутвърждаваща енергия. А може би и за повече самоувереност, творческо начало. За друго не се сещам.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Знаци и поличби
« Отговор #314 -: Декември 09, 2016, 12:29:38 am »
От колко време го наблюдаваш?
Над силата е само умението да я владеем!