Автор Тема: Знаци и поличби  (Прочетена 151975 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Знаци и поличби
« Отговор #210 -: Ноември 05, 2015, 08:06:59 pm »
Я кажете какво трябва да значи, ако почнат да ви се чупят разни неща често.
Значи да си по-внимателна- ако си беше поставила очилата в калъфа, нямаше да се счупят.
Лятото от небрежност си счуипх слънчевите очила- вместо да ги прибера в калъфа и в чантата, вдигнах ги високо на главата, а после като се наведох и те паднаха на плочките насред улицата, счупи им се механизма на едната дръжка- много ме беше яд, обиколих всички оптики, за да ми кажат едно и също, че не могат да се ремонтират... Не за друго, имам същите очила Райбан, но са черни, а счупените бяха с лилава рамка, а нали обичам лилавкото  :012:

Purple

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Знаци и поличби
« Отговор #211 -: Ноември 05, 2015, 08:09:07 pm »
Я кажете какво трябва да значи, ако почнат да ви се чупят разни неща често. Откакто мина  септемврийското затъмнение и ми тръгна на чупене.  :012: Неволно, естествено.  :012: То всичко почна с тази прословута чиния, където ме жигоса с белег на пръста. В края на септември установих, че едната дръжка на любимите ми слънчеви цайси се е счупила в чантата ми. Обикновено ги държа в калъф, но понякога ги пусках просто така в чантата. И може би един от тези пъти е бил фатален. А чантата е малко тип шопър и раничката на Бананчо от Плодчетата  :D , демек сандъче със съкровища отвсякъде. А преди няколко дни си изтървах четката за коса  (пак любима) на пода в банята и псоледствията са необратими. Да поясня , че четката беше от една много специфична пластмаса, прозрачна, наподобяваща много плътно стъкло.
От моите наблюдения е излишък на енергия - силен емоционален заряд. Ако нещо си под стрес, ядосана си. Около някои хора, примерно, изгарят уреди или се прецакват. Chill out  :)
"In life we will die over and over again, until the day that we can walk the earth with only our immortality left. "

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Знаци и поличби
« Отговор #212 -: Ноември 05, 2015, 08:19:12 pm »
От моите наблюдения е излишък на енергия - силен емоционален заряд. Ако нещо си под стрес, ядосана си. Около някои хора, примерно, изгарят уреди или се прецакват. Chill out  :)

Като си счупих четката наистина бях под пара.  :012: Тогава обаче имах недостиг на енергия, доста се бях поизцедила, ама трябваше да стисна зъби.  :) То при мен и това е ставало, понеже и уранЯ ми е на ниво в картата. От друга страна наближава последният точен квадрат на транзитния уран с асц. Сигурно от там нещо  :012:

Цитат
Значи да си по-внимателна- ако си беше поставила очилата в калъфа, нямаше да се счупят.

Ох, остави, че още ме е яд.  :) Тея очила съм ги носила бая дълго, направо поставяха рекорди.  :) Винтидж са, тип котешко око. Сега не мога да си намеря точно такива. Вчера видях едни подобни, но не са с  черни рамки, пък аз черното най го тачя.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Знаци и поличби
« Отговор #213 -: Ноември 06, 2015, 10:47:53 am »
може би ти се иска да приключиш с нещо старо?

за очилата специално - отказваш да видиш нещо, което ти е пред очите

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Знаци и поличби
« Отговор #214 -: Ноември 08, 2015, 05:51:05 pm »
Току -що научавам че точно преди пожара в дискотека в Румъния скоро последната песен която пяли била ,,Днес е добър ден да умреш,, :-\

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Знаци и поличби
« Отговор #215 -: Ноември 16, 2015, 08:59:40 pm »
Падна ми копчето на жилетката - какво означава?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Знаци и поличби
« Отговор #216 -: Ноември 16, 2015, 09:01:37 pm »
Падна ми копчето на жилетката - какво означава?

Вариант А - ще го намериш.
Вариант Б - няма да го намериш.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Знаци и поличби
« Отговор #217 -: Ноември 16, 2015, 10:02:56 pm »
Падна ми копчето на жилетката - какво означава?
Не е било зашито качествено, защо търсиш някакъв специален знак в това? Сега му е дошло времето да падне, лятото не се носят жилетки  :)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Знаци и поличби
« Отговор #218 -: Ноември 16, 2015, 10:12:01 pm »
Падна ми копчето на жилетката - какво означава?

Нов мъж.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Знаци и поличби
« Отговор #219 -: Ноември 16, 2015, 10:17:23 pm »
А ако се скъса ластикът на гащите?  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Знаци и поличби
« Отговор #220 -: Ноември 17, 2015, 02:06:27 pm »
Аз пък видях сиво гълъбово перо пред вратата на терасата. Знаците съществуват, само да знаехме кога са такива, а кога нямат особено значение.  ::)
Стар, всеки ден намирам пера/перушинки на балкона от гълъби- комшията над мен е приютил на балкона си няколко и ги храни, а те после си правят фитнес на парапета на моя балкон, прелитайки до близкото дърво и обратно  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Знаци и поличби
« Отговор #221 -: Ноември 17, 2015, 02:20:54 pm »
При мен са и пера, и перушини, и курешки. Живея на предпоследния етаж, в подпокривното пространство живеят много гълъби, постоянно ми гукат на терасата. Много се радвам, че вече няма нахални кресливи гларуси, те обитават централната част.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Знаци и поличби
« Отговор #222 -: Ноември 18, 2015, 08:08:26 pm »
Няма ли, не съм забелязала, сега ще ме караш да проверя  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Знаци и поличби
« Отговор #223 -: Ноември 18, 2015, 08:08:46 pm »
Пазя едни от баба ми, само за специални случаи  :29:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Знаци и поличби
« Отговор #224 -: Декември 03, 2015, 03:12:44 pm »
Вчера имах знаково събитие  ;D

Развали се една моя флашка и се получи много неудобна ситуация в един копи център, направо им блокира компютърът и не искаше да рестартира.

И се сетих, че флашката навремето ми е била подарена от ищеца по делото, което приключи онзи ден.  ;D

Кой знае откъде я е задигнал, вероятно дори не е била купена. Имаше навика да задига офис консумативи от работното си място. И после щедро ги "подаряваше", изтъквайки че са скъпи.  :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui