Автор Тема: Знаци и поличби  (Прочетена 151958 пъти)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Знаци и поличби
« Отговор #240 -: Юни 30, 2016, 10:03:34 pm »
След онзи бръмбар с големи пипала, заради който си потроших леглото, нов случай- тази сутрин нещо с бръмчене ми се заплете  в косата, докато още бях в просъница, този път беше калинка.
Не мога да и преброя точките, червена е, в момента е на тавана, не ми се ще да влиза в прахосмукачката, та ще и дам шанс сама да намери пътя .

Дали заради лятото, така са се разщъкали тези насекоми. Трети пореден ден се боря с различни видове насекоми вкъщи, пък аз не обичам да съжителствам с тях :(, нека си стоят на поляната.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Знаци и поличби
« Отговор #241 -: Юли 15, 2016, 02:11:27 pm »
Знам, че това ще звучи като шега, но е самата истина-да го тълкувам ли за вселенски знак-преди малко отворих една пощенска пратка с офис материали и вътре имаше почерпка от шоколадов десерт-Марс. Бая се опулих докато загрея какво е  :D

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Знаци и поличби
« Отговор #242 -: Юли 15, 2016, 02:35:28 pm »
Естествено, че е знак - зарадвай се  :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Знаци и поличби
« Отговор #243 -: Юли 15, 2016, 02:51:19 pm »
Абе много не се радвам, щото в миг на умопомрачение сигурно ще го изям, а това е последното от което имам нужда :012:  И все пак не е много знак, защото и други клиенти на тази фирма са получили същото :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Знаци и поличби
« Отговор #244 -: Юли 15, 2016, 09:12:16 pm »
Абе много не се радвам, щото в миг на умопомрачение сигурно ще го изям, а това е последното от което имам нужда :012:  И все пак не е много знак, защото и други клиенти на тази фирма са получили същото :012:
нали темата е за знаци и опличби, защо приемаш буквално десерта, виж символа- Марс
 :)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Знаци и поличби
« Отговор #245 -: Юли 15, 2016, 09:29:34 pm »
Да де постфактум това загрях, че е Марс и ми стана смешно, като го навързах в комичният символизъм дето ме преследва  :012: Но в интерес на документалната истина имаше и малка бисквитка от тия за кафе, а пратката я получих преди седмици, но днес я отворих :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Знаци и поличби
« Отговор #246 -: Юли 15, 2016, 10:34:34 pm »
Но в интерес на документалната истина имаше и малка бисквитка от тия за кафе, а пратката я получих преди седмици, но днес я отворих :012:

Бисквитка и разтопен Марс - навързахме логически нещата, само на теб ти се пада такъв символизъм  ;D

При мен е доста тривиално - калинки, оси и гълъбови курешки  :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Знаци и поличби
« Отговор #247 -: Юли 15, 2016, 10:44:43 pm »
Бисквитката я изядох, марсчето ще го пробутам на ящното племениче, ако не ми падне мрака през нощта, иначе туй оси, гълъби вечно ме жигосват нейде :012: По братчедката на бамбинките най вече :012:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3335
Re: Знаци и поличби
« Отговор #248 -: Август 27, 2016, 12:23:10 am »
За пръв път ми се случва да ми спре часовника докато го нося. Някакви идеи какво може да означава? Онова за умирането го знам
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Знаци и поличби
« Отговор #249 -: Август 27, 2016, 01:06:00 pm »
А-батерията Б-окисляване или др повреда в механизма В  -разместване на батерията лош контакт Г-вода в корпуса Д-нищо от гореизброените значи все пак ако часовниците не се разваляха повечето щяха да ходят с един и същ цял живот :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Знаци и поличби
« Отговор #250 -: Август 27, 2016, 02:28:06 pm »
За пръв път ми се случва да ми спре часовника докато го нося. Някакви идеи какво може да означава? Онова за умирането го знам
На умиране е да сънуваш спрял часовник, а този на ръката ти е спрял, защото батерията му е за смяна.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Знаци и поличби
« Отговор #251 -: Август 27, 2016, 10:38:54 pm »
И аз имам такъв случай. Преди време си купих стенен часовник за кухнята. Вървя около месец, май му е много и толкова и спря. Сменях батерии, тръгне за малко и пак спре, и го бях зарязала. Онзи ден смених механизма. Тръгна, аз се зарадвах и на другия ден го гледам - пак спрял. Смених пак батерията с нова, поработи няколко часа и отново спря.
Идея нямам защо спира, при положение че от него остана само кутията - целия механизъм със стрелките е нов  :017:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Знаци и поличби
« Отговор #252 -: Август 27, 2016, 10:45:52 pm »
китайски боклуци, не са швейцарски часовници, че да се очаква друго...
на майка наскоро на два пъти купувам будилници от порядъка на 3-4лв, работеха ден, после изоставят с часове, сменях батерии, накрая се отказах

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Знаци и поличби
« Отговор #253 -: Август 30, 2016, 03:48:43 pm »
Вчера щях да настъпя прясно умряло ,хубаво врабче. Не ми се мисли с полубосите ми крака къкъв стрес щях да изживея. Надявам се да не e поличба само дето не и хубаво :'(

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3335
Re: Знаци и поличби
« Отговор #254 -: Август 31, 2016, 01:51:32 am »
На умиране е да сънуваш спрял часовник, а този на ръката ти е спрял, защото батерията му е за смяна.

Така е, но все пак е странно. Имам около 10 часовника, нито един от тях не е евтин боклук и спират естествено като им се изтощят батериите, но на ръката ми досега нито един бе е спирал.
Frankly, my dear, I don't give a damn.