Автор Тема: Знаци и поличби  (Прочетена 151915 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Знаци и поличби
« Отговор #390 -: Януари 06, 2020, 03:23:24 pm »
Това което ми се случи сега е ужасна синхроничност.. дори не искам да го мисля, като поличба, защото звучи, като страшна гавра с мен, да не казвам от кого  ;D Тъкмо си мислех за Богоявление и за Светият Дух в образа на гълъб. На днешният ден се случват важни за мен неща- имам 6 кръщелника -единият е кръстен днес, друг от кръщелниците ми е роден днес ,имала съм операция на днешният ден, веднъж спасих от смъртта умиращ в ръцете ми близък на датата и тнт.. Та къде на шега ,къде насериозно  гледайки една картина на Христос в река Йордан и летящ над главата му гълъб в Светлина, се засмях сама ,на моите истории с прелитащи над главата ми гълъби над леглото. И тъкмо си се шегувах, че Светият Дух е слязъл над мен ,когато майка ми каза, че има някакво умряло, паднало птиче точно пред моята врата на терасата ..Ужасно съвпадение- да ми го каже точно сега.. Сложих някакви ръкавици, ако мога все пак да го позатопля, ако е живо, въпреки че видях ,че е паднало с човката надолу. Но уви -мъртво беше ,пред устичката му имаше червено петно от засъхнала кръв. Някак беше му сплескано около главичката, все едно беше блъснато от нещо.Може да не е от прашшка ,а от силният вятър. Но точно, сега докато мислех за Светият Дух и моите кръщелници,.. това беше ужасно .Черно пиле, не врабче или гълъб, нещо като малка враничка или кос .Оф, много ми е ..офф.. PS : Сега гледах картинки в гугъл ,май не е кос ,техните човки са светли, това моето приличше повече на гарванче с черен клюн .Те живеят на дърветата до нас едни свракички ,може да е от тяхните непорастнали съвсем деца 

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Знаци и поличби
« Отговор #391 -: Март 28, 2020, 03:57:06 pm »
Днес счупих без да искам, обличайки се, настолно огледало, от тези - на IKEA, мислейки си лоши, ама наистина много лоши, неща за особа от женски пол.
Какъв знак трябва да е това?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Знаци и поличби
« Отговор #392 -: Март 28, 2020, 04:47:42 pm »
Днес счупих без да искам, обличайки се, настолно огледало, от тези - на IKEA, мислейки си лоши, ама наистина много лоши, неща за особа от женски пол.
Какъв знак трябва да е това?
според мен е добре, че се е счупило огледалото и не е отразило (върнало към теб) лошите ти мисли, предназначени за особата, пази съзнанието си чисто от подобни мисли, вредиш на себе си


starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Знаци и поличби
« Отговор #393 -: Март 28, 2020, 04:58:48 pm »
Когато ми е нервно, напрегнато, терсене е твърде възможно нещо да разлея, счупя, изтърва, ако нещо трябва да се развързва, тогава така се завързва, че няма отвързване. Предаваш и зареждаш пространството около теб с енергията, която носиш за някакъв момент.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Знаци и поличби
« Отговор #394 -: Март 28, 2020, 06:16:14 pm »
Днес счупих без да искам, обличайки се, настолно огледало, от тези - на IKEA, мислейки си лоши, ама наистина много лоши, неща за особа от женски пол.
Какъв знак трябва да е това?
според мен е добре, че се е счупило огледалото и не е отразило (върнало към теб) лошите ти мисли, предназначени за особата, пази съзнанието си чисто от подобни мисли, вредиш на себе си

Много кофти човек е, съзнателно навредил на доста хора. Ей, така - за спорта и чесане на его-то.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Знаци и поличби
« Отговор #395 -: Март 28, 2020, 06:16:57 pm »
Когато ми е нервно, напрегнато, терсене е твърде възможно нещо да разлея, счупя, изтърва, ако нещо трябва да се развързва, тогава така се завързва, че няма отвързване. Предаваш и зареждаш пространството около теб с енергията, която носиш за някакъв момент.
Може и това да е. Просто вентил. :)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Знаци и поличби
« Отговор #396 -: Април 01, 2020, 09:11:53 am »
Благодаря за отговорите!

Аз съм се заела да чистя къщата основно и изхвърлям доста непотребни неща. На тавана намерих доста дрехи в кашони на дядо и баба. Дядо почина преди 25г. неочаквано в катастрофа, а баба доста след него. Тя има доста дрехи, тъй като работеше като модистка. Мислила съм за дарение в старчески дом, но тя не обичаше да раздава и подарява (Козирог).
И аз мисля, че е най-добре да ги изгоря.

Давала съм на роми, които са били в нужда чисто нови дрехи, обувки и дамски чанти или много запазени, и винаги съм ги изпирала допълнително и ароматизирала, честно казано повече не бих го направила, защото ги горят в печката.

и ти ще ги изгориш като циганите ,я стига,нямаш ли някоя мила пенсионерка, съседка,която да зарадваш за Великден

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Знаци и поличби
« Отговор #397 -: Април 07, 2020, 04:14:17 pm »
Уф, намерих до градинската маса умрял прилеп  :o

Вирусът явно си отива...

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Знаци и поличби
« Отговор #398 -: Април 07, 2020, 04:17:31 pm »
Уф, намерих до градинската маса умрял прилеп  :o

Вирусът явно си отива...
:) :)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Знаци и поличби
« Отговор #399 -: Април 07, 2020, 05:06:44 pm »
Ами айде да си отива ,че ми досади вече тоя вирус и всичко около него  :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Знаци и поличби
« Отговор #400 -: Април 07, 2020, 06:44:12 pm »
Уф, намерих до градинската маса умрял прилеп  :o

Вирусът явно си отива...

Много ли е умрял  ;D Питам, защото спят зимен сън, а времето сега беше доста студено

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Знаци и поличби
« Отговор #401 -: Април 07, 2020, 08:25:18 pm »
Сложих го в лопата, не помръдна.

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Знаци и поличби
« Отговор #402 -: Април 07, 2020, 09:35:26 pm »
Уф, намерих до градинската маса умрял прилеп  :o

Вирусът явно си отива...
:P                                   
AP/CU=KR/PO/MC

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Знаци и поличби
« Отговор #403 -: Април 12, 2020, 10:40:12 am »
Уф, намерих до градинската маса умрял прилеп  :o

Вирусът явно си отива...

пролет пукна,ние -не ;D
някой човек го е заразил с корона вирус,всичко се връща на този свят
те на нас,ние на тях прехвърляме топката

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Знаци и поличби
« Отговор #404 -: Април 13, 2020, 03:01:51 pm »
Цитат
някой човек го е заразил с корона вирус,всичко се връща на този свят
те на нас,ние на тях прехвърляме топката

Изобщо не е виновно горкото животно, кой ни кара да ги ядем.
Между другото прилепите, заедно с пчелите, са едни от най-полезните за екосистемите животинки и в България са защитен вид  :)