Автор Тема: Знаци и поличби  (Прочетена 152002 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Знаци и поличби
« Отговор #405 -: Юни 19, 2020, 11:20:13 am »
Сутринта много красив паун беше кацнал на покрива на къщата ни... :o

Някой знае ли с коя астро планета се свързва?

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 208
Re: Знаци и поличби
« Отговор #406 -: Юни 19, 2020, 11:47:40 am »
https://www.renaissanceastrology.com/albiruniplanetsanimalstrees.html

Тук го дават да е на Юпитер,но аз не знам защо имам спомен че е животно на Юнона  :)
Никой не резонира с планетите, така както ти!

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Знаци и поличби
« Отговор #407 -: Юни 19, 2020, 07:58:48 pm »
https://www.renaissanceastrology.com/albiruniplanetsanimalstrees.html

Тук го дават да е на Юпитер,но аз не знам защо имам спомен че е животно на Юнона  :)

Синухе, ти пишеш ли в bg-mamma?

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Знаци и поличби
« Отговор #408 -: Юни 19, 2020, 11:09:16 pm »
Синухе, благодаря!

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 208
Re: Знаци и поличби
« Отговор #409 -: Юни 20, 2020, 09:14:46 am »

Синухе, ти пишеш ли в bg-mamma?

Не.
Никой не резонира с планетите, така както ти!

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Знаци и поличби
« Отговор #410 -: Юни 20, 2020, 08:47:25 pm »

Синухе, ти пишеш ли в bg-mamma?

Не.

А къде пишеш?


Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7270
Re: Знаци и поличби
« Отговор #411 -: Юни 21, 2020, 07:32:10 am »
Сутринта много красив паун беше кацнал на покрива на къщата ни... :o

Някой знае ли с коя астро планета се свързва?
животни-домашни по 6 дом,Меркурий,диви -по 12 дом,Юпитер.Красиви -по Венера.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3335
Re: Знаци и поличби
« Отговор #412 -: Август 28, 2020, 08:27:14 pm »
Днес пазарувах в два магазина, в единия сметката беше 29.99, а в другия 26.66.

Странно ми се видя - дали означава нещо?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

kalina_1986

  • Гост
Re: Знаци и поличби
« Отговор #413 -: Август 28, 2020, 11:02:40 pm »
Имам приятелка, която преди време започна да прави хороскопи на хората срещу заплащане. Сумите не бяха високи, даже напротив, но ми сподели, че когато започнала да се занимава се появили разни здравословни проблеми и непредвидени харчове. Зачудих се дали това не е кармична забрана да се занимава. Сещам се и за още няколко жени, които гледат на кафе и карти с много сериозни здравословни проблеми. Как мислите? Когато правим предсказания да не би да нарушаваме някакви кармична правила?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Знаци и поличби
« Отговор #414 -: Август 28, 2020, 11:37:07 pm »
Имам приятелка, която преди време започна да прави хороскопи на хората срещу заплащане. Сумите не бяха високи, даже напротив, но ми сподели, че когато започнала да се занимава се появили разни здравословни проблеми и непредвидени харчове. Зачудих се дали това не е кармична забрана да се занимава. Сещам се и за още няколко жени, които гледат на кафе и карти с много сериозни здравословни проблеми. Как мислите? Когато правим предсказания да не би да нарушаваме някакви кармична правила?
Питай Алена -тя е по кармичните забрани  ;D Няма как да нарушиш кармични правила, щото правейки предсказание ,не променяш съдбата,не влияеш силово ,като екстрасенс , по-скоро източникът на факсовете и контактите с низши астрали поболяват госпожи шаманките

kalina_1986

  • Гост
Re: Знаци и поличби
« Отговор #415 -: Август 29, 2020, 08:19:25 pm »
Имам приятелка, която преди време започна да прави хороскопи на хората срещу заплащане. Сумите не бяха високи, даже напротив, но ми сподели, че когато започнала да се занимава се появили разни здравословни проблеми и непредвидени харчове. Зачудих се дали това не е кармична забрана да се занимава. Сещам се и за още няколко жени, които гледат на кафе и карти с много сериозни здравословни проблеми. Как мислите? Когато правим предсказания да не би да нарушаваме някакви кармична правила?
Питай Алена -тя е по кармичните забрани  ;D Няма как да нарушиш кармични правила, щото правейки предсказание ,не променяш съдбата,не влияеш силово ,като екстрасенс , по-скоро източникът на факсовете и контактите с низши астрали поболяват госпожи шаманките
Сакън! И аз гледам на карти, но досега съм си нямала работа с низши астрали.  ;D
Според мен при картите основният инструмент е интуицията. Забелязала съм, че се влияят от мислите и чувствата. Затова преди да започна да гледам им заръчвам-"Кажете ми истината и не ме лъжете".
Аз гледам от мноооого години, почти от дете. Бях на 10 когато ми попадна в ръцете една колода Таро и оттогава съм сменила няколко чифта, но най-ми пасва Артуровото.
От една много добра гледачка на карти знам, че не се хвърля след залез слънце. Сигурно е заради низшите астрали.  ;)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Знаци и поличби
« Отговор #416 -: Август 29, 2020, 10:03:08 pm »
Ами щом си от Висшето АЗ и висшият космичен кръг -чудесно,аз лея восък на пияна глава по пълнолунни нощи и затова ми е така ограничено виждането, явно  ;D Защо тогава питаш или си чешеш езика пресветла гадателко  ;)

kalina_1986

  • Гост
Re: Знаци и поличби
« Отговор #417 -: Август 29, 2020, 10:20:10 pm »
Питам защо се разболяват тези, които взимат пари за дарбата си?  ;)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Знаци и поличби
« Отговор #418 -: Август 29, 2020, 10:36:56 pm »
Астрологията не е въпрос на дарба свише, трето око, а човек който предлага труда си за жълти стотинки, най-вероятно може да предложи насреща само това жълти стотинки.

kalina_1986

  • Гост
Re: Знаци и поличби
« Отговор #419 -: Август 29, 2020, 10:56:30 pm »
Астрологията не е въпрос на дарба свише, трето око, а човек който предлага труда си за жълти стотинки, най-вероятно може да предложи насреща само това жълти стотинки.
А иначе има и хора, които доста надценяват труда си и обратното...  ;)
Всъщност и в астрологията се използва интуиция или поне аз използвам своята. Всички знаем, че един аспект може да се прояви по много различни начини и за да е правилно тълкуванието се налага да се използва и мъничко интуиция. При мен тя винаги е ръководеща.
Но не за това беше въпросът.  :)
А иначе има хора, които доста надценяват труда си и обратното. Срещам доста Дънинг-Крюгер индивиди.  ;)
« Последна редакция: Август 29, 2020, 11:00:38 pm от kalina_1986 »