Автор Тема: Знаци и поличби  (Прочетена 152004 пъти)

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Знаци и поличби
« Отговор #150 -: Ноември 14, 2014, 04:18:26 pm »
Ами одеве пуснах един хорар да питам ако играя на тото или отида на бинго дали ще спечеля, но отговора според мен не беше обещаващ... Но ще пробвам все пак де... Дано да спечелиш! Мен тези повтарящи се числа, обаче страшно ме плашат. Тревожа се да не е някакво предупреждение...
« Последна редакция: Ноември 14, 2014, 04:20:28 pm от Just_a_Dream »

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Знаци и поличби
« Отговор #151 -: Ноември 14, 2014, 04:33:22 pm »
Това е нормално! Навремето и аз след първото гледане с Таро като гледах пробно ми се падна карта,която не ми допадаше,след голямо месене теглих още два пъти-падна се същата,получих паник атака и не съм гледал след това,това е да усетиш форсмажори,които не контролираш .Паниката е от усещането на липсата на контрол .Постепенно се привиква ,трябва приемане на факта.че така или иначе това го има,ако е за добро не е проблем,ако е за лошо е по-добре човек да е предупреден,щрауса като си зарови главата не е спасен  :D

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Знаци и поличби
« Отговор #152 -: Ноември 14, 2014, 04:57:59 pm »
Батерията на телефона ми е на 22%   :012:

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Знаци и поличби
« Отговор #153 -: Ноември 14, 2014, 05:08:46 pm »
Това беше в периода,когато Плутон се задържа дълго време на МЦ-прояви се всичко възможно по Плутон,както казах оттогава не съм гледал сериозно,в смисъл с ритуалите,от време на време гледам с компютърни програми,но съвсем не е същото .Астрологията включва по-вече логика и съзнание,има усещане за контрол,което дава чувство на сигурност,това имам в предвид .

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Знаци и поличби
« Отговор #154 -: Ноември 14, 2014, 05:21:19 pm »
Да, астрологията е по-добрия вариант. Тарото лъже понякога, макар че добрия гледач усеща това...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Знаци и поличби
« Отговор #155 -: Ноември 14, 2014, 09:57:39 pm »
Чак след една година пр.Венера ще направи тригон със средна точка Юпитер/Уран,тогава е по-вероятно
Не искам да охлаждам ентусиама ти, но средните точки са активни само при съвпад, като орбисът е до 1*
Миналата година точно когато тр Юпитер застана над споменатата средна точка при мен  и получих неочаквано пари от майка ми, която ми плати двупосочния билет и джобните за гостуването ми в Мадрид


Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Знаци и поличби
« Отговор #156 -: Ноември 18, 2014, 05:25:48 pm »
Днес ме наака пиленце :012:

Преди две години като ме наака и спечелих томбола от работата ,почивка на Златните пясъци ол инклузив :012:
Спомняте ли си кой заведох???? :D
Естествено........

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Знаци и поличби
« Отговор #157 -: Ноември 18, 2014, 06:29:40 pm »
Днес ме наака пиленце :012:

Преди две години като ме наака и спечелих томбола от работата ,почивка на Златните пясъци ол инклузив :012:
Спомняте ли си кой заведох???? :D
Естествено........
не си спомням, аз тогава нали бях мадридчанка и ме акаха мадридските гълъби в парка, които са по-угоени от нашенските и акото им е като на гларус - след това яко осиране накрая спечелих 16 евро с първия си фиш на евромилиони, бях пуснала една колонка за 2 евро, иначе в самия ден когато ни наака здраво един гълъб с дъщерята взехме талончета, от тези дето се търкат за моментна печалба и нищо- само загубих едно евро, понеже струваха по 50цента

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Знаци и поличби
« Отговор #158 -: Ноември 18, 2014, 06:32:36 pm »
не си спомням, аз тогава нали бях мадридчанка и ме акаха мадридските гълъби в парка, които са по-угоени от нашенските и акото им е като на гларус - след това яко осиране накрая спечелих 16 евро с първия си фиш на евромилиони, бях пуснала една колонка за 2 евро, иначе в самия ден когато ни наака здраво един гълъб с дъщерята взехме талончета, от тези дето се търкат за моментна печалба и нищо- само загубих едно евро, понеже струваха по 50цента
Голям образ си :012:

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Знаци и поличби
« Отговор #159 -: Януари 12, 2015, 08:19:05 am »
последните дни често виждам числото 6. също 9 и 3. на няколко номера на коли например - 3 цифри 6 и подобни. какво може да значи? всички се делят на 3, но какво от това  ::)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Знаци и поличби
« Отговор #160 -: Януари 12, 2015, 02:23:40 pm »
последните дни често виждам числото 6. също 9 и 3. на няколко номера на коли например - 3 цифри 6 и подобни. какво може да значи? всички се делят на 3, но какво от това  ::)
6 е числото на любовта, на Венера, ден петък, но три шестици, според написаното в Откровение на Йоан е числото на звяра

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Знаци и поличби
« Отговор #161 -: Януари 12, 2015, 04:24:47 pm »
последните дни често виждам числото 6. също 9 и 3. на няколко номера на коли например - 3 цифри 6 и подобни. какво може да значи? всички се делят на 3, но какво от това  ::)

По ангелските числа на Върчу :engel016:

6 - Не се тревожи и не се съсредоточавай само върху материалните неща. Тревогите намаляват в резултат на вашите молитви. Помоли ангелите за помощ, ако усетиш, че имаш нужда.
9 - Време е за действия с малки стъпки!
3 - Извисен учител или светец ти помага.


Just_a_Dream

  • Гост
Re: Знаци и поличби
« Отговор #162 -: Януари 14, 2015, 04:28:09 pm »
Не знам дали това, което ще напиша  е подходящо за темата, но веднъж се бях замислила, че привличам един повтаряем модел, свързан с мъжете в живота ми- ВИНАГИ, ама абсолютно винаги имат сестри с малки деца, и това винаги ме е дразнело като идват на гости-шум, викове, лиготии...  Винаги съм искала да срещна мъж, който да няма братя или сестри... Имам чувството, че привличаме точно това, което не желаем. А така копнея за спокойствие и тишина.... Да идват гости когато аз реша, когато на мен ми е приятно. Но май няма да е в този живот... Защо според вас се повтарят определени модели е живота ни? Съдбата иска да ни дразни или иска да ни покаже нещо?  :017:

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Знаци и поличби
« Отговор #163 -: Януари 14, 2015, 04:51:20 pm »
Не знам дали това, което ще напиша  е подходящо за темата, но веднъж се бях замислила, че привличам един повтаряем модел, свързан с мъжете в живота ми- ВИНАГИ, ама абсолютно винаги имат сестри с малки деца, и това винаги ме е дразнело като идват на гости-шум, викове, лиготии...  Винаги съм искала да срещна мъж, който да няма братя или сестри... Имам чувството, че привличаме точно това, което не желаем. А така копнея за спокойствие и тишина.... Да идват гости когато аз реша, когато на мен ми е приятно. Но май няма да е в този живот... Защо според вас се повтарят определени модели е живота ни? Съдбата иска да ни дразни или иска да ни покаже нещо?  :017:
повтарят се докато не си научим урока.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Знаци и поличби
« Отговор #164 -: Януари 14, 2015, 04:52:12 pm »
Дрийм, не бих го определила като поличба.  :)

Но може би е знак, че е желателно да живеете самостоятелно.  ;D

Това е в кръга на шегата, разбира се. Далеч не всички млади семейства имат възможност да се отделят и да живеят напълно автономно, да си определят сами режима и кога да канят гости. Например аз, докато живеех в едно жилище с нашите, не можех да си каня гости. А теб те дразни, че идват гости.  :29:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui