Автор Тема: Знаци и поличби  (Прочетена 151767 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Знаци и поличби
« Отговор #165 -: Януари 14, 2015, 05:05:56 pm »
Не знам дали това, което ще напиша  е подходящо за темата, но веднъж се бях замислила, че привличам един повтаряем модел, свързан с мъжете в живота ми- ВИНАГИ, ама абсолютно винаги имат сестри с малки деца, и това винаги ме е дразнело като идват на гости-шум, викове, лиготии...  Винаги съм искала да срещна мъж, който да няма братя или сестри... Имам чувството, че привличаме точно това, което не желаем. А така копнея за спокойствие и тишина.... Да идват гости когато аз реша, когато на мен ми е приятно. Но май няма да е в този живот... Защо според вас се повтарят определени модели е живота ни? Съдбата иска да ни дразни или иска да ни покаже нещо?  :017:
Да, не е по темата, но като си отворила дума да попитам- ти имаш ли брат,сестра?
Мъж без брат и сестра не е гаранция на тишина и спокойствие- баща ми беше сам, единия му брат починал на 7г, когато той е бил на 4г и го помнеше, а по-малкото му братче починало на 7 мес. Баща ми обичаше да е сред хора, с хора, да кани гости, да ходи на гости, беше любвеобилен и шумен слънчев телец с марс в овен, а майка ми, която имаше двама братя се съпротивляваше на всичко това- на мен не ми даваше да водя у нас другарчета, дори на двора, а за вътре у нас можеше само да си мечтая, и в крайна сметка баща ми беше нещастен от всичко това, а майка ми постоянно изнервена и изпадаше в истерии, не че сега е спряла макар вече 25г баща ми да е на онзи свят...
Ти гледай мъжа си, а не сестра му, майка му- при положение, че е готин и те обича, ще се примириш временно с някои неудобства- на сестра му детето няма да е малко цял живот, след година-две ще порасне и няма да ти шуми, а ще си гледа своите занимания
Мислех си, че Луната в рак обича семейния живот и фамилните сбирки, но явно си зависи от разположението- моята може да е овен, но е в 7д и винаги съм искала многолюдна фамилия, която да се събира по Коледа, както по филмите, но все не ми се получава, по-скоро не ми се получи, че то е прекалено късно вече да очаквам да потече там, дето никога не е текло

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Знаци и поличби
« Отговор #166 -: Януари 14, 2015, 05:10:57 pm »
Обичам семейния живот. Обичам да се грижа за мъжа, да му готвя вкусни манджички, но ме дразни шума. Не обичам да има хора около мен. Работя сама от 3 години вече, ограничих даже приятелите си до едно семейство, които чат пат каним на гости. Темерут съм и почти никой не търпя, а и не умея да го крия, пък и не искам...

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Знаци и поличби
« Отговор #167 -: Януари 14, 2015, 10:13:46 pm »
И аз не знам дали е знак  и лоша поличба, но все срещам и около мен има хора с луна във водолей.
Как не попаднах на хора със земни луни или водни......не! Карма и това е.

Happy58

  • Гост
Re: Знаци и поличби
« Отговор #168 -: Януари 14, 2015, 10:27:46 pm »
И аз не знам дали е знак  и лоша поличба, но все срещам и около мен има хора с луна във водолей.
Как не попаднах на хора със земни луни или водни......не! Карма и това е.

Е нали си имаш СЛВ във водолей - хич не са случайни тези срещи :)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Знаци и поличби
« Отговор #169 -: Януари 14, 2015, 11:14:59 pm »
Е нали си имаш СЛВ във водолей - хич не са случайни тези срещи :)

Да,но са тежки.

Майка ми е с луна във водолей - пълен крах с нея.
Мъж - също - ад!
Дете - също.

Харесм някой и той с луна във водолей......
Никакво емоционално сходство. ::)

Това са хора ,които искат да си правят каквото искат. Да ги оставиш на мира. Но така не може. Не може щом си поел ангажимент и си се хванал на някакво хоро...да си правиш без никаква отговорност каквото искаш.
Това не го разбирам и няма да го разбера.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12468
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Знаци и поличби
« Отговор #170 -: Януари 16, 2015, 03:10:32 pm »
Обичам семейния живот. Обичам да се грижа за мъжа, да му готвя вкусни манджички, но ме дразни шума. Не обичам да има хора около мен. Работя сама от 3 години вече, ограничих даже приятелите си до едно семейство, които чат пат каним на гости. Темерут съм и почти никой не търпя, а и не умея да го крия, пък и не искам...

Имаш ли аспект/и към стелиума си във Водолей ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12468
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Знаци и поличби
« Отговор #171 -: Януари 16, 2015, 05:09:02 pm »
Защо да си темерут ?!?  Просто си Слънчев Водолей, със стелиум в знака, същото е индикация за налагане на  голямоооооо лично пространство в пряк, и в преносен смисъл и твърде многоооооооо "по моя начин". Всеки един аспект към стелиум във Водолей, според естеството си,  още повече засилва тази тенденция, в съответните области на натива. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Знаци и поличби
« Отговор #172 -: Януари 30, 2015, 05:30:39 pm »
Днес си отидоха двама души с едно и също име, което не е от често срещаните- д-р Жельо Желев, първият ни президент и Жельо Желев на 87г, първи и дългогодишен генерален директор на "Албена" , известен сред средите си с бащиното име Стойков.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Знаци и поличби
« Отговор #173 -: Февруари 06, 2015, 10:19:33 am »
последните дни често виждам числото 6. също 9 и 3. на няколко номера на коли например - 3 цифри 6 и подобни. какво може да значи? всички се делят на 3, но какво от това  ::)
в тази връзка - интересен линк:
http://www.pan-bg.com/articles.php?id=548

Purple

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Знаци и поличби
« Отговор #174 -: Февруари 06, 2015, 11:19:38 pm »
Това с числата е фиксация според мен. Аз от години все поглеждам часовника на 13:12 и 13:13. Според мен е някакво вътрешно програмиране, но не ми е ясно какво  ::)
"In life we will die over and over again, until the day that we can walk the earth with only our immortality left. "

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Знаци и поличби
« Отговор #175 -: Февруари 08, 2015, 12:06:21 pm »
Не е точно поличба, но не намерих подходяща тема и ще го споделя тук.

Напоследък взех да получавам странни дежа вюта.

Преди няколко дена имах такова изживяване с изчезнала вкъщи вещ. Стори ми се, че сякаш я видях и после не можех да я открия къде е, но споменът се беше загнездил в съзнанието ми. Просо стоеше пред очите ми като моментна снимка.

Все по-често ми се случва да напиша/кажа нещо и след броени секунди да ме споходи усещането, че ситуацията се повтаря и вече съм го казала/написала и се чудя кога и по какъв повод, нещо съвсем идентично.

Ако трябва да го опиша някак, то усещането е за отделяне на съзнанието от тялото.

И още нещо интересно.
В четвъртък беше много важно да не закъснея, защото в офиса се провеждаше оперативка /за колеги от други отдели/ и е много тъпо да влезеш закъснял и да се промъкваш към стаята си под носа на 20 човека в голямата зала. Затова тръгнах дори по-рано от обичайното, навреме хванах рейса. Но когато идваше към спирката /видях, че е от старите/, за броени секунди ме споходи мисълта, че може да се развали на пътя и усетих колебание дали да се качвам или да изчакам маршрутка /която не ме урежда до сградата, в която работа - имам още 20-25 мин. път пеша/. И все пак се качих в рейса. След 3-4 спирки спря и се развали още в кварталите. На място, където не минава нито една алтернативна линия, нито маршрутка. Единственият вариант беше да чакам следващия автобус от същата линия. Закъснях с 20 минути. Добре, че в същия рейс пътува и друга колежка от отдела, та не закъснях само аз. А когато в рейса се засмях и й казах, че съм го видяла като на снимка, една лелка ми се изрепчи и каза, че съм го предизвикала. После аз съм била хейтър, ахахахаа.









« Последна редакция: Февруари 08, 2015, 12:21:23 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Знаци и поличби
« Отговор #176 -: Февруари 08, 2015, 01:27:38 pm »
Лили, на мен ми се случва същото напоследък, дори тази сутрин за миг бях с майка ми и починалата ми сестра, седяха в дневната стая по същия начин както преди време, когато съм била някъде в 8клас, отдавна стаята е променена и не живея там, сега майка ми живее в тази стая, но този кратък миг, като на снимка, така реално изплува в съзнанието ми и ме пренесе в отминала реалност, че после половин час се чудих  какво стана  :017: :017:
Гледам съпътстващи транзити- тр Прозерпина  съвпад с точния ми съвпад Нептун/Марс у3, 8
тр Слънце е съвпад с ветекс, тр Марс У3, У8 в точна опозиция с Меркурий У1, тр Венера У9 в опозиция с Плутон У3 на АСЦ, тр Хирон опозиция с АСЦ, Лилит съвпад с Уран в 12д, тр Нептун в 6д опозиция с Уран У6 в 12д
А на някой случвало ли се е да усеща и миризми, защото на мен се е случвало много пъти досега като се сетя за някого и да ме лъхне аромат на парфюм, все едно е минал покрай мен духът на този човек напарфюмиран  :017: в този ред на мисли, на руски парфюм нали е духѝ  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Знаци и поличби
« Отговор #177 -: Февруари 08, 2015, 01:41:09 pm »
Същото дежа вю имах и с ножичката от хорара, пуснах ви ОВ.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Знаци и поличби
« Отговор #178 -: Февруари 08, 2015, 03:28:02 pm »
миризми да ама на манджа  :57:
за дежа вюто имаше някакво обяснение - нещо от сорта че информацията се възприема напълно с малко закъснение от някакви рецетори

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Знаци и поличби
« Отговор #179 -: Февруари 09, 2015, 08:44:58 am »
Лили, мисля, че ти си доста сензитивна, интуицията ти вече започва да става съвсем осъзната. Аз също имам такива периоди, но не мисля, че при теб ще е временно

Акрукс, не приемай мнението ми за меродавно, но това с миризмите аз лично го свързвам с временна физическа дисфункция, наблюдавай се и виж кога точно се случва, има ли др повтарящи се модели.