Автор Тема: Магията  (Прочетена 55137 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Магията
« Отговор #105 -: Юли 15, 2015, 12:02:35 am »
Баба ми ми разправяше, че някой я е омагьосал ... В двора открила парче хляб и мъртва гарга заврени в една дупка ...  :smiley_confused1: :smiley_confused1:
Може гаргата да е откраднала хляба и да се е скрила в дупката,за да го яде,а после да не е могла да излезе и да е умряла вътре.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Магията
« Отговор #106 -: Юли 15, 2015, 12:04:30 am »
Темата не е активна, но върпосът ми май най-добре да го постна тук. Вярвате ли в нещото, наречено "уроки"? Тази следмица говорихме с една позната и тя нещо повдигна тази тема, та взех, че се замислих.
Вържи си един червен конец или носи малко лекенце,петънце на обувка/дреха и се радвай като ти излезе пъпка.  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Магията
« Отговор #107 -: Юли 15, 2015, 12:05:37 am »
А степента на чувствителност към тъй наречените уруки според вас как се определя?

Има ли хора, които са по-сензитивни, пък на други да не им влияе толкова?  :017:
Ти не си от уязвимата група.  :D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Магията
« Отговор #108 -: Юли 15, 2015, 12:47:07 am »
Ти не си от уязвимата група.  :D

Да ти кажа, може да ми докарат краткотрайно главоболие, но уруки от истерички не съм получавала... твърде ниска вибрация са ми, както казах.  :29:

А сега малко по-сериозно. Не ми се е случвало да се урочасам, нито аз някого. Някак минава покрай мен. А лоши погледи винаги може да има, но като цяло трудно се впечатлявам. Пък и напоследък съм станала такъв самовлюбен егоцентрик, че почти не забелязвам кой как ме гледа, освен ако не е с възхищение/въжделение.  :57: :012:

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Магията
« Отговор #109 -: Юли 17, 2015, 11:26:02 pm »
Баба ми ми разправяше, че някой я е омагьосал ... В двора открила парче хляб и мъртва гарга заврени в една дупка ...  :smiley_confused1: :smiley_confused1:

Да, много е вероятно
Омагьосана е от котка :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Магията
« Отговор #110 -: Юли 18, 2015, 09:46:54 pm »
Магии се правят, но не по толкова елементарен начин. И "преносителят" не се поставя на някое видно място.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Магията
« Отговор #111 -: Юли 25, 2015, 07:07:51 pm »
Да, много е вероятно
Омагьосана е от котка :)
:043: :043:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Магията
« Отговор #112 -: Август 06, 2015, 09:13:45 pm »
Имам стягане в слънчевия сплит и това е от доста време. Възможно ли е да е в резултат на недобронамерени енергии?
п.п. Липсват ми тонус/енергия. Безрадостна съм.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Магията
« Отговор #113 -: Август 06, 2015, 09:19:22 pm »
При опити за енергиен вампиризъм и вменяване на вина усещам подобно стягане в слънчевия сплит, прилича на всмукване/изсмукване.

А ако усещаш тежест /"свита топка"/ в тази зона, може наистина да е свързано с натрупано напрежение, потиснатост, неудовлетвореност и липса на мотивация.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Магията
« Отговор #114 -: Август 06, 2015, 09:26:39 pm »
При опити за енергиен вампиризъм и вменяване на вина усещам подобно стягане в слънчевия сплит, прилича на всмукване/изсмукване.

А ако усещаш тежест /"свита топка"/ в тази зона, може наистина да е свързано с натрупано напрежение, потиснатост, неудовлетвореност и липса на мотивация.

Да, Лили, нещо такова. Изгубила съм си чувството за хумор и сарказма. Последното ми е по- притеснително. :012:
« Последна редакция: Август 06, 2015, 09:36:45 pm от Uran »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Магията
« Отговор #115 -: Август 06, 2015, 09:35:30 pm »
И аз съм тъй - изгубя ли си обичайния сарказъм, значи почти съм се възнесла  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Магията
« Отговор #116 -: Август 07, 2015, 02:15:42 am »
Не че нещо, но ако има и пърхане в корема, си е депресия

sany

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
Re: Магията
« Отговор #117 -: Септември 29, 2015, 09:50:05 pm »
По принцип смятам, че когато не мисля на никого нищо лошо, то и на мен няма да ми мислят лошото. Само, че май нещо се пообърках напоследък. Случва ми се да ме нападнат вербално и след това си чувствам ръцете студени, ноктите дори ми посиняват, настръхва ми кожата, определено чувствам лошата енергия на човека. Много неприятно и да уточня, че това ми се случва единствено от един човек. Нямам проблеми с други хора и да уточня позитивен човек съм, а този човек най-много се дразни като ме види усмихнат. Лошото е че не ми е възможно да остана позитивен след неговата намеса. Дайте съвет как да се предпазя, моля.


Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Магията
« Отговор #118 -: Септември 29, 2015, 09:53:26 pm »
Не е точно магия, вероятно е нещо доста по-елементарно - енергиен вампиризъм.

Има различни техники за енергийна защита - ако се интересуваш, потърси книжки и информация в нета.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Магията
« Отговор #119 -: Ноември 09, 2015, 05:28:35 pm »
За да можеш да направиш магия мажорен,положителен аспект Марс/Нептун.

За резултатност(материализация) при правенето на магии,човекът който практикува трябва да има хармонични аспекти между Плутон/Сатурн и/или Сатурн/Нептун.
Въх, имам точен съвпад в скорпион на Марс У8 с Нептун У7, но са в квадрат със Сатурн  :012: