Автор Тема: Lot of Fortune-предопределена да бъде благоприятна точка  (Прочетена 25411 пъти)

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Разбира се ще проверя,аз съм последовател на Тома Неверни-що да не бръкна за доказателство където трябва :) Само се чудя как да отчета дневния транзит-събитийноста явно ще е в дома и аспектите,но слаба,като транзит на Луна .Затова предпочитам да проследя прогресия и дирекция-очаквам от дирекцията най-голямата събитийност ,тежестта и акцента там са най-големи :72:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Lot of Fortune-предопределена да бъде благоприятна точка
« Отговор #106 -: Февруари 02, 2018, 11:11:16 am »
Една интересна статия за Парс Фортуна и ако искате да поговорим, дали имате наблюдения, когато е/ била активирана от транзити, прогресия, дирекция какво се е променило по нейните аналогии :
http://zvezdennavigator.com/wordpress/?p=2615
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Lot of Fortune-предопределена да бъде благоприятна точка
« Отговор #107 -: Февруари 02, 2018, 11:19:47 am »
Моята е в телец, уран като я стигне е крайно време да почна да копам биткойни. Така пише! :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Lot of Fortune-предопределена да бъде благоприятна точка
« Отговор #108 -: Февруари 02, 2018, 01:52:37 pm »
При мен Юпитер направи съвпад есента на 2017 г с Парс Фортуна, която е в 11-ти дом, а управителят й е под управление на Юпитер с тригон към Меркурий, случват се неща по аналогиите на Меркурий- Юпитер. Тази година Венера ще спре стационарана върху Фортуна ще наблюдавам като прояви.
Преди години тр. Сатурн спря стационарен върху тази точка и имах много тежък период по темите на 11-ти дом, изявата, финансите, радостта  липсваше.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Lot of Fortune-предопределена да бъде благоприятна точка
« Отговор #109 -: Февруари 02, 2018, 01:53:14 pm »
Цитат
Транзитът на Нептун към Фортуна може да ви удави в богатство. Но все пак Нептун в хороскопа трябва да е силно поставен, а Фортуна да има отношение към знака Риби – тя или нейният Диспозитор да е в този знак или Фортуна в рождената карта да е аспектирана от силни планети в Риби. Нептуновите транзити към Локус Фортуна са специфични. Могат да останат незабелязани и да се пропуснат техните ползи. Бизнес, свързан със света на музиката или киното ще е едно забележително начинание, което ще се окаже доходоносно по време на Нептуновия транзит към Фортуна. Освен това Нептун ще я ощастливи с облаги от неговия ресор – кораби, пристанища, нефт, фармацевтика.

Малко остава до богатството, ПФ в риби на 15гр 22' , в 7д на градус от ДС   :29:

Шегата настрана, погледнах сега на едната дъщеря, която има ПФ водолей в 10д на градус от МС - когато Нептун е минал там преди 10г я приеха да следва изящни изкуства в Мадрид, на следващата година транзитни Юпитер в комплект с Нептун върху тази точка- отличие, ректора я поздравил пред всички, само нея и едно момче, а за следващата година отпаднаха таксите по тези предмети, за които е имала отличен+
мъжът ми също е с ПФ водолей и Нептун като е минал над нея се прибра с пълно портмоне, обзаведе ни с нови мебели , скъп телевизор и двд, заведе ни на море за месец, всяка вечер на кръчма, което не ни се беше случвало за толкова години семеен живот, всъщност това ни беше първата съвместна почивка заедно с двете деца...

Уау, зетя с ПФ в телец, в първите градуси, а Уран ще мине над нея есента- точно когато пуска новата апликация, ще има далавера в този проект, определено има бизнес нюх  :13:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Lot of Fortune-предопределена да бъде благоприятна точка
« Отговор #110 -: Февруари 02, 2018, 02:05:10 pm »
При мен Фортуна е на 4-я градус в Скорпион, в 8 дом,  в съвпад с Уран - 2 гр орбис. Може някога внезапно да получа наследство  :012: За сега получавам само заеми  :57: Изплащам си ги, но тъкмо ликвидирам един и се наложи да оползвам друг :(
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Lot of Fortune-предопределена да бъде благоприятна точка
« Отговор #111 -: Февруари 02, 2018, 02:11:47 pm »
Браво! /това е към Акрукс/

А сега да се посмеете малко.  ;D
Имам ЛФ в 20 градуса Лъв, доста точен тригон с Венера.
В средата на 2015 г., при мунданен съвпад на Юпитер и Венера в Лъв върху моята ЛФ /и точен тригон с Венера – по градус/, неочаквано дойде дело за наследствена делба – беше измама с предопределен развой в тяхна полза. Но поне това жилище запазих, каквото и да е, макар че то по принцип си беше мое. Тръгнаха обаче и за него да претендират. Горките те, с имоти на стойност за около 500 хил. евро.  :D
Не съм имала за цел сдобиване с облаги, но поне да се компенсират тормозът и моралните щети. И това не получих.

Сега ще видим Юпитер в Стрелец в тригон към ЛФ какво ще донесе.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Lot of Fortune-предопределена да бъде благоприятна точка
« Отговор #112 -: Февруари 02, 2018, 02:16:49 pm »
При мен Фортуна е на 4-я градус в Скорпион, в 8 дом,  в съвпад с Уран - 2 гр орбис. Може някога внезапно да получа наследство  :012: За сега получавам само заеми  :57: Изплащам си ги, но тъкмо ликвидирам един и се наложи да оползвам друг :(

Алена, цикъл Слънце-Юпитер е започнал в градуса на натална Фортуна, разгледай Марс и Юпитер каква връзка имат и как са поставени. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Lot of Fortune-предопределена да бъде благоприятна точка
« Отговор #113 -: Февруари 02, 2018, 02:41:38 pm »
Ще разгледам довечера, Рени :)  :58:
Марс и Юпитер пък започнаха нов цикъл - пак там - в 8 дом, в съвпад с нат.Венера, У2 в 8 дом :)
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Lot of Fortune-предопределена да бъде благоприятна точка
« Отговор #114 -: Февруари 02, 2018, 02:44:15 pm »
При мен Фортуна е на 4-я градус в Скорпион, в 8 дом,  в съвпад с Уран - 2 гр орбис. Може някога внезапно да получа наследство  :012: За сега получавам само заеми   Изплащам си ги, но тъкмо ликвидирам един и се наложи да оползвам друг :(
че то и това си е късмет, да не мислиш, че всеки може да тегли/получава кредити...
Баща ми построи къщата, вилата и купи колата, както и всички мебели преди това, все със заеми, за което често влизаше в спор с дядо по майчина линия, който беше по спестяванията и против заемите, но баща ми казваше, че е по-изгодно, защото вече ползва нещата, а докато дядо спестявал, за да купи нещо, живеел като скот. Но лихвите тогава бяха смешни, не са като сега, тъй че наистина е било изгодно.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Lot of Fortune-предопределена да бъде благоприятна точка
« Отговор #115 -: Февруари 02, 2018, 02:49:12 pm »
И аз съм от късметлиите, които нямат право на кредит, лизинг, да вземат нещо на изплащане. Трябва да имаш доказани стабилни доходи, трудов договор и редовна заплата. Или да си рентиер с официален договор за наем. При мен като изгърми нещо от битовата техника, а това е най-високият разход в бюджета, всичко плащам в кеш и веднага, цялата сума.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Lot of Fortune-предопределена да бъде благоприятна точка
« Отговор #116 -: Февруари 02, 2018, 10:46:46 pm »
Не съм се замисляла от тази гл.т. Малко ми олекна даже  :38:
Над силата е само умението да я владеем!