Автор Тема: Връщане в минал живот - реинкарнационно пътуване  (Прочетена 14244 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Който е преживял ужаса със съществата сенки, не ще и да си помисля за огледални лабиринти  :o
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7905
Който е преживял ужаса със съществата сенки, не ще и да си помисля за огледални лабиринти  :o

Какви са тия същества

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Ох, не знам , ама аз си признавам, че сама ме е шубе да ги правя по нощите експериментите с огледала, портокали и тн.  :012: Дори ме е шубе от хипнозата ( а в живота не съм от страхливите ) . Сега си пуснах записа ( благодаря за поста на Азазаел) и не успях много да се отпусна. Към 10-тата минута изведнъж гласа изчезна, телефона ми взе да вибрира от някакви съобщения във фб и видях, че нета се е бъгнал нещо, защото записа си почна от самото начало. Абе не е било писано днес.  :D
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7905
И мен не ми стиска за хипноза-как ще оставя друг да ми води мозъка :)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Да, все едно изоставяш съзнанието си и си подвластен на друг контрол, или си в друго измерение.  :012: Аз съм забелязала, че може би поради същата причина не мога да спя в превозни средтва, когато има доста непознати на едно място около мен  . Колкото и да съм изморена, във влак,смаолет,автобус ми е трудно да спя ( най-много само да дремя). Така е и когато съм на ново място, може да съм на гости на приятели и да спя в позната обстановка, но първата вечер винаги ми е безсънно, после подсъзнанието ми явно свиква. Ако се местя в ново жилище е същата история.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
При хипнотист не съм бил, със запис съм се пробвал след предварително изслушване (по който повод — изтеглете си файла и си го слушайте от диска, от нета е вятър работа). Наскоро си приказвахме с Енигма за скритите послания, та се присетих — това специално го пуснах наобратно, нищо особено няма, просто някаква смес от славянско-китайски… руснак говори на китайски и вмъква тук-там руски и полски думи, чат-пат и арабски. Ако не внимавате, ще дремнете и толкоз. А и никой не ви спира да отворите очи, изключването на контрола става с лично участие — примерно онзи ден ми беше глупаво да говоря на компютъра, но вчера се прежалих :)

Който е преживял ужаса със съществата сенки, не ще и да си помисля за огледални лабиринти  :o
Да, кажи за сенките и какво става в огледалните лабиринти… аз имам предразсъдъци към две огледала едно срещу друго, ама те са ми от Тери Пратчет, ако трябва да сме честни.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Аз пробвах файла на Вещичка... Заспах и някакъв шум ме събуди, а слушалките още говореха  :012: Малко ме хвана шубе, като започна да ме увещава да си напусна тялото... Всъщност, точно тогава съм заспала.
Преди това, докато ми говореше да се отпусна, различни картини ми минаваха като усещане - първо морска шир, аз на кораб, май като пират; после френски двор и бели перуки; изведнъж - шотландски полета; после около Втората св. война - руса жена с къдрици и момиченце, аз наблюдавах от страната на жената.
Но нищо повече... Май ще пробвам пак някой път, когато не ми се спи  :57:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4532
На мен ми беше бавно темпото,35 мин, за настройка и после хоп-за 5 мин. скачай и излизай от миналото.Обратния вариант-5 мин. настройка и 35 мин. за пътешествие е по-оптимален за мен.