Автор Тема: Транзити на възлите  (Прочетена 120227 пъти)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на възлите
« Отговор #180 -: Август 13, 2014, 11:40:54 am »
Скоро ЮЛВ ще направи точен съвпад с Луната ми. Орбисът сега е малко повече от градус. Но има индикации за сериозни здравословни проблеми при сестра ми. Луната ми е третодомна - нали по 3 дом са братята и сестрите.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Транзити на възлите
« Отговор #181 -: Август 13, 2014, 12:11:20 pm »
Херкулес . :)
Че Хирон ми е в 1 ви дом, и като мине ЮЛВ от там+ тр.Уран връз Хирона,май Херкулес ще стане 2 пъти по-силен :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на възлите
« Отговор #182 -: Август 13, 2014, 01:18:34 pm »
Скоро ЮЛВ ще направи точен съвпад с Луната ми. Орбисът сега е малко повече от градус. Но има индикации за сериозни здравословни проблеми при сестра ми. Луната ми е третодомна - нали по 3 дом са братята и сестрите.

Да,но Луна ти управлява и 7-ми дом ?!?  :) :)
Ако посоката е сестра ти-разширение на проблем от преди 9 г..Има ли връзка с  мускулната система и/или  жлезите с вътрешна секреция ?!?  ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на възлите
« Отговор #183 -: Август 13, 2014, 05:26:42 pm »
Точно жлезите са. Изумяваш ме колко си точна, Рени. Луната вярно ми управлява 7 дом. Тази седмица разбрах, че едно настоящо и едно бивше гадже са със счупвания. Що така все по здравословна тематика се проявава...
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на възлите
« Отговор #184 -: Август 14, 2014, 02:37:03 am »
Точно жлезите са. Изумяваш ме колко си точна, Рени. Луната вярно ми управлява 7 дом. Тази седмица разбрах, че едно настоящо и едно бивше гадже са със счупвания. Що така все по здравословна тематика се проявава...

...тематиката на проявата е среща,а типът среща ,касае здравословни теми на онези ,с които се срещаш.По натал имаш нодална ос квадрат Хирон 6-ти дом,Марс /АСЦ ,Луна съвпад уСЛВ ... :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Транзити на възлите
« Отговор #185 -: Август 17, 2014, 07:02:35 pm »
Имам един съществен въпрос.
Лунните възли имат ли управители?
При мен като са във водолей и лъв,значи ли че сатурн и уран са управители на северен ,а слънцето на южен?
И какво следва от това  при тълкуване на някои аспекти?

Сега при мен се задвижва точния съвпад на сев възел с ИС. Какво точно да изчислявам, за да търся събития?Уран и сатурн ли да наблюдавам или нещо друго?

Мерси :)

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на възлите
« Отговор #186 -: Август 18, 2014, 09:38:37 am »
Имам един съществен въпрос.
Лунните възли имат ли управители?
При мен като са във водолей и лъв,значи ли че сатурн и уран са управители на северен ,а слънцето на южен?
И какво следва от това  при тълкуване на някои аспекти?

Сега при мен се задвижва точния съвпад на сев възел с ИС. Какво точно да изчислявам, за да търся събития?Уран и сатурн ли да наблюдавам или нещо друго?

Мерси :)

имат, имат и още как :)
най-простичкото, което можеш да използваш от информацията по управителите е, че съответния възел ще се проявява чрез областта, в която се намира управителя му. След това може да видиш, имат ли аспекти към възлите - това ще ти покаже, как ще се справяш с нея. Когато някой от управителите направи транзит, ще има и нещо по оста.
За СВ през ИЦ бяхме обсъждали тук нещо - можеш да провериш. Лично аз предполагам, че най-простичкото е, да внесеш темата на СВ в 4дом. Но тук за мен възниква въпроса - когато СВ мине ИЦ, той всъщност навлиза в 3 дом, значи започват делата по 3 дом.
В книжките пише, че там където минава СВ, ще получиш нови възможности, а в отсрещния ще си платиш сметката, ще разчистиш нещата. Направи си един анализ на периода, докато е бил в 4 дом - оттам може да получиш някаква информация.

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Транзити на възлите
« Отговор #187 -: Август 18, 2014, 10:41:46 pm »
Трогната съм Хепи! Благодаря ти за насоката :)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Транзити на възлите
« Отговор #188 -: Август 28, 2014, 01:52:26 pm »
Да си честитя транзитните възли през новите два дома.
Северен през 3ти и южен през 9ти.
Всъщност не знам дали е за честитене. Вие преживявали ли сте този транзит през тези домове?
Разкажете,ако се сещате нещо.  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на възлите
« Отговор #189 -: Август 28, 2014, 02:59:23 pm »
Да си честитя транзитните възли през новите два дома.
Северен през 3ти и южен през 9ти.
Всъщност не знам дали е за честитене. Вие преживявали ли сте този транзит през тези домове?
Разкажете,ако се сещате нещо.  :)

Върни се 18 г. назад и можеш да ни споделиш какво се е случило при теб ,ще ни бъде полезно,Babyblue.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13588
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на възлите
« Отговор #190 -: Август 28, 2014, 03:56:25 pm »
Да си честитя транзитните възли през новите два дома.
Северен през 3ти и южен през 9ти.
Всъщност не знам дали е за честитене. Вие преживявали ли сте този транзит през тези домове?
Разкажете,ако се сещате нещо.  :)
При всеки, който е над 20г, нодалната ос е изредила всеки знак и дом, така че поне един път всеки от нас е имал транзит на СЛВ през 3-ти дом
При теб след три градуса ще застане на натален Уран У7- спомни си преди години какво ти е донесло това положение, макар тогава разположението на останалите транзити да е било друго, но все пак общата насока, нали възлите само насочват... Какво ти се е случило началото на месец март 1996г, когато тр СЛВ е съвпад с Уран У7 в 3д, а тр Уран е съвпад с твоя СЛВ на ДСЦ?

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Транзити на възлите
« Отговор #191 -: Август 28, 2014, 10:37:34 pm »
Благодаря Акрукс,
наистина живота на човек, събитията при човек, мисленено и обстоятелствата доста се променят за 18-20 години.
Няма как нещо което се е случило тогава да се случи и сега.

Но това ,което си спомням много ярко е,че завършвах студентството си.Разбира се не е било март,а 2-3 месеца по-късно.
По съвсем същото време имах значима,истинска, голяма и кармична връзка.Той ми беше състудент,който беше прекъсвал обучението си,понеже живее и работи в чужбина.Та като се върна да учи,се запознахме края на 1995г.
Та, май ли беше,юни или юли 1996 заминах с него в чужбина за 1 месец или 2. Не си спомням точно. Той имаше договор, работеше,а аз му бях на гости.Декември 1996 се разделихме,много драстично,много жестоко,много тежко и болезнено.

Просто не знам сега след 20 години ,такова нещо не вярвам да ми се случи.
« Последна редакция: Август 29, 2014, 11:55:10 am от Babyblue »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13588
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на възлите
« Отговор #192 -: Август 29, 2014, 04:00:14 am »
Просто не знам сега след 20 години ,такова нещо не вярвам да ми се случи.
Уран поднася изненади на всяка възраст  :29:

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Транзити на възлите
« Отговор #193 -: Август 29, 2014, 07:16:56 am »
Чудя се,дали не би ми  поднесъл нещо чужбинско? Както казваш внезапно...

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Транзити на възлите
« Отговор #194 -: Август 29, 2014, 09:29:08 am »
Чудя се,дали не би ми  поднесъл нещо чужбинско? Както казваш внезапно...
На мен СЛВ ми мина скоро през 3ти, вече е във втори дом. Изкарах няколко курса, местих се в друга квартира, при сестра ми имаше важни събития, но до чужбина не стигнах.  :) Тъй като имам планети в 3ти, любопитството ми към астрологични знания стана още по-силно, запознанства, интензивни кратки пътувания, това е горе долу.  :)