Автор Тема: Транзити на възлите  (Прочетена 123197 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на възлите
« Отговор #225 -: Септември 02, 2014, 08:49:55 pm »
Транзитите на нодалната ос преместват фокуса ни от един тип взаимоотношения ,върху друг ,съответно активирайки дом ,точка в натала ,носейки със себе си посоката за тяхното реализиране или финализиране,с цел балансирайки природата  на съответната/и засегнати  планета /сфера.Обратно,активирана нодална ос ,от транзитни планети изважда на преден план темите по двата възела ,чрез криза -като възможност/избор  или опасност/реакция.Сякаш един етап свършва и започва друг ,но без да се изпуска посоката -това е вид израстване ,както спомена  Лили,като или се изправяме пред него и се борим със същото или го развиваме ,по начин ,показан от активиралата го планета.

„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на възлите
« Отговор #226 -: Септември 02, 2014, 08:54:16 pm »
При предишния транзит на ЮЛВ през Луната ми е починал дядо - бащата на майка ми на когото съм кръстена. После смених жилището и училището - Луната е в трети дом. След по-малко от градус пак ще имам такъв транзит. По натал ЮЛВ е в Дева в 9 дом.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Транзити на възлите
« Отговор #227 -: Септември 03, 2014, 10:06:02 am »
При предишния транзит на ЮЛВ през Луната ми е починал дядо - бащата на майка ми на когото съм кръстена. После смених жилището и училището - Луната е в трети дом. След по-малко от градус пак ще имам такъв транзит. По натал ЮЛВ е в Дева в 9 дом.

И на мен ми остава много малко до съвпада на транзитен ЮЛВ с Луната. При мен това се развива на фона на 11 дом. При предишния такъв транзит не помня нещо значимо да се е случило. Виж при съвпада на ЮЛВ със Слънцето беше страшно...
Serve, love, give

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Транзити на възлите
« Отговор #228 -: Септември 03, 2014, 07:25:37 pm »
Северният възел ми е върху Марса, ако има проявление, не го забелязвам.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на възлите
« Отговор #229 -: Септември 03, 2014, 09:01:31 pm »
Северният възел ми е върху Марса, ако има проявление, не го забелязвам.

Пусни в действие природата на Марс в ежедневието си и ще видиш проявлението на същите   в сферите/домовете под ръководството на Марс в натала ти .  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Транзити на възлите
« Отговор #230 -: Септември 03, 2014, 09:52:25 pm »
Току-що мина една юпитерова опозиция, а в края на годината ми предстои сатурнов възврат — а тъкмо сега СЛВ минава през асцендента. Та и на мен ми е интересно доколко възлите "замъгляват" и "засенчват".

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Транзити на възлите
« Отговор #231 -: Септември 03, 2014, 11:42:30 pm »
Пусни в действие природата на Марс в ежедневието си и ще видиш проявлението на същите   в сферите/домовете под ръководството на Марс в натала ти .  :)
Тичам по стадиона и по задачи като никога. Ама не е като да имам сила, нямам. Просто сега е пусти късмет, не енергия, а късмет. Единственото, което забелязвам, е голяма воля да не се отпускам пред несгодите. Ако това е силен Марс, яд ме е, че моят така се е подхлъзнал.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на възлите
« Отговор #232 -: Септември 04, 2014, 07:39:18 pm »
Тичам по стадиона и по задачи като никога. Ама не е като да имам сила, нямам. Просто сега е пусти късмет, не енергия, а късмет. Единственото, което забелязвам, е голяма воля да не се отпускам пред несгодите. Ако това е силен Марс, яд ме е, че моят така се е подхлъзнал.

Марс -утвърждаване,спонтанност,агресивност ,начало ,пионер, предприемчивост,Аз съм,да се влюбя романтично ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на възлите
« Отговор #233 -: Септември 04, 2014, 07:41:03 pm »
Току-що мина една юпитерова опозиция, а в края на годината ми предстои сатурнов възврат — а тъкмо сега СЛВ минава през асцендента. Та и на мен ми е интересно доколко възлите "замъгляват" и "засенчват".

Защо реши ,че възлите ще ти замъглят или засенчат АСЦ/12 -ти дом ,примерно в периода  ?!?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на възлите
« Отговор #234 -: Септември 04, 2014, 08:18:30 pm »
СЛВ в съвпад с натална Венера какво дава?

Цветя и рози,и шоколадови бонбони  . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на възлите
« Отговор #235 -: Септември 04, 2014, 08:33:05 pm »
Искрено се надявам да не съм в "мъгла", защото предстои да задвижвам нов проект, по-нататък (ако идеята "узрее") ще трябва да избирам и нови хора за екипа. В момента ЮЛВ ми минава в съвпад с наталния Меркурий (у10). За евентуална бъдеща колежка харесах жена с Лунни възли в същите знаци като моите, само че обърнати, а нейната Луна е в точен съвпад с моя СЛВ. При други обстоятелства може би щях да кажа "мазна везнишка Луна", но нейната е в квадрат с екзалтирал Марс, не е като да нямаме допирни точки.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на възлите
« Отговор #236 -: Септември 04, 2014, 08:55:44 pm »
В момента Уран(Бъдещето) и ЮЛВ(Миналото) се срещат върху стелиума ми.Мястото на точната среща ще бъде върху Венера.Аз май съм голям темерут щом нищо не отчитам,а двата транзити са напълно активни.Наистина ми е много важно резултатът да е напълно осезаем,"а не помислен",за да го отчета като такъв.  ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Транзити на възлите
« Отговор #237 -: Септември 04, 2014, 10:14:50 pm »
В момента Уран(Бъдещето) и ЮЛВ(Миналото) се срещат върху стелиума ми.Мястото на точната среща ще бъде върху Венера.Аз май съм голям темерут щом нищо не отчитам,а двата транзити са напълно активни.Наистина ми е много важно резултатът да е напълно осезаем,"а не помислен",за да го отчета като такъв.  ;)
При мен се случва в съвпад меркурий У3.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на възлите
« Отговор #238 -: Септември 04, 2014, 11:08:28 pm »
При мен се случва в съвпад меркурий У3.
  Има домове,които не разбирам(не ценя,не чувствам).Може би защото са ми празни-не знам. Единият от тях е 3Д.
 Не знам около какво се въртят осъзнатите ти мисли(Меркурий) покрай съвпада на Уран и ЮЛВ с него.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Транзити на възлите
« Отговор #239 -: Септември 05, 2014, 12:16:14 am »
Моят трети дом е пълен с плутон и уран :012:
Та, така.....ще видим :)