Автор Тема: Транзити на възлите  (Прочетена 123246 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3357
Re: Транзити на възлите
« Отговор #420 -: Март 11, 2017, 01:39:31 pm »
Да - знаците (или съответно накшатрите в индийската) също оказват влияние.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

odin

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 127
Re: Транзити на възлите
« Отговор #421 -: Март 12, 2017, 12:07:12 am »
Транзитите на нодалната ос винаги касаят взаимоотношения -срещи/раздели ;необходимост от разчитане на "пътната ни карта" до момента ;избор-реакция .

Не винаги. Аз ги свързвам с пари. При мене така работят. И винаги дават по-много.  :-*

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12596
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на възлите
« Отговор #422 -: Март 12, 2017, 10:49:00 am »
Один, как правиш пари без да си във връзка/обмен с друг ? Нали, трпбва да се срещнеш с подходящите ситуации ,(с) хора, за започне процеса на правене на пари-това са типа финансиви взаимоотношения.Луната е и материална, финансова сигнатура .:-)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

odin

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 127
Re: Транзити на възлите
« Отговор #423 -: Март 12, 2017, 06:25:11 pm »
Один, как правиш пари без да си във връзка/обмен с друг ? Нали, трпбва да се срещнеш с подходящите ситуации ,(с) хора, за започне процеса на правене на пари-това са типа финансиви взаимоотношения.Луната е и материална, финансова сигнатура .:-)

Всъщност си права. Абсолютно точно.  :) Грешката е моя.  :08:
Май месец очаквам СЛВ, който в момента е в пети дом да направи един тригон към натален нептун /осми/ и един секстил към плутон /шести/ едновременно. Ще ми  е интересно дали ще донесе нещо интересно. По това време и прогресивна луна има хубав аспект. Ще споделя как се е отразило и дали е имало събитие.  :72: Би било интересно.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12596
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на възлите
« Отговор #424 -: Март 13, 2017, 04:34:24 pm »
венера в овен не е по мазненето, тя по принцип трудно се вписва в типичните общоприети любезности.

Така е. :)

Оста Риби-Дева, 6/12-ти, Луна/ Венера така поставени и с Нептун, могат да бъдат "обвинени" в двулично и сервилно държане. Много често хората със силен акцент върху същите, просто биха казали всичко, което ще е приятно да чуят другите, но при смяна на обстоятелствата биха защитили противоположната теза. В това число влиза и силен акцент върху подвижност в картата. Това е просто природа, но темпераментите отразени от Огън и/ли Земя трудно приемат  преценката на същите с акцент Въздух и/или Вода, оттам и етикета " подмазвач". :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1596
Re: Транзити на възлите
« Отговор #425 -: Май 10, 2017, 09:28:55 am »
Честита ви нодална ос през Лъв/Водолей :)
Предстои да отработваме егоизма и индивидуализма за сметка на групата и социума.


При мен тази седмица предстои възврат в 10д :) Сматам, че ще се усети едва на СЗ през август, когато СЗ ми е точно върху градуса на Марса У6 и У7.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на възлите
« Отговор #426 -: Май 10, 2017, 09:47:21 am »
Много ми е хубав този транзит в 6 дом  :engel016:. Разкошно ми тригонира Слънцето (У6)  :29:
Над силата е само умението да я владеем!

Levanta

  • AstroDelete
  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Транзити на възлите
« Отговор #427 -: Май 11, 2017, 03:14:19 pm »
Може ли да се очаква събитие при съвпад на тр. СЛВ с натален Сатурн? Някой има ли преки наблюдения?

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на възлите
« Отговор #428 -: Май 11, 2017, 03:22:48 pm »
Забременях с второто си дете. :) Сатурн управлява дома на бременността в картата ми :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1596
Re: Транзити на възлите
« Отговор #429 -: Май 11, 2017, 03:31:04 pm »
 :08: Честито! Леко и щастливо да ти е :)
Само домът на бременността да кажеш кой е, че за децата знаем, ама за бременността, не се сещам - 7 ли имаш предвид?
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на възлите
« Отговор #430 -: Май 11, 2017, 03:41:41 pm »
Това беше преди 11 години, но наистина беше леко и щастливо :)
Домът е 5-ти  :72:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Levanta

  • AstroDelete
  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Транзити на възлите
« Отговор #431 -: Май 11, 2017, 03:51:43 pm »
Благодаря, Делфин! В случая Сатурн е СУ на 5 дом. Последно още 1 въпрос - какъв е допустимият орбис?

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на възлите
« Отговор #432 -: Май 11, 2017, 04:04:24 pm »
Допускам орбис до градус-два.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1596
Re: Транзити на възлите
« Отговор #433 -: Май 11, 2017, 11:04:16 pm »
Това беше преди 11 години, но наистина беше леко и щастливо :)
Домът е 5-ти  :72:

оф, голяма шматка съм  :85: от нещо ще да е, ама не знам от какво, доста съм разсеяна напоследък  :lol_hitting:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4553
Re: Транзити на възлите
« Отговор #434 -: Май 11, 2017, 11:17:30 pm »
Да нямаш Нептун в 3ти или аспект с Меркурий  :D На мен последните години с Нептун в 3ти умът ми безвъзвратно се гмурна някъде и още не мога да го намеря. На спа терапия е-не се наспа и без гънки останах в главата. Сега Нептун ми застава на к4- готвя се за морска погибел, затова тази година ще влизам въоражена освен с пояс и с надуваем крокодил. Абе Ум белия делфин патки пасе  :012: