Автор Тема: Транзити на възлите  (Прочетена 112282 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Транзити на възлите
« Отговор #450 -: Септември 13, 2017, 09:18:32 pm »
Веско, нека Сатурн да си тръгне от Стрелец и ще си позволиш. Юпитер ще влезе в Скорпион ще се споразумее с Луната ти, а Сатурн ще застави Марс-а ти да заработи по-ефективно, Луната да се сети, че има и лични нужди, а не само тези на другите около теб и ако Уран засяга натални, прогресивни точки между 24-29 * , ще рискуваш и най-накрая ще си позволиш да се конфронтираш със страховете си, тъй като отказваш да ги видиш( нали Уран по натал ти е в стелиума в Стрелец ?) Сатурн в Козирог горе на върха ще концентрира вниманието ти, нищо че може да не усещаш енергия, ентусиазъм и ако Луната ти в Рак е до 10 *, до април догодина ще започнеш да работиш с повече оптимизъм да подобряваш живота си- Юпитер в Скорпион в 9-ти дом ли ще спре при теб март месец 2018 г ?
Благодаря ти много, Рени! ;)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на възлите
« Отговор #451 -: Септември 14, 2017, 12:23:32 pm »
Луната е доволна, но възелът размахва пръст.

Възлите не носят енергия. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на възлите
« Отговор #452 -: Септември 14, 2017, 02:13:37 pm »
А какво носят възлите?  ::)
Над силата е само умението да я владеем!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на възлите
« Отговор #453 -: Септември 14, 2017, 02:40:23 pm »
А какво носят възлите?  ::)

Посока и взаимоотношения
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на възлите
« Отговор #454 -: Септември 14, 2017, 09:52:40 pm »
А какво носят възлите?  ::)

"Пресичат" пътя (ни) в точно (пред)определено  време  със ситуации/хора, за да не забравим къде ни е посоката. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на възлите
« Отговор #455 -: Октомври 16, 2017, 12:39:47 pm »
Има ли тука хора със светила в съвпад с нодалната ос? Как се отразяват транзитите й, нещо по -специално при преминаване на тр. лунен възел през наталния съвпад ос-светило?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на възлите
« Отговор #456 -: Октомври 16, 2017, 02:52:49 pm »
Аз съм със Слънце съвпад СЛВ. Транзитни възли към натални , промяна в статуса ми, при мен съвпада е 4/10 ти. Но първо транзитират през Луната ми, нали съм родена на затъмнение, самопрецаквам се, първо търпя загуби, попадам в пагубни за мен   ситуации и класическото появяват се "другари", с които изживяваме изпепеляваща страст и после кой откъде си е.
В момента транзитна нодална ос не ми активира този съвпад, но понеже същата е по оста Лъв- Водолей, а аз имам Слънце/СЛВ, знаех, че  ще се появи Слънчев Лъв в живота ми и точно на ЛЗ през август го забелязах, месец след като той ме е "маркирал" ( аз бавно загрявам в тази сфера). Понеже възлите транзитират през 9/3-ти "срещите" са хора, които са извън страната и/или доста по-млади от мен. В професионалната си  заетост наблегнах повече на изследователска дейност, улавям се моменти,  че и мисля. Усещам, че е налице потребност, която досега не съм търсила. Това е на кратко, ако ти е полезно, Тери.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на възлите
« Отговор #457 -: Октомври 16, 2017, 02:56:27 pm »
А  по отношение на родителите има ли събития, нали светилата показват и тях в хороскопа ни? Дъщеря ми има водолейска луна съвпад слв...
Frankly, my dear, I don't give a damn.

dimi_trova

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
Re: Транзити на възлите
« Отговор #458 -: Октомври 16, 2017, 03:04:23 pm »
И аз да се включа с въпрос относно възлите :) Какво бихте казали за транзитен ЮЛВ (всичко наведнъж)
 -съвпад нат. Марс в 12 дом Водолей;
 -секстил нат. Уран 9 дом Стрелец;
 -квадрат нат. Слънце 8 дом Скорпион;
 -тригон нат. ЮЛВ
 - секстил нат. СЛВ 1 дом Овен

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на възлите
« Отговор #459 -: Октомври 16, 2017, 03:07:49 pm »
А  по отношение на родителите има ли събития, нали светилата показват и тях в хороскопа ни? Дъщеря ми има водолейска луна съвпад слв...

Има, с това започнах- смяна на статуса ми.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на възлите
« Отговор #460 -: Октомври 16, 2017, 03:09:03 pm »
Има, с това започнах- смяна на статуса ми.

Всеки път, на всеки 9 години?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на възлите
« Отговор #461 -: Октомври 16, 2017, 03:20:51 pm »
Всеки път, на всеки 9 години?

Да.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на възлите
« Отговор #462 -: Октомври 16, 2017, 03:23:43 pm »
И аз да се включа с въпрос относно възлите :) Какво бихте казали за транзитен ЮЛВ (всичко наведнъж)
 -съвпад нат. Марс в 12 дом Водолей;
 -секстил нат. Уран 9 дом Стрелец;
 -квадрат нат. Слънце 8 дом Скорпион;
 -тригон нат. ЮЛВ
 - секстил нат. СЛВ 1 дом Овен

А ти какво би казала ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

dimi_trova

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
Re: Транзити на възлите
« Отговор #463 -: Октомври 16, 2017, 03:39:43 pm »
Аз съм начинаеща и интерпретацията ми куца... Може би стара, скрита любов, случка ще се върне за преразглеждане... Извинявам се все пак  ако въпросът ми е бил неуместен  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на възлите
« Отговор #464 -: Октомври 16, 2017, 04:37:20 pm »
Всички някъде "куцаме", важното е да не спираме да вървим. :)
Няма карта, а без нея, натива най-добре  може да ориентира питащите на каква вълна е настроен- ето ти сподели, че си настроена към сферата на романтиката. И сега вече едно от тълкуванията може да е, че по навик може да поемаш инициативата  в тази сфера,   да продължаваш да копнееш по желано, което не си получила, както ти искаш или да се опиташ да разграничиш онова, за което копнее тялото от това, към което се стреми ума. Имаш затъмнения в домовете 6/12-ти върху Марс, а натални лунни възли са Овен/Везни 1-7 ми. Не търси някой да (по)следваш, а (из)следвай своята индивидуалност целенасочено. Обновяване на на отношения.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“