Автор Тема: Ретроградни периоди на венера и марс  (Прочетена 77981 пъти)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #75 -: Март 06, 2014, 08:50:23 pm »
Относно ретроградният Марс прочетох едно тълкувание от сорта това, че подмолните и кротките хора ще си покажат рогата и насъбраното в тях, а обратната за по - агресивните и директни хора - те ще станат по - интровертни и с по - малко енергия. Това се връзва и с наблюдението на Енигма, че време за изчистване на стар боклук. Те ретроградните фази на планетите дават някакъв вид кармичност и ни сблъскват с нещата, които са чужди за нас и нещата, които сме избягвали ... Един вид всички енергии управлявани от планетата ще станат на обратно. :)
Странното е, че нашият подмолен колективен боклук се трупа няколко години. Аз съм ретроградна към марс натално, не съм активна страна, всички колеги са мъже и женски сапун не им трябва.... :012: измериха си каквото там....а и мотото ми е-неконфликтност с колеги, било то и мъже  ;) Не успяха да се сбият, аз обаче обрах енергийно, то при мен е така винаги с моя смотан мършав 4-домен марс.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #76 -: Март 06, 2014, 08:54:05 pm »
С Марс на ИЦ и аз се "зареждам" като вкарам някого в предконфликтна ситуация и гледам дали ще успее да я овладее.  Но само когато вече ми е кипнало и има за какво.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #77 -: Март 06, 2014, 09:14:09 pm »
Относно ретроградният Марс прочетох едно тълкувание от сорта това, че подмолните и кротките хора ще си покажат рогата и насъбраното в тях, а обратната за по - агресивните и директни хора - те ще станат по - интровертни и с по - малко енергия. Това се връзва и с наблюдението на Енигма, че време за изчистване на стар боклук. Те ретроградните фази на планетите дават някакъв вид кармичност и ни сблъскват с нещата, които са чужди за нас и нещата, които сме избягвали ... Един вид всички енергии управлявани от планетата ще станат на обратно. :)
Странното е, че нашият подмолен колективен боклук се трупа няколко години. Аз съм ретроградна към марс натално, не съм активна страна, всички колеги са мъже и женски сапун не им трябва.... :012: измериха си каквото там....а и мотото ми е-неконфликтност с колеги, било то и мъже  ;) Не успяха да се сбият, аз обаче обрах енергийно, то при мен е така винаги с моя смотан мършав 4-домен марс.

по ретро марс сега се срещаме с проблеми и конфликти заложени от началото на цикъла слънце- марс в 28 гр.овен пролетта на 2013г.и сега от знака-везни по мирен път ,да намерим сили в слабите си страни,да печелим съюзници ,не врагове ," не" на провокаторите вътре в нас,ако ги овладеем демоните в нас,няма да се налага да ги срещаме около нас

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #78 -: Март 06, 2014, 09:25:02 pm »
Относно ретроградният Марс прочетох едно тълкувание от сорта това, че подмолните и кротките хора ще си покажат рогата и насъбраното в тях, а обратната за по - агресивните и директни хора - те ще станат по - интровертни и с по - малко енергия. Това се връзва и с наблюдението на Енигма, че време за изчистване на стар боклук. Те ретроградните фази на планетите дават някакъв вид кармичност и ни сблъскват с нещата, които са чужди за нас и нещата, които сме избягвали ... Един вид всички енергии управлявани от планетата ще станат на обратно. :)
Странното е, че нашият подмолен колективен боклук се трупа няколко години. Аз съм ретроградна към марс натално, не съм активна страна, всички колеги са мъже и женски сапун не им трябва.... :012: измериха си каквото там....а и мотото ми е-неконфликтност с колеги, било то и мъже  ;) Не успяха да се сбият, аз обаче обрах енергийно, то при мен е така винаги с моя смотан мършав 4-домен марс.

по ретро марс сега се срещаме с проблеми и конфликти заложени от началото на цикъла слънце- марс в 28 гр.овен пролетта на 2013г.и сега от знака-везни по мирен път ,да намерим сили в слабите си страни,да печелим съюзници ,не врагове ," не" на провокаторите вътре в нас,ако ги овладеем демоните в нас,няма да се налага да ги срещаме около нас
Аз моите демони съм ги заключила, мисля. Не се боря със сатаната, гледам да не му купувам стоката, както казва един мислител. Но марс "усмирен" в риза-хич не е добре. Или след време ще влезе с взлом и бомба-цъка му таймерът вече. Или ще е манипулативен, което също е червена лампичка. Марс е физически, конкретен и не е дипломат/все още е хетеро :57:/,третият вариант е -сега ти се усмихва, после изведнъж ти фрасва юмрук в зъбите изневиделица и без причина.
Исках да кажа, че трябва му директно изразяване, ще видим след време като как ще се модифицират събитията при нас.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12571
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #79 -: Март 06, 2014, 09:41:29 pm »
Марс във Везни е аналог на Венера в Овен ,особено първият в мъжка карта ,а втората в женска -изявата на същите като принцип стават толкова важни ,че чак "крещят" :
"Вижте колко съм мъж -рицар(Марс) и вижте колко съм жена-дама (Венера) !" и човек влага цялата си енергия там ,получава се дефицит.
Към това прибавяме и щипка "ретро":"Дали ме виждат колко съм мъж-рицар отвътре и дали ме виждат колко съм жена-дама отвътре ?!? "
Разбъркваме това всичкото чрез сложни технологични процеси и пускаме в търговската мрежа Марс ,но с етикет "Венера" ,с отстъпка ,но изгодно-транзитен Марс във Везни в ретро фаза. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #80 -: Март 06, 2014, 10:21:55 pm »
Честно казано още не мога съвсем да проследявам цикли
Например - както стреличка каза-началото на цикълът е в овен, обаче аз съвсем конкретно си виждам как ми влияе сега-като е във везни-не съм много хай енърджи
Да-стига за работа, стига за фитнес, но не е хай
А си влиза в тригон отвреме навреме с наталния
Та мисълта ми е- нетипична проява на типични проблеми, даже проблеми не е точно, ами...ситуации, това ми е ретрото на мен

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #81 -: Март 06, 2014, 11:07:31 pm »
При мен си е доста хай-енерджи, но и много нерви покрай неща, които се объркват и не се случват както аз искам  ;D .
Последно време доста често ми се случва преценката да ми куца и да купувам нещо, което ми върши работа наполовина или изобщяо не ми върши, което е доста нетипично.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #82 -: Март 06, 2014, 11:23:34 pm »
Санти, транзити към венерката имаш ли?

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #83 -: Март 06, 2014, 11:26:15 pm »
Санти, транзити към венерката имаш ли?

секстила на Уран ще да е виновен  ;D .. разсъждавах от гледна точка че Марс ми е У2 и се мотае в 8-ми все още ..

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #84 -: Март 06, 2014, 11:29:44 pm »
Чакай да стигна до марс, нали казах-не е хай енърджито :)
Та гледам един хирон на мидпойнта сатурн/венера-ще се задържи малко тая тенденция с искането и нехаресването

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12571
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #85 -: Март 06, 2014, 11:32:22 pm »
При мен си е доста хай-енерджи, но и много нерви покрай неща, които се объркват и не се случват както аз искам  ;D .
Последно време доста често ми се случва преценката да ми куца и да купувам нещо, което ми върши работа наполовина или изобщяо не ми върши, което е доста нетипично.

Луна в Овен ,Овен на К2  -Плутон вече държи и Луна и Марс при теб ,както и тр.Марс ... ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #86 -: Март 06, 2014, 11:34:00 pm »
Стигнах
Ами рано е да се оплакваш :)
Гледай като застане срещу юпитер да не обидиш някой, много нещо е във втори, не е само до пари работата

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #87 -: Март 06, 2014, 11:37:25 pm »
Гледай като застане срещу юпитер да не обидиш някой, много нещо е във втори, не е само до пари работата

В момента главно около това се завъртам, ако случайно обидя някого много ще му се извинявам, гузно ми е иначе  :) .

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #88 -: Март 06, 2014, 11:43:23 pm »
В момента главно около това се завъртам, ако случайно обидя някого много ще му се извинявам, гузно ми е иначе  :) .

Ами с възлите тука-парите също-да

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #89 -: Март 06, 2014, 11:55:48 pm »

Ами с възлите тука-парите също-да

Още 5-6 месеца ще е така, докато възлите се изнесат в 7-1 и отмине АД на Раху.
Марса като се върне в 7-ми ще объркат "други теми"  :012: , не че там нещо е било на мястото си  :012: .