Автор Тема: Ти ли ме повика или аз те потърсих ?  (Прочетена 6800 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Ти ли ме повика или аз те потърсих ?
« Отговор #15 -: Октомври 20, 2013, 09:48:19 pm »
ето я

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Ти ли ме повика или аз те потърсих ?
« Отговор #16 -: Октомври 20, 2013, 09:52:46 pm »
А, значи не само венера в 12-ти, ми и ретро

а асц е на границата м/у 2 терми, кое повече отговаря за нея?
Цитат
Марс – несдържаност, избухливост
Критодемус:Упадък, присъди, лоши оценки, бягства, прелюбодейство, заболявания и неприятни усложнения
Валенс: градуси на разрушението, лесно избухливи, нестабилни, личности занимаващи се с тъмни дела, прибързани, необмислени, безразсъдни.
Понтанус: Подбуждат духовете към нестабилност, непостоянство, нахалство, рязко противопоставяне, властност и се опитват да предразполагат към лоши постъпки като вредят освен на духа на индивида и на всички около него.

Сатурн – двулик
Критодемус: Добри управители, съдии, някои работят и като възпитатели и преподаватели, други с обществена длъжност.
Валенс: това са студени градуси, безплодни, злокобни и вредни.
Понтанус: Подбуждат завист в душите.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ти ли ме повика или аз те потърсих ?
« Отговор #17 -: Октомври 20, 2013, 09:53:17 pm »
Enigma,аз не твърдя ,че един астрологичен прочит ,ще даде отговор на въпроси ,които вълнуват притежателя на съответната карта ,ако това имаш в предвид.Но един добър "прочит" на самия човек ,винаги дава спецификата ,защо на същия не му е "удобно"-това го твърдя,начини /подходи -различни,в това число и за 'пътя на душите".

Ползвайки тази карта ,може да дадем примерен отговор по казуса на Starinthe...На достатъчно ранна възраст пр.Слънце е срещнало САтурн ,а той от своя страна АСЦ ,което по някакъв начин е оцветило в по-сиви нюанси виждането и към света,а Луната на 4-5 месеца е заплувала в Риби ,ако това и е часът на раждане ,оттам е започнала да потъва още по надълбоко-12 дом ,нодална ос и така през целия стелиум .Тук човека "повикал" ли е или е "потърсил" условията,обстоятелствата ,научил ли си е ,доплувал ли е до спасителния бряг ,колко силен е духа тук ?!?
Откъде идва Венера ,от Слънце или от Хирон ?!? -това тук е за "душите".
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ти ли ме повика или аз те потърсих ?
« Отговор #18 -: Октомври 20, 2013, 10:00:40 pm »
За мен, има много относителни неща-обективни, субективни. Ако сатурн е комплициран, това за някои е слабост, други ще постоянстват докрая-до 99 процента както сравни Папи. За последните е сила, пътят им е такъв-търпение, смирение, че не можеш да промениш условията, но работейки с тези обстоятелства, дочакваш своето време. Някои причинно-следствени връзки в духа на сатурн са от преди...не е толкова просто.
За12 дом, имам такъм случай. Притежателката е недоволна винаги, нещо като една вечна болка на душата. Според нея няма условия в този живот, шанс. Ако я питаш-в какво се изразязва нещастието ти?-няма обоснован, смислен отговор. Престижна професия, жизнен стандарт-над средния. Картата, голяма ирония наистина- слънце, венера ретро, сатурн, меркурий всичкото в овен, но в 12 дом и-включени, но с тригон от марс-диспозитора им. Луна във водолей-и т. н.

Според теб ,тук къде е спецификата,че на жената и е "виновен" света ? АСЦ Телец ли е в тази карта ?
Силен овен-то бива ,то може, ама видя ли какви планети там-едно екзалтеслънце, един ужасен сатурн, но в половината на слънцето, близо до него-ако иска най-големите сълзи и страдания ще й докарат най-големия успех- Венера -слаба отвсякъде, за мен тя е проблемът тук. Но има ТРИГОН СЪС ДИСПОЗИТОРА СИ.
И къде този стелиум- в 12 дом-това е проблемът. Асц. й телец я кара да си мисли, че като намери една стабилна материална хармония и ще е щастлива, но не...Грешките й са в любовта, в ретро венерата.
Иначе-слънце, ранено от малефик в 12 дом- рано починал баща, един вид-липсвал.

Enigma ,ще ми е полезно да чуя твоя прочит за Венера в Овен ,ретро и Сатурн в Овен, моля. ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Ти ли ме повика или аз те потърсих ?
« Отговор #19 -: Октомври 20, 2013, 10:04:44 pm »
според мен пък тази жена е доста сурова
има и ретро юпитер в 6-ти - как стои въпросът с децата?

и по темата - малефик в 1-ви и 8-ми- слънце в дневна карта в 12-ти, венера/юпитер-ретроградни-12/6
не мисля, че й върви, и не мисля, че като повика нещо-ще дойде
само труд и упорство, тя може и да мрънка - но не за каквото наистина я боли, а истинските си проблеми ги крие и се справя стоически

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Ти ли ме повика или аз те потърсих ?
« Отговор #20 -: Октомври 20, 2013, 10:07:03 pm »
Не искаш или не можеш правилно да прочетеш ,това което съм написала )))

не си го написала правилно  :d030:

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Ти ли ме повика или аз те потърсих ?
« Отговор #21 -: Октомври 20, 2013, 10:59:54 pm »
По въпроса повдигнат от Рени. Как мислите ние ли дори и несъзнателно създаваме условията ? Малко с мистичен привкус - създаваме енергийна предпоставка за нещо желано. То е ясно, че нещата зависят и от нас, но за благоприятния резултат е необходима и съгласуваност. Защо не винаги има такава и поради каква причина ?

Според мен ако тази теория беше напълно валидна, всеки би ожънал, това, което е посял, а то не винаги е така. Или вътрешното състояние съответно желания ще привлича подобно отношение и хора, а то също не винаги е така.

точно така, без изобщо да се шегувам
справянето с каквото и да е, е въпрос на възможности пак зададени по рождение, а често ни трябва помощ отнякъде, или по-точно от някого

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ти ли ме повика или аз те потърсих ?
« Отговор #22 -: Октомври 21, 2013, 05:03:03 pm »
Ей ,Нептун ви пусна по ....инерцията  :86:
Темата не е за късмета ,предполагам Starinthe ....не се интересува ,къде растат четирилистните детелини ,нека коментираме ,споделяме мнение конкретно по казуса,който е наистина любопитен и повдига интересни въпроси.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Ти ли ме повика или аз те потърсих ?
« Отговор #23 -: Октомври 21, 2013, 05:15:05 pm »
Рени, то отговорът е още в началото на задачата-момчето нищо не е повикало, щото всичко идва преди това при него (доколкото можем да твърдим)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ти ли ме повика или аз те потърсих ?
« Отговор #24 -: Октомври 21, 2013, 06:47:05 pm »
Какво момче и каква задача?!? ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“