Автор Тема: Хорари за изгубени вещи  (Прочетена 136685 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13649
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #795 -: Юни 06, 2024, 06:46:56 pm »
Аркукс, благодаря за отговора. Сафо и на теб благодаря.

Явно снимката на картата е много объркваща, но пак да посоча Мерка е в 10 дом, не в 11, макар че така изглежда. Ако се вгледате ще видите, че 11 дом започва от около 13 градуса близнаци, а Мерка е на 4 - съответно 10 дом. Просто заради стелиума в 10 дом самата иконка на Мерка е прехвърлена в 11, защото няма място в 10.


Проблемът е, че не остана папка, рафт и повърхност в офиса, която да не съм обърнала и нищо.
А моя ли е грешката, че снимката на картата е объркваща? Толкова ли е трудно да построиш диаграма в астроком, може и от телефона, и без регистрация. Тази карта защо е маркирана WhatsApp Image, някой ти я прати по уатсап и пита тебе, а ти питаш нас ли?
Ок, Мерка е в 10д. – при личните вещи на шефа, южна посока, високо е сред други вещи. ПФ в 1д. Дева, с у-л Меркурий, както вече се уточни – в 10ти дом! Но ти си в 11д. съвпад с Венера У10 - заслепила си шефа на колектива, с теб се чувства силен, зареждаш го с енергия. И все пак У2 за теб (търсената вещ) е У2 за шефа (неговите ценности), този документ е важен за работата. А 10-ти дом описва местоработата, мястото у дома където си вършиш работата, жилището на деловия партньор, личните вещи на работодателя, висшестоящия в йерархията на работата; в колата на шефа проверено ли е, сред неговите лични вещи е! Документът е затиснат между други предмети, не е самостоятелно някъде, за да се вижда. Написаното в чий ръце е бил последно си остава, независимо дали Мерка е в 10ти или 11д.  :)

Halliwell

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 10
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #796 -: Юни 07, 2024, 10:01:31 am »
Aркукс, благодаря за отговора.

Действително документът е много важен за работата. Говорих с шефа и каза, че ще провери и в офиса си вкъщи, понеже има и такъв. Споменах му и за колата, ама ми се изсмя. Нищо де, гледам да не му се връзвам, защото си е такъв.  Дано да изкочи, защото не можело да бъде преиздаден, което за мен е абсолютна тъпотия.

Надявам се съвсем скоро да пиша с + обратна връзка.

Картата съм я пращала на приятелка по WhatsApp и я взех от чата ни, за да я кача. Беше ми по-лесно. Изобщо не съобразих, че картата е доста объркваща. Грешката е моя. Извинявам се.
« Последна редакция: Юни 07, 2024, 10:05:24 am от Halliwell »

Halliwell

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 10
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #797 -: Юни 12, 2024, 10:34:15 am »
Привет, идвам с обратна връзка за изгубения документ.
Намери се. Действително се оказа в офиса, като мислех и както посочихте. Беше в шкаф на средно ниво, но мой шкаф. Не беше при вещите на шефа.
Беше заседнал в дъното и се беше заклещил. Документът беше в златиста папка, която беше пъхната в друга жълта такава. Един мой колега го намери.
Благодаря на всички за точните насоките и вклюването.
Аз все още навлизам в хорарната астрология и не си вярвам особено на преценката, но редовно гледам да си сверявам часовника с казусите тук.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12625
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #798 -: Юни 12, 2024, 06:19:53 pm »
Halliwell, благодаря за обратната връзка.
Значи близостта до Слънце е дало отражение, но не отчетохме " златното, жълтото. ". :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13649
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #799 -: Юни 13, 2024, 02:07:13 pm »
Благодаря за обратната връзка!

А 10-ти дом описва местоработата, мястото у дома където си вършиш работата, жилището на деловия партньор, личните вещи на работодателя, висшестоящия в йерархията на работата; в колата на шефа проверено ли е, сред неговите лични вещи е! Документът е затиснат между други предмети, не е самостоятелно някъде, за да се вижда. Написаното в чий ръце е бил последно си остава, независимо дали Мерка е в 10ти или 11д.  :)