Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 753856 пъти)

missmkn

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 15
Re: Любовни хорари
« Отговор #5955 -: Април 22, 2024, 12:50:39 pm »
Здравейте отново. Пускам хорарна карта с въпроса с Кирил ще имаме ли спокойна, хубава връзка? Не зная дали се вижда и кога? Има ли смисъл, защото вече се отчаях. Благодаря!

Evonimus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 29
Re: Любовни хорари
« Отговор #5956 -: Април 22, 2024, 01:48:17 pm »
Аз не ги разчитам добре от тази програма, но до колкото виждам това отново е натална карта, от 91ва година... слънце в овен. ...
Хорарна карта се съставя по часът и датата в момента. Тоест ако сега задавам въпрос бих съставила карта за 22ри април 2024, 13:48ч и местоположението ми в момента на задаване на въпроса.

missmkn

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 15
Re: Любовни хорари
« Отговор #5957 -: Април 22, 2024, 01:59:23 pm »
Аз не ги разчитам добре от тази програма, но до колкото виждам това отново е натална карта, от 91ва година... слънце в овен. ...
Хорарна карта се съставя по часът и датата в момента. Тоест ако сега задавам въпрос бих съставила карта за 22ри април 2024, 13:48ч и местоположението ми в момента на задаване на въпроса.

Добре де..ноооо, пише дата на раждане, а не днешна дата. Супер странно ми е как ще задам само днешна дата и точен час и някой ще види какво ще се случи между мен и друг човек. Нали трябва и нашите данни. Аз също не го разбирам. Правили са ми веднъж хорар за работа и супер точно позна астроложката кога ще започна, но ми искаше моя дата и час на раждане и място. Качвам картата с днешната дата, пък да видим :)