Автор Тема: Синастрии  (Прочетена 277629 пъти)

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 312
Re: Синастрии
« Отговор #1830 -: Август 03, 2022, 07:25:53 pm »
Люба, съмнявам се, че ще издържа и една седмица - сериозно :)  Откъде да зная мъжкият ми вариант какво точно анализиарал, ровейки се кой знае за какво, и къде ще ме захапе. ??? Освен това единият трябва да  допълва другия, или ще сме се хванали за гушите.
Какво търся аз? - печати на щастието, тригони/секстили слънца и луни, рози....... забравих си слънчевите очила.
Всъщност си ги имам в момента + малко трудни, разбира се - както е в живота. <3
« Последна редакция: Август 04, 2022, 06:49:43 pm от terrarossa »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрии
« Отговор #1831 -: Август 04, 2022, 09:48:12 am »
Люба, където и както и да е Сатурн, независимо от дом, знак и аспекти, винаги има индикация за някакъв вид важност. Ако аспектира Венера, човек се интересува от някакъв вид близост. Това, което е важно, често става огромен проблем за натива, защото е твърде привързан към него. Така човек се опитва да контролира  природата вътре в себе си, за да направи нещата във външния свят, в случая  връзките, по-управляеми. Каква радост, какво щастие, к'ви 5 лв,тогава при Венера- Сатурн- завод за козметика ли ще строиш с другия до теб ?!?

Какво значение колко съм права или крива, като това не са мои съждения, а на хора, които са писали астрологията. Аз ги проверявам и споделям. Ако не можеш да разбереш нещо без обяснения, няма да го разбереш и с обяснения.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Синастрии
« Отговор #1832 -: Август 04, 2022, 02:07:36 pm »
Ах, Рени, Рени...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрии
« Отговор #1833 -: Август 21, 2022, 02:15:04 pm »
Sun17, и двамата имате по натала, Сатурн поне към едното Светило, значи ви е познато как действа Сатурн, така че, не е нещо ново. И двамата имате Слънце- Юпитер по натал и ако с  времето всеки е открил какво го кара да се чувства свободен, без да е освободен от съпружеските ангажименти- няма проблем за връзката. Само не стойте толкова близо един до друг дълго време, чисто физически.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Sun17

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 16
Re: Синастрии
« Отговор #1834 -: Август 21, 2022, 03:58:36 pm »
Благодаря, Рени, ние така и така не можем 24/7 заедно тъй като всеки ходи на работа но аз и не искам, след работа и преди работа сме заедно и Събота и Неделя са дните в които сме почти нон стоп. В началото се притесних от квадратните луни но вече доста дълго сме заедно и се напаснахме без особени компромиси. Ако иска да гледа мач аз си чета книга и т.н , явно е, че на мен ми липсва земя а той ми я дава.
Благодаря още веднъж!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрии
« Отговор #1835 -: Август 22, 2022, 09:23:44 am »
Sun17, този, който е с Луна в Лъв, не му пречи квадратурата/напрежението, защото Луната не е наранена нито от Марс, нито от Сатурн, има тригон със Слънце, така че, другия с Луна в Скорпион е този, който периодично трябва да се пренастройва, ако искате връзката да върви. Квадратурата няма да изчезне, така или иначе с времето ще се усети емоционалното изтощение, ще има периоди, когато ще се овладява раздразнението, ще има такива, когато- не. Тогава ще се намесва контрола на Сатурн  и всеки ще си казва- трябва, заради еди-какво си, да продължим. Близостта сменя своя образ във връзката, друг тип става. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Sun17

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 16
Re: Синастрии
« Отговор #1836 -: Август 22, 2022, 01:04:38 pm »
Рени, аз съм със скорпионската луна но не съм типична Луна в Скорпион, да не кажа въобще,по-скоро много се оприличавам на Луна в Стрелец защо и как не мога да си обясня.
А кое в картите подсказва, че не трябва да сме дълго време заедно физически? Кои аспекти да гледам за това?

И още един въпрос- Играе ли Хирон някаква връзка във взаимоотношенията?

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Синастрии
« Отговор #1837 -: Август 22, 2022, 02:53:30 pm »
Имаш дълга връзка,  твърдиш,  че нещата са супер,  но все пак пускаш синастрия за тълкуване,  все едно вчера сте се срещнали,  как ли пък не вече всичко не ти е ясно,
щом връзката е дълга или би трябвало да ти е ясно; фатално оставяш мегдан и на съдбата,  че не се знаело какво ще е занапред, а казваш,  че не си типична Луна в Скорпион,  даже хич?
« Последна редакция: Август 22, 2022, 02:55:28 pm от Люба »

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Синастрии
« Отговор #1838 -: Август 22, 2022, 02:59:06 pm »
Щом се обръща към астрология, значи не всичко е мед и масло.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Синастрии
« Отговор #1839 -: Август 22, 2022, 03:11:41 pm »
Витгенщайн ли беше казал,  че най-дълбоките неща обичат маските, крият ненавист към образа и подобието (за да не ги видят дори в отражение)?

Така де, влязох с бутонките в чест на плутоновите Луни. За тях винаги трябва да се помълчи с респект в признание на носителите им.

Не ща да разпертушинвам разговора за синастриите им.

А пък за Луна в "Стрелец" с 3 поста за1 година ще говорим друг път  :).

Sun17

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 16
Re: Синастрии
« Отговор #1840 -: Август 22, 2022, 03:15:56 pm »
Люба, 3 Години, за мен не е от вчера и Да нещата са Ок имаме различия но не са фатални, човек само когато има проблем ли търси отговор в астрологията?!?
Защото преди години в друга моя връзка където нищо не беше наред синастрията беше предимно с хубави аспекти, уви обаче никакви тригони на Сатурн към светилата и еднаквите луни не помогна. За това чета и гледам сегашната синастрия и то от много дълго време. При това с голям интерес. Защо една на вид добра синастрия не води до никъде а друга не толкова върви, зависи и от индивидите и нивото им на осъзнатост и това е ясно но все пак.



Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Синастрии
« Отговор #1841 -: Август 22, 2022, 03:29:03 pm »
Ей сега вече черпя една виртуална водка тази твоя Луна.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Синастрии
« Отговор #1842 -: Август 22, 2022, 03:32:03 pm »
Развитието на една връзка не зависи от синастрията. Може и със съвсем непознат човек да имаш готина синастрия, но никога да не се засекат пътищата Ви.
Човекът, удовлетворен и спокоен във връзката си, не търси отговор в астрологията.

Sun17

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 16
Re: Синастрии
« Отговор #1843 -: Август 22, 2022, 03:47:01 pm »
😂🥳 Благодаря приемам я, аз визирах типичните проявления като ревност, обсебване , дълбоки емоции след които едва ли не ще се затрия. Любопитството и това да искам да знам защо това така а онова иначе едва ли е от луната. Поне аз така си я тълкувам.

Sun17

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 16
Re: Синастрии
« Отговор #1844 -: Август 22, 2022, 03:53:34 pm »
Както написах по-горе, провокира ме перфектната предишна синастрия и не чак дотам тази.