Автор Тема: Синастрии  (Прочетена 284499 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #900 -: Декември 02, 2015, 04:56:49 pm »
Оххх, аз нещо блокирах май - елементарно - обаче запецнах и ще питам: нейният Марс в съвпад с неговата Венера - това ОК ли е или трябва да е обратното. Разсъждавайки, че тя вижда мъжа по Марс, а той жената по Венера - така трябва да е "чифтосването, нали?)
И в двата случая, особено при двоен аспект, това носи страстна любов, която изгаря до 2-3г, после ако няма хармонични аспекти между светилата и всеки по пътя си.

ico

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Синастрии
« Отговор #901 -: Декември 05, 2015, 04:18:43 pm »
благодаря за всякакви коментари относно съвместимостта между двама ни
данните на мъжа са в червено,а на дамата в синьо :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #902 -: Декември 05, 2015, 04:55:21 pm »
благодаря за всякакви коментари относно съвместимостта между двама ни
данните на мъжа са в червено,а на дамата в синьо :012:
То и аспектите показват, че жената носи панталона, т.е. е доминираща във връзката
ставате за двойка, ако това те интересува

ico

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Синастрии
« Отговор #903 -: Декември 05, 2015, 05:54:51 pm »
благодаря Akruks  :)
опитва се да доминира..засега получава компромиси
да ,като цяло  това ми беше въпроса-заслужава ли си да задълбавам..понеже тя на моменти е резервирана
Благодаря ти  :)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Синастрии
« Отговор #904 -: Декември 10, 2015, 05:54:04 pm »
Бихте ли си казали мнението за тази синастрия

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Синастрии
« Отговор #905 -: Декември 10, 2015, 09:47:48 pm »
Бихте ли си казали мнението за тази синастрия

А с предишната синастрия какво стана?  ;D

Ти пък къде ги намираш по толкова - всеки месец нова звезда, а уж нямаше чак толкова елонгирана Венера?  :29:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Синастрии
« Отговор #906 -: Декември 10, 2015, 10:01:36 pm »
Не знам просто така се случи ,а предишната беше голяма грешка така да си го кажа.

bast

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
Re: Синастрии
« Отговор #907 -: Декември 11, 2015, 11:33:37 am »
По повод на примера, който навсякъде се пише за аспектите на Чарлз, Даяна и Камила. Ами не виждам някакви особени аспекти, нито добре сложени планети, оси и домове в синастрията на Чарлз и Даяна. Освен прословутите хиронови, нищо друго. Не е безлична, ами направо ужасна синастрия. И не са били проблем само сблъсъците май. Докато при Чарлз и Камила не са само сексуалните аспекти, поне на мен ми се струва доста прилична синастрия със съвпади на планети, намесване на осите, а в хелио системата и разбирателство  на личните планети. Това всичко в тази теза за Хирон и лошата сексуална Камила, сякаш е само за оправдание, че Чарлз се е оженил, защото така е трябвало.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Синастрии
« Отговор #908 -: Декември 11, 2015, 11:51:55 am »
По повод на примера, който навсякъде се пише за аспектите на Чарлз, Даяна и Камила. Ами не виждам някакви особени аспекти, нито добре сложени планети, оси и домове в синастрията на Чарлз и Даяна. Освен прословутите хиронови, нищо друго. Не е безлична, ами направо ужасна синастрия. И не са били проблем само сблъсъците май. Докато при Чарлз и Камила не са само сексуалните аспекти, поне на мен ми се струва доста прилична синастрия със съвпади на планети, намесване на осите, а в хелио системата и разбирателство  на личните планети. Това всичко в тази теза за Хирон и лошата сексуална Камила, сякаш е само за оправдание, че Чарлз се е оженил, защото така е трябвало.

Това според мен е пример за връзка, която е кармично определена. Бабата на Камила е спяла с дядото на Чарлз :72:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

bast

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
Re: Синастрии
« Отговор #909 -: Декември 11, 2015, 12:12:28 pm »
Най-вероятно... с този двоен съвпад на Хирон с Южен възел  :D Но аз нямах предвид тяхната синастрия, а тази с Даяна и колко лесно една лоша синастрия може да се оправдае с неизучен астероид. Не казвам, че той не влияе, но понякога хумора му е черен и може да свърже крайно неподходящи хора.

Happy58

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #910 -: Декември 11, 2015, 12:18:54 pm »
По повод на примера, който навсякъде се пише за аспектите на Чарлз, Даяна и Камила. Ами не виждам някакви особени аспекти, нито добре сложени планети, оси и домове в синастрията на Чарлз и Даяна. Освен прословутите хиронови, нищо друго. Не е безлична, ами направо ужасна синастрия. И не са били проблем само сблъсъците май. Докато при Чарлз и Камила не са само сексуалните аспекти, поне на мен ми се струва доста прилична синастрия със съвпади на планети, намесване на осите, а в хелио системата и разбирателство  на личните планети. Това всичко в тази теза за Хирон и лошата сексуална Камила, сякаш е само за оправдание, че Чарлз се е оженил, защото така е трябвало.

сега ще ме караш да ги гледам :). До момента им знам само цифрите нумерологично - Чарлз и Даяна определено имат кармична връзка, и странното е, че противно на това, което се толерира, Даяна не е била толкова безкористно влюбена. По-точно: Чарлз дължи любов и внимание, а Даяна обществен ангажимент  (Сатурн).

видях ги:
ЮЛВ Чарлз в съвпад с Юпитер Даяна, който е връх на йод. Каквато и синастрия да има с Камила, това задължение по тази комбинация си иска своето.
« Последна редакция: Декември 11, 2015, 12:34:17 pm от Happy58 »

bast

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
Re: Синастрии
« Отговор #911 -: Декември 11, 2015, 12:28:28 pm »
Моля те, виж ги и пиши, ако откриеш нещо, че аз съм начинаеща и нищо съществено не намерих, освен лоши аспекти и такива на бързо минаваща страст. Може да е ставало въпрос във форума за тяхната синастрия, ако е, някой, ако може да прати връзка.  :)

Happy58

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #912 -: Декември 11, 2015, 12:36:53 pm »
Моля те, виж ги и пиши, ако откриеш нещо, че аз съм начинаеща и нищо съществено не намерих, освен лоши аспекти и такива на бързо минаваща страст. Може да е ставало въпрос във форума за тяхната синастрия, ако е, някой, ако може да прати връзка.  :)

не, аз не гледам самите синастрии - момичетата тук са къде-къде по-добри, но пък определено кармичните/задължаващите/съдбовните връзки са ми любими :) и когато една такава трябва да се случи, всичко друго бледнее, не става, ще чака докато се разплете и изпълни задачката на кармата - колкото и смешно/несериозно и т.н. да звучи. Ето, тези тримата са прекрасен пример за това.
Добре че Чарлз и Камила в крайна сметка са имали възможността да изживеят любовта си - някои не я получават.

ето какво излезе в нета - ама е на английски


http://www.cafeastrology.com/famouspeople/relationships/prince_charles_camilla_synastry.html

аз в момента изучавам нещастните Юпитер и Венера на Лили :) - че тя все им се сърди :)
« Последна редакция: Декември 11, 2015, 12:38:59 pm от Happy58 »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Синастрии
« Отговор #913 -: Декември 11, 2015, 06:29:30 pm »
Какъв позор, какво падение, Венера съвпад Нептун във Везни да създадат такава грозота и уродливост в лицето на Чарлз.Ако не се знае на кой е картата , човек би си мислил, че е пленително сладък.. явно не само бабата на Камила е спала с дядо му но и прабаба му  .Ужас, такъв бастун, че и Скорпион, пияна ли е била тая Венера, че не го е дарила с милиграмче обаяние :o ;D

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Синастрии
« Отговор #914 -: Декември 11, 2015, 08:09:00 pm »
А може ли коментар и за моита.