Автор Тема: Синастрии  (Прочетена 284423 пъти)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Синастрии
« Отговор #915 -: Декември 12, 2015, 06:57:00 pm »
Какво зачесахте Чарлс — с такива гени, такова лице. Баща му е уникален грозник, а има Венера в Телец.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #916 -: Декември 13, 2015, 08:00:16 pm »
Какъв позор, какво падение, Венера съвпад Нептун във Везни да създадат такава грозота и уродливост в лицето на Чарлз.Ако не се знае на кой е картата , човек би си мислил, че е пленително сладък..
Да, ама има Марс съвпад тронов Юпитер в 5д- голям любовчия, Луната на СЛВ високо горе също показва, че има успех сред жените и може да не е сладникав красавец в стил Ален Делон и Стефан Данаилов на младини, но и не е уродливо грозен, както го изкарваш...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Синастрии
« Отговор #917 -: Декември 13, 2015, 08:14:23 pm »
Значи, първо да защитя Ален Делон-красив винаги, но никога сладникав!!! Слънчев Скорпион и Венера съвпад Нептун/ като Чарлз /,но в Дева с Марс в Козирог -нека не го обиждаме, заради красотата му ,защото е страхотен актьор, а Чарлс и майка му и баба му са толкова грозни, че не искам да съм кралица и да платя такава цена!Но щом ти харесва Чарлс-въпрос на вкус и Камила го харесва ;D

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #918 -: Декември 15, 2015, 07:45:36 am »
Временен пост:
Спомена се скорошен Рожден ден и аз се поизцъклих от ужасТ да не е някой Юпитеров изрод.Оказа се,че не е  :D .Бях решила да не чопкам натала,но нали съм една жена,не се стърпях и отворих кутията на Пандора.Големият ми кошмар се сбъдна-стелиум в Дева нямаме,но имаме цял Юпитер там,който където и да е е много мощно присъствие.  :91: :012: Всичко останало съвпада с първоначалния ми усет за него.6 точков стелиум в Козирог,в който Слънце съвпада с Нептун,към съвпада Юпитер е в тригон( е обяснение за многото вода,която усещам).Той е като басейн с топла вода.Повечето планети са разположени върху моя СЛВ,а Плутон в момента транзитира от там.Може би синастричен съвпад стелиум и СЛВ,върху тях Плутон е причината за авантюрата.
Изненадах се като видях негов Сатурн върху моя Марс/Юпитер и се зачудих как ли е станал секса тогава,но моят Плутон прави тригон натам и вероятно той е раздвижил пластовете.
Хиронът му е в моя 1Д върху моята ЛФ.
Негова Венера върху моя Нептун.
Върхът на тортата беше,че след 10 минути чудене къде видях в него този изразен Марс като му е нищо и никакъв от към подковаване-го намерих-тригон с Луната ми от Стрелец  :D .

Ако бях видяла тази синастрия като чужда,щях да кажа,че от нея няма какво да се случи толкова.Но нещата явно ескалират заради Венера съвпад с Нептун и Слънце/Нептун/Уран върху СЛВ.Марс Тригон Луна какво толкова.Няма да питам за час и не знам кои са му управителите.
Изобщо не усещам разликата във възрастта с всичките ми предразсъдъци.Чудесно е.  :)

П.П:Не ми е обрал той паяжината  :d030: ,но ако приемем за връзка извън постоянната ми връзка-така е.  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Синастрии
« Отговор #919 -: Декември 15, 2015, 08:43:08 am »
92-ри набор ли е, Драки?

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #920 -: Декември 16, 2015, 10:29:16 am »
Временен пост:

92-ри набор ли е, Драки?
Да.Срамно,нали?Това трябваше да е синът ми,с който щях много да се гордея.Просто е безупречен.Учи,работи и тренира.Много е концентриран,отговорен,ерудиран.Отговорих си на въпроса защо не усещам разликата във възрастта-ами с 6 точки в Козирог как да бъде инфантилен!Сатурнът му както споменах съвпада с Моите Марс/Юпитер и няма как да не (ми) звучи зряло.Това,което се случва не е нормално,Плутон и Уран се гъбаркат с двама ни-единият е на единия стелиум,а другия на другия.Продължавам да гледам синастрията и открих негов Плутон тригон на асц ми(това колко да е фактор!).Продължавам да усещам много ярко Марсово присъствие,а Марс почти не му е аспектиран.За това остава или да е с асц Овен или Марс да му е в 1Д,не мога да си представя друго.Скоро трябва да проведа разговор с него,че не съм сама,не съм свободна и ако е един истински Козирог,трябва да ме отсвири.(ако ми беше връстник хич нямаше да му се обяснявам)

Това по Фройд е синдрома на излишният трети. Някои мъже могат да изпитват любов само към обект, който "принадлежи" на друг. Ако обектът на чувствата стане свободен и се разпадне триъгълникът, то тя спира да го привлича или обратният вариант .Но това са болни мъже с комплекси, които търсят само" оценен" вече от друг човек обект. Мерси, трижди пъти по-добре сама, отколкото да привличам комплексари по подобен начин :012:
А дано си права и да е такъв комплексар като му кажа,че е втори!  :043:
 
« Последна редакция: Декември 16, 2015, 10:39:02 am от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Синастрии
« Отговор #921 -: Декември 16, 2015, 10:33:52 am »
Кво стана Драки  :012: май те налази любовта при транзит на уран и плутон към венерата, а?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #922 -: Декември 16, 2015, 10:44:33 am »
Кво стана Драки  :012: май те налази любовта при транзит на уран и плутон към венерата, а?
Ненормална работа.Не съм спряла да си блъскам главата "защо" и стигнах до извода,че и двамата имаме аспект Слънце/Уран.При мен опозиция,при него са в съвпад.Трз Уран сега прави квадрат към неговото Слънце и съвпад при мен-друго не измислих.Но успокояващото е,че Урановите връзки започват и свършват бързо.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Синастрии
« Отговор #923 -: Декември 16, 2015, 11:13:11 am »
Ненормална работа.Не съм спряла да си блъскам главата "защо" и стигнах до извода,че и двамата имаме аспект Слънце/Уран.При мен опозиция,при него са в съвпад.Трз Уран сега прави квадрат към неговото Слънце и съвпад при мен-друго не измислих.Но успокояващото е,че Урановите връзки започват и свършват бързо.

Не е баш тъй, при тези дето не си падат по обвързване уран ги жени :29:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #924 -: Декември 17, 2015, 08:20:54 am »
Ако страда от този синдром ще се залепи за тебе, а ти нали искаш да се отървеш от него-тогава му кажи, че го каниш на Коледа със семейството, заговори му за деца и-готово ще духне с 333 км в час за да освободи :012:
Като се размислих над това,което си написала за неговото "залепване" за мен май няма такава опасност с натален Слънце/Уран съвпад,нито пък от моя страна с опозиция Слънце/Уран-поне на теория сме свободолюбиви натури и не сме Плутоново обсебващи.Ще споделя и за дългогодишната ми постоянна връзка-той също има Слънце/Уран опозиция и 2 планети във Водолей(в моя 8Д)-може би там се крие "хармонията" между нас,толерантността и търпимостта.Няма "синджири с роби",няма обсебии и клетви за вярност.  :) Освен това имам голямата възможност да науча разликата между троновите Сатурни в Козирог и Водолей каква е,когато управляват стелиум в Козирог.Това ще е нещо интересно.  :72:
Не е баш тъй, при тези дето не си падат по обвързване уран ги жени :29:
Чак пък женитби.  ;) Въобще не планувам да променям начина си на живот.В най-лошия случай той ще прекрати отношенията ни като разбере,че "имам мъж",а в добрия случай дълго,добро приятелство (с тантнтричен привкус докато не съм се превърнала в Йода).  :043:

  Уран ми е У8,а не У7,за да ме ожени на транзит!  :d030: Стига ме стряскай!  :19: :012:
« Последна редакция: Декември 17, 2015, 08:32:58 am от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Синастрии
« Отговор #925 -: Декември 17, 2015, 08:50:12 am »
Че то уран като У8, а не като у7 каква по-точно е разликата? 8ми дом не е само секса, той е общите ценности в партньорството и енергийният обмен, нали е след 7ми дом :)

Frankly, my dear, I don't give a damn.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Синастрии
« Отговор #926 -: Декември 17, 2015, 10:55:01 am »
Драки, с момчето сме с близки рождени дни явно, аз затова питах дали е 92-ра, защото имаме еднакви знаци в планетите  :012: И той ли е със стелиум в Козирог, ай честито  :012:

Ще ми е интересно да следя развръзката  :cheer:

А и не мисля, че ще те отсвири, напротив, още повече ще го тласнеш към себе си.
« Последна редакция: Декември 17, 2015, 11:01:26 am от trendy »

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Синастрии
« Отговор #927 -: Декември 17, 2015, 06:13:02 pm »
Астероидите имат ли важно значение в синастрията?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Синастрии
« Отговор #928 -: Декември 17, 2015, 06:17:16 pm »
Астероидите имат ли важно значение в синастрията?

Някои ги използват, но не са от ключово значение.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Синастрии
« Отговор #929 -: Декември 17, 2015, 08:03:04 pm »
А какво ще кажете за точен съвпад на Палада-Марс, Юнона-Слънце, Веста-Венера и Ерос-Венера?