Автор Тема: Синастрии  (Прочетена 284377 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Синастрии
« Отговор #930 -: Декември 17, 2015, 08:12:01 pm »
Без да се видят двете натални карти, нищо не може да се каже - нито се знае в кои знаци се случват съвпадите, нито в кои домове. Да не говорим пък за това, че това са съвпади с астероиди. Кой е Палада, кой е Ерос, кой е Марс - това също е важно да се знае.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Синастрии
« Отговор #931 -: Декември 17, 2015, 08:29:32 pm »
Не работя с астероиди, просто посочих какъв е начинът да се тълкува една синастрия.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Синастрии
« Отговор #932 -: Декември 17, 2015, 08:33:50 pm »
Добре все пак благодаря :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #933 -: Декември 18, 2015, 08:35:19 am »
Драки, с момчето сме с близки рождени дни явно, аз затова питах дали е 92-ра, защото имаме еднакви знаци в планетите  :012: И той ли е със стелиум в Козирог, ай честито  :012:

Ще ми е интересно да следя развръзката  :cheer:

А и не мисля, че ще те отсвири, напротив, още повече ще го тласнеш към себе си.
Като се подготвя психически,че след като му кажа няма да го видя повече ще дам ОВ,сега още не съм готова.
Че то уран като У8, а не като у7 каква по-точно е разликата? 8ми дом не е само секса, той е общите ценности в партньорството и енергийният обмен, нали е след 7ми дом :)
Не съм срещала сведения,че У8 в транзит е женил хората-виж и на мен ми е случвал сексуални връзки,но брак по смисъла на 7Д С ДОКУМЕНТ не.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Синастрии
« Отговор #934 -: Декември 18, 2015, 10:29:10 am »
Аз не съм казала, че ще е с документ :29:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #935 -: Декември 18, 2015, 10:32:24 pm »
Временен пост:
Казах му.Свърших тази работа.Реших да не я отлагам повече.Казах му,че през уикенда ще пътувам и няма да се видим.Каза,че е нормално да съм обвързана.Не знам какво ще се случва,но ми е малко изпразнено тази вечер.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Синастрии
« Отговор #936 -: Декември 19, 2015, 07:05:47 pm »
докато боледувам вкъщи, реших да хвърля око на синастриите с членовете на едно литературно жури:

1. съвпад на Луни; Слънце съвпад МЦ; знаков на Меркурий; Мерк/Марс между мои Слънце и Сатурн
2. съвпад на Меркурий; Слънце съвпад Венера; Луна/Венера съвпад Марс

чудничко :72:
вече само след синастрии ще си пращам неща за оценка:Д

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #937 -: Декември 20, 2015, 04:02:56 pm »
чудничко :72:
вече само след синастрии ще си пращам неща за оценка:Д
в повечето случаи не казват предварително кои са в журито

в кой литературен конкурс участваш, ако не е тайна?

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Синастрии
« Отговор #938 -: Декември 20, 2015, 05:38:25 pm »
в повечето случаи не казват предварително кои са в журито

в кой литературен конкурс участваш, ако не е тайна?
у нас - да, макар че не е много трудно да разбереш, при все, че има 10 човека на кръст, които се въртят около масата:Д
тази година Юпитер ми транзитира през 5д, та си пуснах неща в няколко по-смислени и няколко произволни/нови конкурси.
когато знаеш как функционира системата, ентусиазмът никакъв го няма, но симулирам дейност и понякога остава място и за мен)
//но реално с масовката от културния ни сектор сме от различни породи, затова поглеждам и навън.
сега пиша едни драматургични текстове за няколко международни конкурса и събирам данни за различните журиращи:Д ако не друго - забавлявам се:Д

Юпитер скоро ще ми тригонира Слънце, после Венера и МЦ, стискам си палци, че много дълго го чакам успеха, за който работя сатурново всеки ден, та се надявам да си заслужава блъскането.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #939 -: Декември 21, 2015, 02:07:34 pm »
у нас - да, макар че не е много трудно да разбереш, при все, че има 10 човека на кръст, които се въртят около масата
тази година Юпитер ми транзитира през 5д, та си пуснах неща в няколко по-смислени и няколко произволни/нови конкурси.
когато знаеш как функционира системата, ентусиазмът никакъв го няма, но симулирам дейност и понякога остава място и за мен)
//но реално с масовката от културния ни сектор сме от различни породи, затова поглеждам и навън.
сега пиша едни драматургични текстове за няколко международни конкурса и събирам данни за различните журиращи:Д ако не друго - забавлявам се:Д

Юпитер скоро ще ми тригонира Слънце, после Венера и МЦ, стискам си палци, че много дълго го чакам успеха, за който работя сатурново всеки ден, та се надявам да си заслужава блъскането.
Не е точно така, имам предвид подчертаното, а специално за този конкурс, не си направих труда, дори да си помисля, да изпратя мое произведение, като знам предварително, че нямам никакъв шанс, покрай местната председателка на писателите  ;D

bast

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
Re: Синастрии
« Отговор #940 -: Декември 29, 2015, 07:38:50 pm »
уфф, тронова венера телец в опозиция на тронов плутон скорпион при 4градуса и съответно плутон везни куинконс тронова венера в телец при орбис 4минути и за да е още по-гадно същите в хелио при 1градус, сходящи, с добавка опозиция марс-плутон и паралел тронови марс-венера и квадрат марс-венера.  Ще преживея някак натоварването по възлите и осите, съвпадите на лични планети, включително между 2та господари, хироновите измислици, ама плутон не се издържа... :91:

ico

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Синастрии
« Отговор #941 -: Декември 29, 2015, 09:18:55 pm »
има ли бъдеще тая връзка?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Синастрии
« Отговор #942 -: Декември 30, 2015, 09:55:27 am »
уфф, тронова венера телец в опозиция на тронов плутон скорпион при 4градуса и съответно плутон везни куинконс тронова венера в телец при орбис 4минути и за да е още по-гадно същите в хелио при 1градус, сходящи, с добавка опозиция марс-плутон и паралел тронови марс-венера и квадрат марс-венера.  Ще преживея някак натоварването по възлите и осите, съвпадите на лични планети, включително между 2та господари, хироновите измислици, ама плутон не се издържа... :91:

Що, кара ли те някой? :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

bast

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
Re: Синастрии
« Отговор #943 -: Декември 30, 2015, 10:48:52 am »
Що, кара ли те някой? :)
С тия куинконсове венера-плутон, луна-марс, луна-луна, слънце-сев.възел е като някаква гадна въртележка да ти кажа, като нещо залепено за обувката  :) тъкмо се отдръпнеш и нещо пак те връща в ситуацията

bast

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
Re: Синастрии
« Отговор #944 -: Декември 30, 2015, 11:02:47 am »
има ли бъдеще тая връзка?
Тук има много момичета, които разбират от синастрии, дано да помогнат, аз още не съм от тях, ама тоя във вътрешния кръг ми се струва, че не му е лесно. Венерата му е разпъната от опозициите с марс и плутон, голямо сексуално въздействие,в 8ми-12ти дом го свързвам с карма, както и широкия съвпад на венера със сев.възел пак в 8ми дом. На мен ми изглежда силна синастрията.
« Последна редакция: Декември 30, 2015, 11:18:31 am от bast »