Автор Тема: Синастрии  (Прочетена 284526 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #1215 -: Март 08, 2017, 10:59:14 pm »
За сефте виждам връзка между хора родени почти по едно и също време. Комбинът също ще е интересен.
къде ги видя родени по едно и също време?

имам познато семейство, родени са в една година, един месец, с три дни разлика, двамата са водолеи- от ученици са гаджета, бракуваха се като излезе мъжа от казармата, после следваха и междувременно отгледаха две деца, още са си заедно, а жената още си хойка както на младини

esofalk

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Синастрии
« Отговор #1216 -: Март 13, 2017, 04:40:34 pm »
къде ги видя родени по едно и също време?

имам познато семейство, родени са в една година, един месец, с три дни разлика, двамата са водолеи- от ученици са гаджета, бракуваха се като излезе мъжа от казармата, после следваха и междувременно отгледаха две деца, още са си заедно, а жената още си хойка както на младини

Той/тя имаше предвид моите две карти.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Синастрии
« Отговор #1217 -: Март 15, 2017, 06:16:42 pm »
Качвам синастрията ни с мъжа, с когото съм в момента.
"Препъни-камъните" ги виждам, нещо хубаво?
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Синастрии
« Отговор #1218 -: Март 15, 2017, 06:42:00 pm »
Хубавичко си бърборкате, като цяло стелиумчето към венера/меркурий си е добре, опозиция луна/венера също не е лошо

sirius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 126
Re: Синастрии
« Отговор #1219 -: Март 15, 2017, 10:23:18 pm »
Мисля, че връзката ви му помага да премине през квадратурата на тр. Сатурн към стелиума му. Казват, че Сатурн действа като лепило в синастриите и би трябвало да имате продължителна връзка. То аз вече и ви бях оженила с онзи  хорар :).

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #1220 -: Март 17, 2017, 10:25:33 pm »
Качвам синастрията ни с мъжа, с когото съм в момента.
"Препъни-камъните" ги виждам, нещо хубаво?
Негово Слънце в твой 10д, твоето в негов 7д- добро рзаположение на Слънцата имате за брак, заедно с тригона на Луната ти с негово Слънце, а Луната на двама ви в един знак е бонус, че имате еднакви потребности. Имате взаимен тригон Слънце-Сатурн, което са обещаващи аспекти за здрава и продължителна връзка, взаимен тригон Марс- Сатурн също е добре- действията ви в екип ще са стабилни и в унисон, това ще тушира дисхармонията от квадрата Марс-Марс.
Уран- Венера хармонични аспекти, така че няма риск връзката да е мимолетна. Хубавите неща преобладават в синастрията, като ти си по-облагодетелствана във връзката, така че дръж!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Синастрии
« Отговор #1221 -: Март 17, 2017, 11:42:23 pm »
Аз като видях ,че Сатурна й е върху Луната му и го съжалих момчето. Ама да, нали ще той ,няма да си ти  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Синастрии
« Отговор #1222 -: Март 17, 2017, 11:45:09 pm »
Аз като видях ,че Сатурна й е върху Луната му и го съжалих момчето. Ама да, нали ще той ,няма да си ти  :012:

Сега остава да кажеш, че е "печатът на нещастието", ще заприличаме на руски форум. Радикални последователи на Глоба.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #1223 -: Март 17, 2017, 11:49:58 pm »
Аз като видях ,че Сатурна й е върху Луната му и го съжалих момчето. Ама да, нали ще той ,няма да си ти  :012:
Е, неговия Сатурн квадратира нейната Луна, но важното, че Сатърите на двамата са в хармония със Слънцата, не са в твурд аспект, а последното вече е гадничко, особено квадрата.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Синастрии
« Отговор #1224 -: Март 18, 2017, 12:01:02 am »
А значи са квит, ще се подтискат взаимно  :012: За мен по-гадно от Сатурн към Луната -няма, към Слънце не изглежда толкоз лошо ,но може и да съм субективна от личният си опит  :012:

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Синастрии
« Отговор #1225 -: Март 18, 2017, 08:54:58 am »
Хахаха, тая Ребека! Викаш, всичко тъпкано се връща.
Дали защото Сатурн ми е У 7 или просто защото е такъв доказан нещастен печат,  но в 70% от връзките ми там е попадала чужда Венера, Марс и най- вече Луни.
В останалите случаи са били намесени съвпади на лични планети  по възлите.
Смело мога да кажа, че Сатъра  ми е най- големият магнит в картата, паяжина за нещастници . :85:
« Последна редакция: Март 18, 2017, 11:42:57 am от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Синастрии
« Отговор #1226 -: Март 18, 2017, 12:34:52 pm »
А значи са квит, ще се подтискат взаимно  :012: За мен по-гадно от Сатурн към Луната -няма, към Слънце не изглежда толкоз лошо ,но може и да съм субективна от личният си опит  :012:

Напрегнат аспект сатурн луна се среща изключително често в брачни синастрии
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Синастрии
« Отговор #1227 -: Март 18, 2017, 12:37:16 pm »
Напрегнат аспект сатурн луна се среща изключително често в брачни синастрии

Ама то бракът не е от най-големите удоволствия, особено след първите 2-3 години, когато се вдигне сватбената мъгла.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Синастрии
« Отговор #1228 -: Март 18, 2017, 01:18:55 pm »
Напрегнат аспект сатурн луна се среща изключително често в брачни синастрии
Ами личи си, затуй са после толкова нещастни повечето и само се дразнят и не понасят  :012:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Синастрии
« Отговор #1229 -: Март 18, 2017, 02:33:52 pm »
Доколкото знам, това е кармичен аспект. И ако в предишен живот, единият е потискал другия, в настоящия може да се окаже точно обратното, а когато двамата са свързани чрез брак, измъкването е по-трудно от една неангажираща връзка.