Автор Тема: Синастрии  (Прочетена 284319 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #1230 -: Март 18, 2017, 03:18:05 pm »
Напрегнат аспект сатурн луна се среща изключително често в брачни синастрии
не съм обърнала внимание, в моя брак също го има- моят Сатурн в опозиция с неговата Луна, отделно моят Марс я квадратира, но неговата Луна си е наквадратена в натала му от опозицията Юпитер-Нептун, така че моят Сатурн му запълва липсващия елемент в Тао-то

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Синастрии
« Отговор #1231 -: Март 18, 2017, 03:31:51 pm »
Аз също имам, със съпруга ми, аспект Сатурн- Луна в синастрията ни. Мой Сатурн в съвпад с негова Луна в овен.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Синастрии
« Отговор #1232 -: Март 18, 2017, 04:09:56 pm »
На всичкото отгоре на моя Сатурн имам лепнати лични планети на 3/4-ти от родата и колегите.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #1233 -: Март 19, 2017, 09:50:37 am »
Аз също имам, със съпруга ми, аспект Сатурн- Луна в синастрията ни. Мой Сатурн в съвпад с негова Луна в овен.
за този аспект Подводни е написал следното:
"сигурно си мислите, че на една женска Луна късмет ще донесе съвпад с мъжкия Юпитер, но това далеч не е така- един съвпад със Сатурн е много по-добре за нея, ще помогне да забрави и се отърве от миналото и да гради уверено напред щастливо бъдеще" - предавам думите по спомени, че ме мързи сега да ровя в книгата му за синастрия, която е много добра

Dark11

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Синастрии
« Отговор #1234 -: Април 10, 2017, 11:56:13 pm »
Добър вечер на всички :), пускам ви една синастрия за малко размисъл и по-точно ме интересуват съвпадите на северен възел, вертекс, асцендент и марс ? Нещо повече по случая да ми кажете,  ще ми бъде интересно да чуя вашето мнение :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Синастрии
« Отговор #1235 -: Април 11, 2017, 11:54:50 am »
Добър вечер на всички :), пускам ви една синастрия за малко размисъл и по-точно ме интересуват съвпадите на северен възел, вертекс, асцендент и марс ? Нещо повече по случая да ми кажете,  ще ми бъде интересно да чуя вашето мнение :)

Ти откъде разбра, че искаме да размишляваме и то върху тази синастрия точно?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Dark11

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Синастрии
« Отговор #1236 -: Април 11, 2017, 12:35:01 pm »
Ти откъде разбра, че искаме да размишляваме и то върху тази синастрия точно?

Луната в 12 ми подсксза  :012: Никого не карам на сила, просто ви помолих за мнение, ако нямаш нищо за казване по темата  поне не си чеши езика напразно и то " точно на тази синастрия " :) благодаря

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Синастрии
« Отговор #1237 -: Април 11, 2017, 12:47:23 pm »
Луната в 12 ми подсксза  :012: Никого не карам на сила, просто ви помолих за мнение, ако нямаш нищо за казване по темата  поне не си чеши езика напразно и то " точно на тази синастрия " :) благодаря

Ти да не си някой нов модератор, че да даваш тон кой къде и какво да пише?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Dark11

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Синастрии
« Отговор #1238 -: Април 11, 2017, 01:14:36 pm »
Ти да не си някой нов модератор, че да даваш тон кой къде и какво да пише?

А на теб какъв ти е проблема в цялата ситуация?  Дала съм тон на предмета и въпросите, които са за разглеждане в случая, или отговори коректно на поставената тема или  не коментирай излишно под моя пост.   ;)  :lol_hitting:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Синастрии
« Отговор #1239 -: Април 11, 2017, 01:25:46 pm »
Тонът ти ми е проблем. Регистирате се и "задавате тон", някой ви е длъжен или какво?

А на теб какъв ти е проблема в цялата ситуация?  Дала съм тон на предмета и въпросите, които са за разглеждане в случая, или отговори коректно на поставената тема или  не коментирай излишно под моя пост.   ;)  :lol_hitting:

Като си дала тон, подкарвай направо песента, явно можеш и на един глас да я изкараш.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Синастрии
« Отговор #1240 -: Април 11, 2017, 01:27:58 pm »
 
Баси, написах коментар по синастрията и осъзнах, че 11 в името май е индекс за възрастта. С този Плутон в средата на Стрелеца... :85:

Да залагаме дали Дарк11 е малкото в синастрията  :D  Чакай да сметна този Плутон  :85:

:D ;D Много сме остарели, щом Плутон в Стрелец взеха да пускат синастрии.  :D

Светилата в една стихия са добра предпоставка, но въпреки съвпада на Юпитерите, считам, че тези двамата са представители на твърде различни поколения и имат различни очаквания от живота. Като цяло младото Водолейче, не само защото е младо, и не само защото е Водолейче, въобще не ми се струва хлътнало и в играта. Може би по-скоро му харесва да го играе "пораснало" и да има връзка. Да не говорим, че вероятно Везната е с идея за взаимност, сериозност, чувства се неразбран, а малкото само го изкарва извън нерви, не харесва "назадничавото" му мислене и това поражда караници. Малкото е капризно и раздразнително. Дори считам, че всъщност Водолейчето не харесва Везната или поне не истински и дълбоко, не обича.
И сексуално не виждам да е уау.

От питането около съвпада на асц, синастриално броя само тази със СЛВ. Това е работа за кармичните астролози, но вероятно и двамата имат какво да научат от тази житейска среща. Както се казва, вземи си кака да те отрака, но като ги знаем малките, не е ясно кой кого.

Не че 12 години са драма, но поне да се хванеш я за секса, я за обичта, я за някоя и друга Сатурн-Венера.

Абе що не си гледат детството и младостта тези хора??? Както пее Криско: "Хиалуронът те направи страшилище, махай екстеншъна и въ'ри на училище".

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Синастрии
« Отговор #1241 -: Април 11, 2017, 01:29:23 pm »
Тия нашарени картинки трудно се разчитат. Ако можете да пуснете двете натални карти поотделно, ще има по–голяма резултатност, така улеснявате желаещите да ги разчетат. И уточнете кой кой е в тази синастрия.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Dark11

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Синастрии
« Отговор #1242 -: Април 11, 2017, 01:42:07 pm »
Тия нашарени картинки трудно се разчитат. Ако можете да пуснете двете натални карти поотделно, ще има по–голяма резултатност, така улеснявате желаещите да ги разчетат. И уточнете кой кой е в тази синастрия.


Аз съм Водолейчето, 17г, женско :)

Dark11

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Синастрии
« Отговор #1243 -: Април 11, 2017, 02:04:47 pm »
Тонът ти ми е проблем. Регистирате се и "задавате тон", някой ви е длъжен или какво?

Като си дала тон, подкарвай направо песента, явно можеш и на един глас да я изкараш.

 :012: :012: :012: много си права да знаеш

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Синастрии
« Отговор #1244 -: Април 17, 2017, 11:16:39 am »
Стига локуми - направо си се взимайте,опитът учи най-добре.