Автор Тема: Синастрии  (Прочетена 277732 пъти)

Yeah!

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 92
Re: Синастрии
« Отговор #1575 -: Септември 18, 2019, 10:29:11 pm »
Благодаря ти сърдечно, Синухе! :58:


Sending good vibes your way! ^ _ ^
I deserve the best.

valeriana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Синастрии
« Отговор #1576 -: Октомври 24, 2019, 07:16:53 pm »
Здравейте ! Мислите ли,че тази романтична връзка има светло бъдеще ?

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 295
Re: Синастрии
« Отговор #1577 -: Октомври 27, 2019, 09:23:14 pm »
Какво ще кажете за тази връзка... Не мисля, че ще се получи нещо между нас..
Е, недей така предварително с такава нагласа... идеално няма никъде, а вие имате доста хубави аспекти помежду си, като Слънце- Луна, Луна-Венера, Сатурн- Слънце, нехармонични са негов Марс към твоя Луна и твоя Марс към негово Слънце- с действията си той може да наранява вътрешните ти потребности, а ти да накърняваш неговото его, но при толкова хармонични аспекти мисля, че ще преодолеете това, още повече Марсовете ви действат помежду си хармонично.
Вече се убеждавам, че часът му е нереален ... От 3 г сме заедно и все още не можем да спогодим ... а ме изостави сама с 2-месечно бебе... отиде си в другия апартамент без никакъв съвест... след поредното ни спречкване..  :014:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Синастрии
« Отговор #1578 -: Октомври 28, 2019, 07:02:55 am »
Дали часът му е реален,или не ,това няма нищо общо с аспектите между планетите.Винаги твоят Марс ще ранява неговото Слънце,а неговият Марс ще ранява Луната ти.Нали Акрукс  това е написала.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 295
Re: Синастрии
« Отговор #1579 -: Октомври 28, 2019, 11:14:25 am »
Дали часът му е реален,или не ,това няма нищо общо с аспектите между планетите.Винаги твоят Марс ще ранява неговото Слънце,а неговият Марс ще ранява Луната ти.Нали Акрукс  това е написала.
Ясно, мерси..  :)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Синастрии
« Отговор #1580 -: Октомври 30, 2019, 04:51:34 pm »
Момичета имат ли бъдеще тези отношения или пак съм на неправилното място, с неправилния човек.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Синастрии
« Отговор #1581 -: Октомври 31, 2019, 11:22:04 am »
Моля някой ще хвърли ли едно око на тази синастрия.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Синастрии
« Отговор #1582 -: Ноември 01, 2019, 05:47:55 am »
Моля някой ще хвърли ли едно око на тази синастрия.
Как може да се каже дали една връзка има бъдеще?Планетите прогресират и в определени моменти се срещаме с определени хора.Възлите трябва да са намесени.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Синастрии
« Отговор #1583 -: Ноември 01, 2019, 07:07:54 am »
Грешно съм се изказала ,имах предвид просто ,някой да я разгледа,ако му се занимава.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Синастрии
« Отговор #1584 -: Януари 28, 2020, 10:03:08 pm »
Здравейте, много съм зле съм зле с композитните карти, признавам.. бих била благодарна на всякакви коментари, защото е по-вероятно човек, който не познава хората да е по-честен, отколкото самозаблудата, когато тълкуваш собствената си карта и тази, на мъжа до теб. Аз съм синичкото, той Скорпиона😆 Мисля, че има нещо много кармично в тези отношения, но предпочитам мнението на хора, които разбират повече. Много благодаря на отзовалите се :-*
« Последна редакция: Януари 28, 2020, 10:11:05 pm от vermm »

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Синастрии
« Отговор #1585 -: Юни 01, 2020, 06:39:05 pm »
Някой може ли да изкаже мнение относно кармичността на връзката и в какво ще се изразява тя при съвпад на мой СЛВ с негов Сатурн в 5-ти дом, мой СЛВ квадрат негово Слънце, мой Вертекс съвпад негов Плутон в 6-ти, моя Парс фортуна съвпад негова Венера и Вертекс отново там, нeгова Лилит съвпад мой Меркурий и моя Венера? А негов Сатурн в тригон с моя Хирон каптивация ли се води? ::)
« Последна редакция: Юни 01, 2020, 07:50:15 pm от guapa79 »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Синастрии
« Отговор #1586 -: Юни 02, 2020, 06:05:57 am »
Слънцата са в хармонични знаци,но малефици ги раняват.Луните не са в хармония.
Всички връзки са кармични според мен.И петминутните даже.Не виждам кой знае каква силна връзка,освен ЮпитерЪт му върху Венерата ти сигурно те ощастливява.
« Последна редакция: Юни 02, 2020, 06:09:16 am от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #1587 -: Юни 02, 2020, 11:04:57 am »
Някой може ли да изкаже мнение относно кармичността на връзката и в какво ще се изразява тя при съвпад на мой СЛВ с негов Сатурн в 5-ти дом, мой СЛВ квадрат негово Слънце, мой Вертекс съвпад негов Плутон в 6-ти, моя Парс фортуна съвпад негова Венера и Вертекс отново там, нeгова Лилит съвпад мой Меркурий и моя Венера? А негов Сатурн в тригон с моя Хирон каптивация ли се води? ::)
Кармичен аспект в тази връзка е квадратът на твоя Сатурн с негово Слънце, на него няма да му е гот' , макар че той си има натално този квадрат, и ако не го е отработил досега ще го направи чрез теб. Негов Уран в квадрат с твоята Венера не вещае продължителна връзка, макар същия квадрат да го имаш натално и си запозната с енергията.
Имате огледален тригон Венера- Марс, хубави аспекти за любов и страст във връзката, но връзки основани само на аспекти Марс-Венера също не са от най-продължителните, ако не са налице хармонични аспекти между Луна- Слънце

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Синастрии
« Отговор #1588 -: Юни 02, 2020, 07:20:56 pm »
Слънцата са в хармонични знаци,но малефици ги раняват.Луните не са в хармония.
Всички връзки са кармични според мен.И петминутните даже.Не виждам кой знае каква силна връзка,освен ЮпитерЪт му върху Венерата ти сигурно те ощастливява.
Да, тоя тъй наречен "печат на щастието" го има благодарение на хубавите аспекти, които Юпитер прави към мои и негови лични планети. Аз поне се чувствам много щастлива в компанията му, а и нещо упорито ни кара да вървим един към друг. Не знам, може и желанието да имаме дете заедно да е едно от тях. :)

Кармичен аспект в тази връзка е квадратът на твоя Сатурн с негово Слънце, на него няма да му е гот' , макар че той си има натално този квадрат, и ако не го е отработил досега ще го направи чрез теб. Негов Уран в квадрат с твоята Венера не вещае продължителна връзка, макар същия квадрат да го имаш натално и си запозната с енергията.
Имате огледален тригон Венера- Марс, хубави аспекти за любов и страст във връзката, но връзки основани само на аспекти Марс-Венера също не са от най-продължителните, ако не са налице хармонични аспекти между Луна- Слънце
Да, за тоя квадрат между Сатурн и Слънце и аз четох някъде (между другото Мира Кунева казва на места, че е хубав аспект за брак и че често се среща при семейни двойки), а и отделно Венерите ни също са в квадрат, което май никак не е ок. ::) Уранът му обаче не виждам да е в квадрат с моята Венера, но пък квадратира Слънце и Юпитер, отделно е в съвпад с моя DC. Ще има драми, усещам, а никак не ми се иска, понеже общуваме страхотно, има разбирателство и сходства.
А тригонът Слънце-Луна в композита не върши ли работа? ;D

Благодаря ви много за включването!  :)
« Последна редакция: Юни 02, 2020, 07:37:36 pm от guapa79 »

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Синастрии
« Отговор #1589 -: Юни 02, 2020, 07:44:44 pm »
Сетих се и още нещо - това, че неговото слънце се пада в мой 7-ми дом, а моето в негов 4-ти, не е ли добър показател?  ::)