Автор Тема: Синастрии  (Прочетена 277529 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Синастрии
« Отговор #1590 -: Юни 02, 2020, 08:04:23 pm »
Сетих се и още нещо - това, че неговото слънце се пада в мой 7-ми дом, а моето в негов 4-ти, не е ли добър показател?  ::)
не е достатъчно,но е добър показател
А това,че твоето Слънце е в мой 4 дом,а Моето Слънце е съвпад с твоята Луна?Твоят Меркурий е опозиция на моя,моят Сатурн квадратира твоя Меркурий,моят Марс прави точен тригон с твоето Слънце и т.н. и т.н.Показателите сочат,че ще има връзка/комуникация/общуване,къде напрегнато,къде що-годе нормално,но при всички случаи едва ли ще ме разбереш правилно. :)

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Синастрии
« Отговор #1591 -: Юни 06, 2020, 05:55:16 pm »
А това,че твоето Слънце е в мой 4 дом,а Моето Слънце е съвпад с твоята Луна?Твоят Меркурий е опозиция на моя,моят Сатурн квадратира твоя Меркурий,моят Марс прави точен тригон с твоето Слънце и т.н. и т.н.Показателите сочат,че ще има връзка/комуникация/общуване,къде напрегнато,къде що-годе нормално,но при всички случаи едва ли ще ме разбереш правилно. :)
Всъщност разбрах, Сафо. В никоя синастрия няма само добри или само лоши аспекти. Срещаме се, общуваме, предопределено е да има събитийност някаква, но няма гаранция, че нещо ще просъществува във времето и в тоя ред на мисли връзките са за хората и като такива се правят от тях, а не от планетните конфигурации, нищо, че в тях търсим отговора доста често.  :)

Благодаря ви!  :-*

« Последна редакция: Юни 06, 2020, 05:57:26 pm от guapa79 »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Синастрии
« Отговор #1592 -: Юни 07, 2020, 01:30:56 am »
Ако не живеете на едно място, тоест-не сте в истинска връзка, синастрия няма смисъл да се гледа

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #1593 -: Юни 07, 2020, 02:08:31 pm »
Да, за тоя квадрат между Сатурн и Слънце и аз четох някъде (между другото Мира Кунева казва на места, че е хубав аспект за брак и че често се среща при семейни двойки), а и отделно Венерите ни също са в квадрат, което май никак не е ок. ::)

Уранът му обаче не виждам да е в квадрат с моята Венера, но пък квадратира Слънце и Юпитер, отделно е в съвпад с моя DC.
Да, среща се този квадрат Сатурн-Слънце при брачни двойки, но с течение на времето животът е тежък и непосилен за този със Слънцето, буквално може да се разболее. Казвам го от дългогодишни лични наблюдения отблизо на такива двойки, а не на базата чуто и прочетено от популярен астролог.

Уран при него на 18* Скорпион, твоята Венера в 12-тия градус на Лъв, аспектът им е квадрат!
« Последна редакция: Юни 07, 2020, 02:11:38 pm от akruks »

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Синастрии
« Отговор #1594 -: Юни 09, 2020, 01:43:18 am »
Да, среща се този квадрат Сатурн-Слънце при брачни двойки, но с течение на времето животът е тежък и непосилен за този със Слънцето, буквално може да се разболее. Казвам го от дългогодишни лични наблюдения отблизо на такива двойки, а не на базата чуто и прочетено от популярен астролог.
Уран при него на 18* Скорпион, твоята Венера в 12-тия градус на Лъв, аспектът им е квадрат!
Явно наистина не са добре нещата с тия квадратури и сякаш ЛЗ ускори нещата и то в посока, която не желая.

skarlet

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Синастрии
« Отговор #1595 -: Юни 21, 2020, 05:39:43 pm »
Здравейте :-*, не се бях появявала скоро. Появи се един мъж в живота ми, аз съм външния кръг. Голяма страст, голямо нещо, но всичко свърши, не се срещнахме даже. Той излезе особняк. Виждам, че ме харесва, Венера та ми е в 1 му дом. Съвпад на Слънцето и Луната. Но защо всичко свърши толкова бързо?Ако може да ми разясни те, кое дава продължителност. Сатурн ли? Той ме е харесвал много отдавна, аз не точно така. Благодаря!

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Синастрии
« Отговор #1596 -: Юни 21, 2020, 07:35:33 pm »
не се срещнахме даже.


Никога не сте се срещали?


romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Синастрии
« Отговор #1597 -: Юни 21, 2020, 07:45:39 pm »
skarlet,

Един непоискан съвет, ако позволиш, макар че е доста субективно и изцяло лично мое преживяване...

Имай си едно наум с мъжете водолеи!
Преди 5 г. ми се случи нещо подобно. Синастрията беше супер, аз си напълних главата с очаквания, а той се скри като мишка и избяга... Това са странни и несериозни хора, вероятно има и изключения, но за мен главите им са пълни само с глупости и истории от паралелни вселени. След около месец тогава се появи отново все едно нищо не се е случило. Бих му шута и да си ходи откъдето е дошъл. За повечето явно е просто разговор, загуба на време и търсене на някой, който да им се върже...

Преди няколко месеца се появи възможност и помолих един приятел да направи справка в регистъра, оказа се, че е бил семеен от доста години, а съпругата му се казва като мен... :o ;D Може да съм с водолейска Венера в 12 дом, но не одобрявам подобни истории. Не вярвам, че не щастието на един ще донесе щастие на друг.

Казват, че сърцето може да се разбие истински само веднъж и че всички останали пъти са просто драскотини... Надявам се да съм преминара вече през това, но определено за мен беше голям урок.
« Последна редакция: Юни 21, 2020, 09:06:36 pm от romantica »

skarlet

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Синастрии
« Отговор #1598 -: Юни 22, 2020, 05:38:38 pm »
Историята е дълга. Той уж ме е харесвал от училище. Аз съм по голяма от него. Знам го бегло, призна ми за  това привличане, което е изпитвал през годините. Моята Луна е във Водолей, ама май не мога да ги търпя.Стана ми интересен, хубаво говори. Омая ме.Цялата история е Водолейска🙃😄

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Синастрии
« Отговор #1599 -: Юни 22, 2020, 06:49:41 pm »
Типичният водолей (и от 2-та пола) харесва нестандартни неща, анализира в движение и по инерция, и ако бързо установи, че насреща си има предсказуем човек, бързо губи интерес. Иначе могат да са много предани, но пак-по техните си критерии.

skarlet

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Синастрии
« Отговор #1600 -: Юни 23, 2020, 09:45:27 am »
Той е вторият Водолей в живота ми, с първия бях 3 години. Писна ми и го разкарах, но той си беше много влюбен в мен. Но този ме вбеси даже от разстояние.Мислех, че като Луната ми е там си пасвам с Водолейте, харесвам лудостта им, но трябва да съм приятел с тях изглежда, а не нещо друго 🙄От картата може ли нещо да ми кажете? Благодаря Ви!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Синастрии
« Отговор #1601 -: Юни 23, 2020, 08:22:33 pm »
Мога, но няма смисъл, вие нямате връзка

skarlet

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Синастрии
« Отговор #1602 -: Юни 25, 2020, 10:46:09 am »
Исках да разбера дали ме е лъгал, силно сексуално желание е изпитвал към мен, представял си ме е в другите жени с които е бил. Просто като инфо, аз го отрязах, да. И той може би мене,ако имате време ще се радвам да по науча нещо от кухнята. Поздрави и хубав ден 🍀

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: %u0421%u0438%u043D%u0430%u0441%u0442%u0440%u0438%u0438
« Отговор #1603 -: Юли 28, 2020, 10:04:53 pm »
Здравейте! Това е синастрията на мен и майка ми. От значение е за мен да узная по-обективно виждане за тази синастрия, затова ще се радвам ако някой реши да сподели виждането си.
Възможно е да има малка разлика в часа й на раждане.
« Последна редакция: Юли 28, 2020, 10:56:19 pm от Aquarius »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Синастрии
« Отговор #1604 -: Юли 29, 2020, 06:34:24 am »
Майката е много вероятно да те напряга,светилата са в различни стихии,а твоята Луна е в напрегнат аспект от Марс/Меркурий на майката.