Автор Тема: Синастрии  (Прочетена 277845 пъти)

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 312
Re: Синастрии
« Отговор #1920 -: Януари 27, 2023, 08:40:02 am »
Съвпад АС/ДС с този новолунен рак, емоционален и букет отразнопосочни аспекти. Трудности и да я пазиш и да я подминеш тази връзка, интересно ми е как ще се развият нещата.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Синастрии
« Отговор #1921 -: Януари 27, 2023, 11:02:51 am »
Асц и Дсц не са в съвпад, защото часът на раждане е неизвестен. Разгледай връзките между планетите основно.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Синастрии
« Отговор #1922 -: Януари 28, 2023, 03:20:04 pm »
Сафо и Теранова, благодаря за труда!
За момента се отказах от връзката, чужд Марс в моя първи дом  не ми действа добре.
Човекът си е типичен Рак- от ден първи се говори за обгрижване, съжителство, манджи, а аз съм антифен на тези неща. Иначе е майтапчия и Мерка му на мой АЦ ми действа добре с комплименти и четки.
Истината е, че основната пречка за мен е ръста му. Яд ме е, обаче на мен ми е фикс идея това, него го обижда , защото знае , че това ми е супер важно.
С две думи- няма да го бъде.
И се питам защо по мен си падат само водни натури , аз така да имам нужда от огън и въздух.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

qwe

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
Re: Синастрии
« Отговор #1923 -: Януари 30, 2023, 04:12:50 pm »
Здравейте , в тази синастрия когато СЛВ Скорпион (на мъжът) има съвпад с  ЮЛВ Скорпион (на жената) , кой от кого трябва да се учи ?А може ли   да се каже каква е била връзката им в минал живот ?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #1924 -: Февруари 24, 2023, 11:33:55 am »

И се питам защо по мен си падат само водни натури , аз така да имам нужда от огън и въздух.
Луната определя нуждите, а твоята, доколкото помня, е в Рак и е нормално да се привличате с водните знаци...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрии
« Отговор #1925 -: Март 02, 2023, 10:26:17 am »
Корея, ти си с АСЦ във воден знак и Луна в 1-ви дом, какво очакваш друго да ти се лепи ? Нали, с това влизаш в света, това показваш на прима виста, по-дълбоките желания, като се опознаете с другарчетата.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Синастрии
« Отговор #1926 -: Март 03, 2023, 10:05:30 pm »
Рени, знам го това, нали вкъщи сме мнозинство с Рачешки Луни, на работа 2/3 от колегите, приятели, близки.
Явно човек не може да избяга от съдбата си, защото аз съзнателно избягвам да показвам рачешкото в себе си, но явно то е по- силно от мен.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 312
Re: Синастрии
« Отговор #1927 -: Март 07, 2023, 01:27:14 am »

И се питам защо по мен си падат само водни натури , аз така да имам нужда от огън и въздух.
Луната определя нуждите, а твоята, доколкото помня, е в Рак и е нормално да се привличате с водните знаци...

Тогава излиза, че по моята дебилитирана земна луна у8 в 8 съвпад със сатурн привличам земни знаци, интересно, сякаш е тъкмо обратното по асцендент и упр. хороскопа; но се замислих по съседната тема, че като у8 ме убива непочтено с емоции, земни и задушени от малефика.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 369
Re: Синастрии
« Отговор #1928 -: Април 07, 2023, 10:27:02 pm »
След гледането на редица материали на тема Синастрия седя и все още се чудя по какъв начин близнашки близнак като мен привлича тотални козирози. Както вече знаете, мъж ми е с рогат стелиум. Но имам много мило момченце-колега, който ходи по мен и ме гледа влюбено, чак ми е неудобно. И какво да видя - пак такъв стелиум в козирог. По всякаква логика трябва да сме на двата полюса. И в двата случая осите са кардинални, но в различни "отношения". Очарователни сме си близнаците и явно наистина, без да се усетим даваме смесени сигнали. За научни цели, ако на някой също му е интересно, пускам карти.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #1929 -: Април 08, 2023, 11:21:05 am »
След гледането на редица материали на тема Синастрия седя и все още се чудя по какъв начин близнашки близнак като мен привлича тотални козирози.
DC в Козирог – нормално е да привличаш/да те привличат козлета
Друг въпрос е, че в двете карти козите слънца са в твой 6д. , а за брак е подходящо партньорското Слънце да попада в 7-ми, 5-ти, 4-ти, 1-ви и 10-ти дом.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 369
Re: Синастрии
« Отговор #1930 -: Април 10, 2023, 11:41:29 pm »
Akruks  :-*
Само по знак на дома - доста силно влияние.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #1931 -: Април 11, 2023, 11:49:10 am »
Akruks  :-*
Само по знак на дома - доста силно влияние.
управителя на дома е силен по знак – Сатурн в Козирог

имаше един период около мене само козирози – преките ми началници /мъж и жена/ , главния редактор на вестника, за който пишех, мъжа ми, негов приятел и братовчедка ми, които всяка вечер бяха у дома и се майтапех, че мирише на пръч с толкова козирози около мене – при мен Козирог заема края на 4-ти и голяма част от 5-ти дом, където е южния възел в Козирог, а транзитни Уран и Нептун в Козирог са минавали през 5д по това време, цикъл Уран-Нептун в Козирог попада над южния ми възел

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 312
Re: Синастрии
« Отговор #1932 -: Април 11, 2023, 12:49:09 pm »

И се питам защо по мен си падат само водни натури , аз така да имам нужда от огън и въздух.
Луната определя нуждите, а твоята, доколкото помня, е в Рак и е нормално да се привличате с водните знаци...

Луната ми е в земен знак, това означава ли, че имам нужда от партньорства със земен елемент? Или да гледам по-скоро въздуха на десцендента?

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 369
Re: Синастрии
« Отговор #1933 -: Април 11, 2023, 03:36:37 pm »
Имам го този "проблем" в момента с близнаците.
Почти всички на сегашната ми работа са близнаци, а други с ASC близнаци. Целия отдел, в който работя - аз и още 4 човека + още две колежки и на едната даже детето...Никога не съм си имала особено вземане-даване с други близнаци. Много ми е трудно. Силно се надявам в очите на хората да не изглеждам по този начин и разбирам защо хората като чуят този знак и бягат в ужас. То не е постоянно/непрестанно дрънкане, то не са интриги, то не са лъжи, просто ме боли главата вече да мисля кой за какво е излъгал и какво плете. Работата не знам как върви изобщо понякога, но съм изморена не от нея, а от глупостите и постоянното жужене на другите близнаци.
Не виждам някакъв транзит през знака да ми го е задействал когато стартирах тук, но сега ретро Марс-а ме накара страшно много да се дразня на всичко това и така започна обратното броене на позицията.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #1934 -: Април 12, 2023, 02:34:23 pm »
Луната ми е в земен знак, това означава ли, че имам нужда от партньорства със земен елемент? Или да гледам по-скоро въздуха на десцендента?

Всичко се гледа, моята Луна е огнена (Овен), Слънцето въздух (Везни), а на техния мидпойнт е кацнала Венерата на мм в Козирог, слънцето му в Козирог попада в моя 5д. , по любов съм го взела  ;D
ДС ми е в Риби, а Нептун в Скорпион – второто дете е скорпион