Автор Тема: Синастрии  (Прочетена 281459 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Синастрии
« Отговор #120 -: Септември 21, 2014, 10:05:20 am »
Гледам, че по-горе е коментирана синастричната квадратура Плутон / Марс - ами моя скорпионски Плутон е в квадратура с лъвския Марс на съпруга ми, за десерт неговия Плутон е в съвпад с моя Луна - бракът ни продължава вече повече от 7 години. Не казвам, че не сме имали кризисни ситуации, борби за надмощие и прочие, но все пак хубавите моменти са повече от лошите.

а има ли те към тази квадратура гръмоотвод - някое тригонче-секстилче, :012: и за управителите на кой домове иде реч

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Синастрии
« Отговор #121 -: Септември 21, 2014, 10:11:58 am »
Както неведнъж съм споменавала,  не работя със западни карти.Но ги приемам за сведение.  За мене Плутон  не съществува..Ведическата астрология предлага други, по-прецизни методи...Нека момичето ми изпрати данните на двамата и ще и направя оценка...

уф ,успокоих се, ще спя по-леко,значи и мундо карето плуто- уран да спре да действа ако може,че многото катаклизми от последните няколко години-световни къ да си ги обясним астрологически ::)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Синастрии
« Отговор #122 -: Септември 21, 2014, 10:51:42 am »
Добрееееее  :012: ще питам по друг начин...до какво водят многото, твърде много съвпади в една синастрия  :017:

до "случайни закономерности" :012:

Защото до момента многото съвпади водят до много силно привличане, а как ще се развият нещата ще видим  :)
Не сме съвсем астрални близнаци, но близо...два дни разлика. Интересно е, да откриеш някой почти като теб  :)

съвпадите,са като  припадъците, като най- по сила при аспектите, силни емоции- ескалация-кулминация- припадък и прераждане,не си спомняш нищо-като при нова раждане-новолуние ,бял лист
зависи много съвпадите на какво за забити на каре или тригон-секстил :012: дали ще припадаш от болка или от радост

но съвпадите са първи в листата на обновителните процеси крепящи връзката особенно между светила и още нещо - извода е базиран на 30 год.опитност-
« Последна редакция: Септември 21, 2014, 11:05:12 am от strelicka »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #123 -: Септември 21, 2014, 12:39:08 pm »
Какво е Кармата,Бейб?И онова определение "кармична връзка" какво е?
 :012:  Какво ще се изплаща когато най-сигурното нещо на света е,че с него тепърва ще се влиза във връзка,а нищо не доказва категорично,че възбудата,която чувстваш е от минал живот.В синастрията винаги има "кармични съвпади",дори ако си направиш труса ще видиш,че имаш такива с някой,с който сте тотално безразлични един към друг. ;)
Наличие на съвпади не гарантира,че той се интересува от теб,нито дори обяснява твоите чувства към някой. ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #124 -: Септември 21, 2014, 12:54:24 pm »
Плутон не съществувал.... :012: :012: Ако някой съществува и си струва да се разглежда в синастриите май е той. :012: Танчето казва,че има синастрична квадратура Плутон Скр/Марс Лъв.Напрегнати аспекти с Плутон не са предпоставка за раздяла,а показатели за силно земетръсни зони. Трябва много смелост,за да се участва във връзка с тежък аспект към него.Аз съм участвала в такава и планетата ми "беше разрушена".После " я изграждах отново" ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #125 -: Септември 26, 2014, 03:37:39 pm »
Днес пак се замислих върху взаимните аспекти,които имам(е) с приятелите "без които не можем".Съвсем накратко ще ги отбележа.
Това най-често са хора,с които имам:
Уран тригон Слънце.
Юпитер,Марс тригон,съвпад АСЦ.
Юпитер тригон У1
Марс,Слънце съвпад ДСЦ
Съвпади на Сатурн,Венера,Луна с ЮЛВ.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Синастрии
« Отговор #126 -: Септември 26, 2014, 09:44:54 pm »
при моите взаимоотношения действа най-силно плутон-венера.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Синастрии
« Отговор #127 -: Октомври 02, 2014, 04:35:35 pm »
Днес в 11.43ч, бях в стаята при инспекторката на факултета да си пусна документите за магистратурата. Луната беше първа четвърт (дано не бъркам, че на мен ми шава 4гр.), в моя 3 дом, диспозитор Сатурн, който ми излиза от първи дом. На хаирлия да ми е  :72:
« Последна редакция: Октомври 02, 2014, 05:12:44 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #128 -: Октомври 03, 2014, 09:21:31 pm »
Веско ме "пална" с натала на неговия баща да споделя някои синастрични аспекти,които имам с моя.  :d030:
 На баща ми Марс/Сатурн са опозиция с моя Меркурий и квадрат с моя Сатурн.
 На баща ми Плутон е опозиция с моя Марс/Юпитер.  :d030:
 На баща ми Уран квадрат с мой Плутон.
 На баща ми Нептун опозиция с моя стелиум в Овен.  :D
Това са напрегнатите аспекти,които имаме и въпреки,че имаме и много хармонични такива,тези са се усещали много конфликтно. Познайте кой командва в къщи сега?  :d030: Ами той разбира се  :d030: !Аз отдавна не водя войни с него.Той ми е баща и освен,че трябва да му засвидетелствам уважение има за какво да го уважавам,защото е мъдър и далновиден човек.В миналото много често ме е манипулирал с този Нептун,но е трябвало да се справя някак с мен в сблъсъците между моя Марс/Юпитер и негов Плутон не където и да е ами в Лъв.  ;) ;D И накрая успя ме вкара в правия път,за което съм му благодарна.  :)
 Исках да кажа,че има надежда да се отработят всички напрегнати аспекти в синастрията родител/дете в хармонични отношения.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Синастрии
« Отговор #129 -: Октомври 29, 2014, 01:20:03 pm »
Качвам синастрията на брокера ми, не знам точен час на раждане, а само дата. Моята карта е вътрешната. Направи ми впечатление, че Сатурн му в съвпад с Венерата ми и Юпитерът му й е в опозиция по 2-8 дом - трябва ли да внимавам с него или мога да му се доверя според тази синастрия?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Синастрии
« Отговор #130 -: Октомври 29, 2014, 07:52:00 pm »
Малко не ми е ясно какво търсим в тази синастрия? :)

п.п.Има там едни Марсово- Венерини- Сатурнови съвпади. Да не би, точно те, да са провокирали синастрията? :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #131 -: Октомври 29, 2014, 09:20:58 pm »
Качвам синастрията на брокера ми, не знам точен час на раждане, а само дата. Моята карта е вътрешната. Направи ми впечатление, че Сатурн му в съвпад с Венерата ми и Юпитерът му й е в опозиция по 2-8 дом - трябва ли да внимавам с него или мога да му се доверя според тази синастрия?
Ти да не би да се жениш за този брокер, та чак синастрия гледаш с него  :)
И най-почтения брокер взема проценти за себе си от продажбата на жилището, така че ако искаш да не плащаш на брокер си търси жилище директно от собственика/строителна фирма да закупиш.

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Синастрии
« Отговор #132 -: Октомври 29, 2014, 10:28:59 pm »
Ясно е, че взема процент, няма да се женя за него, но както ми е кацнал сатурнът му върху управителя ми на 2 дом, се изпоразтревожих тоя му сатурн да не ме ограничи :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Синастрии
« Отговор #133 -: Октомври 29, 2014, 10:32:10 pm »
Ясно е, че взема процент, няма да се женя за него, но както ми е кацнал сатурнът му върху управителя ми на 2 дом, се изпоразтревожих тоя му сатурн да не ме ограничи :)
Moже да ти спести някои разходи. :)

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Синастрии
« Отговор #134 -: Октомври 29, 2014, 10:41:14 pm »
И той така ми говори... взех го, за да смъква цени, че мен хич ме няма в преговорите  :)