Автор Тема: Синастрии  (Прочетена 281264 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #135 -: Октомври 29, 2014, 10:52:03 pm »
И той така ми говори... взех го, за да смъква цени, че мен хич ме няма в преговорите  :)
доколкото разбрах Уран е написала това относно Сатурн, а не брокера ти  :012: :012:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #136 -: Октомври 30, 2014, 08:46:44 pm »
Качвам синастрията на брокера ми, не знам точен час на раждане, а само дата. Моята карта е вътрешната. Направи ми впечатление, че Сатурн му в съвпад с Венерата ми и Юпитерът му й е в опозиция по 2-8 дом - трябва ли да внимавам с него или мога да му се доверя според тази синастрия?
Аз искам да те попитам:  с този съвпад на негов Сатурн/Марс с твоята Венера не го ли намираш като страхотно привлекателен мъж?  :) Когато аз срещнах съвпад Сатурн/Марс с моята Венера се влюбих от пръв поглед:) :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Синастрии
« Отговор #137 -: Октомври 31, 2014, 03:29:35 pm »
Мога ли да ви помоля за кратичък коментар по една синастрия?

Жената е във вътрешния кръг, мъжът - във външния. Часът на раждане на мъжа не е известен, само предположение.

Предварително се извинявам, че данните са затрити и че след известно време ще изтрия и самата карта.
« Последна редакция: Ноември 01, 2014, 07:28:26 pm от Mirabella »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #138 -: Октомври 31, 2014, 05:25:02 pm »
Мога ли да ви помоля за кратичък коментар по една синастрия?

Жената е във вътрешния кръг, мъжът - във външния. Часът на раждане на мъжа не е известен, само предположение.

Предварително се извинявам, че данните са затрити и че след известно време ще изтрия и самата карта.
Ха, този батко има същите планетки като моята последна тръпка от 2009, когато те преследвах с хорари за него, с изключение на Венера, която не е лъв, а е в рак и в съвпад с твоя СЛВ- не сте се срещнали случайно, но каквото и да става ще е по трудния начин с квадратите от негов Сатурн с твоя стелиум Сатурн/Уран/Марс, както и опозицията на негов Марс с твоя.
Неговата Луна няма връзка с твоето Слънце освен общия диспозитор Сатурн, а твоята Луна е в опозиция с неговото Слънце и съвпадът на негова Луна с твоя Венера не е достатъчен за стабилна връзка, която би устояла във времето.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Синастрии
« Отговор #139 -: Октомври 31, 2014, 07:35:16 pm »
Мирабела, на този тип синастрии им казват "кармични". :012:
Очевидно искаш да се качиш на скоростната писта. Дерзай! :)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Синастрии
« Отговор #140 -: Октомври 31, 2014, 08:03:28 pm »
Благодаря ти много, Акрукс! Много си права за Сатурн - винаги той се включва в началото.

Благодаря ти много и на теб, Уран! Много ми е трудно да разбера тези кармични работи. :) Познаваме се с него от много години.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Синастрии
« Отговор #141 -: Октомври 31, 2014, 08:08:21 pm »
Благодаря ти много, Акрукс! Много си права за Сатурн - винаги той се включва в началото.

Благодаря ти много и на теб, Уран! Много ми е трудно да разбера тези кармични работи. :) Познаваме се с него от много години.
Знаеш, че аз съм от тези, които ритат срещу това понятие. Тази връзка може да бъде изпълнена и с много топлота и нежност (съвпад Луна/Венера), интелектуална съвместимост и физическо привличане.
Да, има напрегнати конфигурации, но чрез тях, ако бъдат преодоляни де, партньорите могат да израстнат. Проблемна може да бъде опозицията м/у Венерите ви- ценностни различия, маниер на общуване, естетика.
« Последна редакция: Октомври 31, 2014, 08:37:01 pm от Uran »

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Синастрии
« Отговор #142 -: Октомври 31, 2014, 08:34:14 pm »
Благодаря ти, Уран! :58: Интелектуалната съвместимост я има. И другото мисля, че го има. Засега ми се струва, че той много ми се кефи на естетиката. Ще видим. Благодаря ти!

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Синастрии
« Отговор #143 -: Октомври 31, 2014, 08:37:57 pm »
Благодаря ти, Уран! :58: Интелектуалната съвместимост я има. И другото мисля, че го има. Засега ми се струва, че той много ми се кефи на естетиката. Ще видим. Благодаря ти!
Той хубаво ти се кефи, но Ти, дали дълго ще се. :)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Синастрии
« Отговор #144 -: Октомври 31, 2014, 08:55:00 pm »
Не съм Ан Уинтър. Не съм толкова критична. :012:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #145 -: Ноември 01, 2014, 12:44:19 am »
Мога ли да ви помоля за кратичък коментар по една синастрия?

Жената е във вътрешния кръг, мъжът - във външния. Часът на раждане на мъжа не е известен, само предположение.

Предварително се извинявам, че данните са затрити и че след известно време ще изтрия и самата карта.
До преди да срещна Хироновата синастрия в живота си смятах,че знам и мога да тълкувам всяка синастрия.Вече не е така.
 Но все пак ще кажа мнението си-смятам,че е слаба,за да се развие в дългосрочна сексуална връзка или съжителство.  :)
 Сатурните са в квадрат,съвпад Сатурн/Уран получава множество квадратури.Едно Широкоскроено приятелство по водолейски образец би могло.
Твоят Марс/негова Венера квадрат не гарантира дори един час шеметен секс.  ;)
Неговият Марс няма отношение към Венера,а Луната ти колко може да е сексуална в Стрелец-поне да беше в Скорпион :)
 СЛВъзли също нямат знаково отношение един към друг.
Неговият Юпитер е опозиция на твоят Ретро Сатурн(!),Марс и Плутон,а тази опозиция е в разрез с взаимното доверие,освен това на теория е немислимо изграждане на общи материални придобивки.Към твоя Юпитер няма негови аспекти,висшите ти принципи ще са извън темите ви?
« Последна редакция: Ноември 01, 2014, 01:15:08 am от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #146 -: Ноември 01, 2014, 01:27:54 am »
Негов Марс е в точен съвпад с моя К8(Водолей) и прави секстил с моята Венера.Познаваме се от 10 години.И никога не сме били сексуално привлечени един от друг.Други аспекти са мои Марс/Юпитер(Плутон) тригони към негово Слънце в Близнаци.Имаме еднакъв асц(Рак).Между нас има близост,която е толкова дълбока,че дори не е приятелство.Разбираме се без думи.  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Синастрии
« Отговор #147 -: Ноември 01, 2014, 01:36:06 am »
Аз пък си мисля, че синастрията не е лоша, но ме притесняват тези квадрати Венера/Сатурн, Марс/Сатурн, Луна/Сатурн, ако бяха Плутонови да разпалят огъня, но точно от тези очаквам да има усещане за студенина, неразбиране и ограничение, мъжът е в по-неизгодна позиция, това в моментите на неразбирателство и караници, през останалото време би трябвало да е добре общуването от всяко естество. Възлите и Сатурните ще дадат дълготрайност

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #148 -: Ноември 01, 2014, 01:45:49 am »
Неговият Уран няма синастрични,подкрепящи аспекти и ще гледа на всяка цена да се освободи от тежестите на Ретро Сатурна,(Марс и Плутон) и квадратурите.Ако имаше някой тригон от нея можеше да потърпи малко.  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Синастрии
« Отговор #149 -: Ноември 01, 2014, 08:21:19 am »
Много ви благодаря, Драко, Сатин! :58: :-*
« Последна редакция: Ноември 01, 2014, 07:28:44 pm от Mirabella »