Автор Тема: Синастрии  (Прочетена 280684 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #180 -: Ноември 06, 2014, 09:25:18 am »
да,той другото което ме притеснява е съвпада на моето слънце с неговия Сатурн

който обаче май не е толкова точен колкото квадрата на твоя Сатурн с неговото Слънце. Ти имаш ли някакъв проблем с човека или просто се интересуваш от съвместимост, бъдеще на връзка или нещо друго? Да не би ти да искаш вече да се узаконявате, а той да се назландисва и да чака , какво ще каже мама?

anita

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Синастрии
« Отговор #181 -: Ноември 06, 2014, 09:37:45 am »
Happy58, от 4 години сме заедно, майка му не ме харесва защото имам дете от там идват проблемите във взаимоотношенията,да интересувам се имам ли бъдеще с него  ???

Happy58

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #182 -: Ноември 06, 2014, 09:55:21 am »
Happy58, от 4 години сме заедно, майка му не ме харесва защото имам дете от там идват проблемите във взаимоотношенията,да интересувам се имам ли бъдеще с него  ???

ами той цял живот ще се съобразява с нея :) - ти си реши, дали искаш такъв мъж :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #183 -: Ноември 06, 2014, 10:25:21 pm »
Сатин е пуснала във форума много хубава темичка:  :)

http://astra.la/forum/index.php?topic=75.0

За статистиката:
дадох си сметка,че в на 75% от интимните ми връзки,моят стелиум е попадал в техен 8Д.  ;)
 Чужд У8 е попадал в моя 8Д.
  Чужд У1(Марс) е попадал в моя 5Д
 
« Последна редакция: Ноември 06, 2014, 10:27:53 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Синастрии
« Отговор #184 -: Ноември 06, 2014, 10:55:56 pm »
Пък аз открих в една моя връзка, дето се чудех откъде идва сексуалното привличане, съвпад на Еросите в моя 8 дом. :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #185 -: Ноември 08, 2014, 03:13:17 pm »
Пък аз открих в една моя връзка, дето се чудех откъде идва сексуалното привличане, съвпад на Еросите в моя 8 дом. :)
На Ерос никога не съм обръщала внимание,но от снощи започнах да го търся в картите.Намерих чужд Ерос съвпад с моя Плутон(У5).
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #186 -: Ноември 08, 2014, 05:35:42 pm »
Някой виждал ли е в синастрии на свои познати Марс Овен опозиция на Венера Везни или Марс Скорпион опозиция на Венера в Телец?Тронова работа.  ;) Това не съм го срещала,но се зачудих как ли се отразява.
Или например Луна Рак опозиция на Сатурн в Козирог?
Плутон Скорпион опозиция на Венера в Телец?
Венера Рак опозиция на Марс Козирог?

Аз съм имала 2 връзки,които не бяха краткотрайни(по 2 години) със заточен Марс Везни опозиция на заточената ми Венера в Овен.Между нас никога нямаше сблъсъци.Сексуалното привличане беше прилично,но не беше с дълбок интензитет както при други аспекти.
Марс Лъв не е впечатлявал Венерата ми.Марс от Стрелец не е успявал да се домогне до нея,за разлика от троновите,заточените Марсове и Марс от Козирог. :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #187 -: Ноември 08, 2014, 06:25:16 pm »
Някой виждал ли е в синастрии на свои познати Марс Овен опозиция на Венера Везни или Марс Скорпион опозиция на Венера в Телец?Тронова работа.  ;)
Имала съм с две гаджета близнаци  изброените синастрични аспекти- единия беше с Венера в телец, опозиция на моя Марс в скорпион и Марс везни, съвпад на моята Венера везни- голямата любов, но като се вземе предвид, че неговия Марс е в опозиция с моята овча Луна, то нещата приключиха с гръм и трясък, и с много сълзи от моя страна. Не по-малко ме разплака и другия близнак, който е с Марс в овен, опозиция на моята Венера везни, а неговата Венера лъв в хармоничен тригон с моята Луна не помогна, защото негов Сатурн аспектира всичко в моя натал, като част от аспектите са квадратури към светилата, Венера и Юпитер, което беше кошмар.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #188 -: Ноември 08, 2014, 06:38:55 pm »
Имала съм с две гаджета близнаци  изброените синастрични аспекти- единия беше с Венера в телец, опозиция на моя Марс в скорпион и Марс везни, съвпад на моята Венера везни- голямата любов, но като се вземе предвид, че неговия Марс е в опозиция с моята овча Луна, то нещата приключиха с гръм и трясък, и с много сълзи от моя страна. Не по-малко ме разплака и другия близнак, който е с Марс в овен, опозиция на моята Венера везни, а неговата Венера лъв в хармоничен тригон с моята Луна не помогна, защото негов Сатурн аспектира всичко в моя натал, като част от аспектите са квадратури към светилата, Венера и Юпитер, което беше кошмар.
  Понеже не бях срещала такива синастрични аспекти,предположих,че една опозиция между тронови или екзалтирани планети евентуално би могла да се изрази хармонично.  :)

 Със заточените Марсове аз приключвах връзките.В някакъв период чувствах,че нямаме общ път заедно,връзките бяха безметежни,хармонични и безцелни.Когато ми предложиха брак се уплаших.Единият Марс го прие тежко,но го преживя(Венерата му съвпадаше с моя Марс).А другият се окопити по-бързо(имаше Венера Лъв опозиция на моя Марс).  :)
 
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Синастрии
« Отговор #189 -: Ноември 08, 2014, 06:55:06 pm »
Някой виждал ли е в синастрии на свои познати Марс Овен опозиция на Венера Везни или Марс Скорпион опозиция на Венера в Телец?Тронова работа.  ;) Това не съм го срещала,но се зачудих как ли се отразява.
Или например Луна Рак опозиция на Сатурн в Козирог?
Плутон Скорпион опозиция на Венера в Телец?
Венера Рак опозиция на Марс Козирог?

Аз съм имала 2 връзки,които не бяха краткотрайни(по 2 години) със заточен Марс Везни опозиция на заточената ми Венера в Овен.Между нас никога нямаше сблъсъци.Сексуалното привличане беше прилично,но не беше с дълбок интензитет както при други аспекти.
Марс Лъв не е впечатлявал Венерата ми.Марс от Стрелец не е успявал да се домогне до нея,за разлика от троновите,заточените Марсове и Марс от Козирог. :)

Първата ми връзка (мъж/любов): мой тронов Марс в опозиция на негови тронова Венера (телец) и екзалтирала Луна (телец).
Какво искаш да питаш?  :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #190 -: Ноември 08, 2014, 07:28:49 pm »
Първата ми връзка (мъж/любов): мой тронов Марс в опозиция на негови тронова Венера (телец) и екзалтирала Луна (телец).
Какво искаш да питаш?  :)
Интересен ми е интензитетът на секса и обгрижването извън него.  :)
Разбира се има много фактори,които влияят на предаността,дълбочината на отношенията извън секса,но все пак....ако може кратко резюме по Марс и Венера.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Синастрии
« Отговор #191 -: Ноември 08, 2014, 07:40:08 pm »
Интересен ми е интензитетът на секса и обгрижването извън него.  :)
Разбира се има много фактори,които влияят на предаността,дълбочината на отношенията извън секса,но все пак....ако може кратко резюме по Марс и Венера.
Това не беше най- важното. Имаше някакви задръжки и у двама ни.  Прекалено добро мнение имаше за мен, на което трябваше да отговоря. :)
Обичаше ме, ако това питаш.
« Последна редакция: Ноември 08, 2014, 07:42:18 pm от Uran »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #192 -: Ноември 08, 2014, 07:49:43 pm »
Това не беше най- важното. Имаше някакви задръжки и у двама ни.  Прекалено добро мнение имаше за мен, на което трябваше да отговоря. :)
Обичаше ме, ако това питаш.
:) Благодаря.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Синастрии
« Отговор #193 -: Ноември 08, 2014, 08:03:07 pm »
:) Благодаря.

Била съм твърде млада- 19,5г-24г. Имах и строго възпитание. Сега, от позицията на опита, със сигурност е кръшкал, но го е правел дискретно- много време прекарвахме заедно. :012: Учихме заедно и т.н.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #194 -: Ноември 08, 2014, 08:12:53 pm »
Била съм твърде млада- 19,5г-24г. Имах и строго възпитание. Сега, от позицията на опита, със сигурност е кръшкал, но го е правел дискретно- много време прекарвахме заедно. :012: Учихме заедно и т.н.
     :012: Сърби ме сърбелът да те попитам-ти желаеше ли го? Ако не ти е удобно-не споделяй.  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: