Автор Тема: Синастрии  (Прочетена 277685 пъти)

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Синастрии
« -: Октомври 23, 2013, 10:03:03 pm »
Ето я  :smile016:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Синастрии
« Отговор #1 -: Октомври 23, 2013, 10:09:38 pm »
може ли да се преместим в синастрии?

еаглет, то твоя мъж и той има съвпад сатурн/северен възел, или грешно виждам?

има ли нещо смущаващо в родата, тъкмо казах, че с тоя съвпад хората са с трудна карма...

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Синастрии
« Отговор #2 -: Октомври 23, 2013, 10:15:46 pm »
Сатурн е бил в напрегнат аспект към Венерите ви, ама е минал. Щом тогава не сте се разделили, това може и да отшуми. Освен Венерата му е квадратирал и Слънцето му У10 и У8/11-служебни и финансови проблеми. Сатурн на Асц не е приятен, ще трябва да му потърпиш фасоните.

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Синастрии
« Отговор #3 -: Октомври 23, 2013, 10:23:23 pm »
Сатурн е бил в напрегнат аспект към Венерите ви, ама е минал. Щом тогава не сте се разделили, това може и да отшуми. Освен Венерата му е квадратирал и Слънцето му У10 и У8/11-служебни и финансови проблеми. Сатурн на Асц не е приятен, ще трябва да му потърпиш фасоните.

Може ли да я преместите, моля ви

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Синастрии
« Отговор #4 -: Октомври 23, 2013, 11:08:11 pm »
Значи - венерата на eaglet само с квадрати, меркурий - неаспектиран, луната - квадрат със сатурн, къде е тука лекота на общуването, емоционално споделяне, разбирателство в ежедневието?
Но пък нали казват, че по-добре лош аспект, отколкото без никакъв, според мен на него му е по-добре в тая връзка, пък сега казваш, че иска да си ходи. После като се обърне меркурий и размисли, ти ще можеш ли да си все едно нищо не е било?

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Синастрии
« Отговор #5 -: Октомври 23, 2013, 11:08:22 pm »
може ли да се преместим в синастрии?

еаглет, то твоя мъж и той има съвпад сатурн/северен възел, или грешно виждам?

има ли нещо смущаващо в родата, тъкмо казах, че с тоя съвпад хората са с трудна карма...

Първото, което ме смути, е, че майка му живее с вуйчо му заедно - и двамата са зодия Дева. Имали са и сестра, но тя е починала от рак. Баща му ги е напуснал като е бил на 6 годинки и от тогава не го е търсел, а живеят в един и същи град  :smile016: Кармата според мен е свързана с любовта - баба му е чакала дядо му 9 години, за да се съберат. Дядо му бяга от сватбата си с друга, за да отиде при баба му. Леля му и вуйчо ми никога не се женят. А моята дъщеря се роди с ретроградна венера в скорпион в седми дом  :smile016:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Синастрии
« Отговор #6 -: Октомври 23, 2013, 11:10:34 pm »
твоята щерка, освен че ще е любовчийка, не я мисли, тя си е за нея си

Значи - твоята венера само с квадрати, меркурий - неаспектиран, луната - квадрат със сатурн, къде е тука лекота на общуването, емоционално споделяне, разбирателство в ежедневието?
Но пък нали казват, че по-добре лош аспект, отколкото без никакъв, според мен на него му е по-добре в тая връзка, пък сега казваш, че иска да си ходи. После като се обърне меркурий и размисли, ти ще можеш ли да си все едно нищо не е било?

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Синастрии
« Отговор #7 -: Октомври 23, 2013, 11:23:00 pm »
Значи - венерата на eaglet само с квадрати, меркурий - неаспектиран, луната - квадрат със сатурн, къде е тука лекота на общуването, емоционално споделяне, разбирателство в ежедневието?
Но пък нали казват, че по-добре лош аспект, отколкото без никакъв, според мен на него му е по-добре в тая връзка, пък сега казваш, че иска да си ходи. После като се обърне меркурий и размисли, ти ще можеш ли да си все едно нищо не е било?

Общуваме по много и до зори, мечтаем и се смеем заедно, но когато стане въпрос за мой проблем или за пари - изведнъж ми казват, че аз съм създала проблема и да се оправям  :smile016: И какво правя? Решавам си проблемите сама, не споделям с него, не го занимавам, по-скоро се хваля, че съм ги решила. А за парите? Пак се хваля, че съм спечелила, че да е спокоен и да си харчи своите спокойно. Но като нямам - нямам. Тогава почват да ме занапускат. Дали мога да се правя, че все едно нищо не е било? Обмислям го. Ще мога, още мога, но струва ли си?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Синастрии
« Отговор #8 -: Октомври 23, 2013, 11:29:04 pm »
Ще си струва, докато смехът е по-важен от парите
Но дали и за него е така

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Синастрии
« Отговор #9 -: Октомври 23, 2013, 11:35:19 pm »
То е много лесно да давам акъл, ама такива егоисти да си заминават и да не се връщат. И аз се правех на много силна и че мога всичко сама. Ама идва момент в който разбираш, че имаш нужда от подкрепа, любов и разбирателство. Ако не го получаваш от човека до теб, да си отива. Той заслужава ти да му покажеш къде е вратата, не той да заплашва. В крайна сметка мъжа като е мъж да се държи като такъв. Колкото и да обичаш някой, ако не е заслужил да е част от живота ти, няма място в него.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Синастрии
« Отговор #10 -: Октомври 23, 2013, 11:40:56 pm »
аз всъщност не го виждам да е меркантилен тип в истинския смисъл на думата, по-скоро има големи амбиции, ама някак лесно да става, иска да се доказва, да му признават, да е по-, но явно не му стигат силите и трябва друг да му е виновен
не ми изглежда лош човек като цяло

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Синастрии
« Отговор #11 -: Октомври 23, 2013, 11:43:16 pm »
То е много лесно да давам акъл, ама такива егоисти да си заминават и да не се връщат. И аз се правех на много силна и че мога всичко сама. Ама идва момент в който разбираш, че имаш нужда от подкрепа, любов и разбирателство. Ако не го получаваш от човека до теб, да си отива. Той заслужава ти да му покажеш къде е вратата, не той да заплашва. В крайна сметка мъжа като е мъж да се държи като такъв. Колкото и да обичаш някой, ако не е заслужил да е част от живота ти, няма място в него.

Да, това мисля и аз в момента - тези настроения и егоизъм ме унищожават. Искам мъж до себе си, с когото да планираме заедно и да няма изненади. Уморих се да се усещам сама в отговорностите.

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Синастрии
« Отговор #12 -: Октомври 23, 2013, 11:48:08 pm »
аз всъщност не го виждам да е меркантилен тип в истинския смисъл на думата, по-скоро има големи амбиции, ама някак лесно да става, иска да се доказва, да му признават, да е по-, но явно не му стигат силите и трябва друг да му е виновен
не ми изглежда лош човек като цяло

Taka e!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Синастрии
« Отговор #13 -: Октомври 23, 2013, 11:52:03 pm »
Я за момент си предстваи, че си с един много прилично облечен счетоводител, който изкарва достатъчо пари и всяка вечер ти казва, че те обича, има любима пижама, наследтсво от баща му и голям диопрът, много добре възпитан и никога навъпреки дума не ти казва
Как ти се вижда тая картинка?
Ако кажеш "яка е", значи ти е писнало и е време за почивка един от друг-независимо дали ще се разделите окончателно
Аз все още мисля, че тази връзка е по-тежка за теб, отколкото за него

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Синастрии
« Отговор #14 -: Октомври 23, 2013, 11:56:18 pm »
Я за момент си предстваи, че си с един много прилично облечен счетоводител, който изкарва достатъчо пари и всяка вечер ти казва, че те обича, има любима пижама, наследтсво от баща му и голям диопрът, много добре възпитан и никога навъпреки дума не ти казва
Как ти се вижда тая картинка?
Ако кажеш "яка е", значи ти е писнало и е време за почивка един от друг-независимо дали ще се разделите окончателно
Аз все още мисля, че тази връзка е по-тежка за теб, отколкото за него

Представи си сега как знаеш, че ще те напускат, нямаш пари за децата и събираш всеки хонорар начаса, като си казваш на клиентите, че ти е нужно незабавно плащане, а вечерта този до теб се държи грубо, седи си във фейсбук и ти иска 20 лева  :) И ти казва, че вече те е напуснал :)