Автор Тема: Синастрии  (Прочетена 281533 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрии
« Отговор #210 -: Ноември 28, 2014, 10:03:25 pm »
Just, благодаря за споделената карта-тук има върху какво да се дискутира-хареса ми. Ако я оставиш тук ,няколко дни ще я разгледам на спокойствие и ако е удобно ще имам въпроси по нея . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #211 -: Ноември 29, 2014, 12:19:11 am »
Ако ще си говорим за сексуално желание това,което виждам е
Негов Марс съвпад с твой СЛВ в 8Д.  :012: :012: Като най-важен фактор.
Ако твоят Плутон прави опозиция на неговата Венера,като участник в стелиума.
Негов Плутон квадрат с твоя Луна.

По-натам дори хармонични твой Марс тригон негова Луна не го виждам като голямо гориво в кревата.Никога не съм могла да възприема сменените роли на планетите(напр. Женски Марс съвпад с мъжка Венера(Луна) ми е(било) извратено-мъжът "се отдава",което не е негова работа.Но виж твой Нептун(като висша проява на Венера) тригон негов Марс ми допада-Марс има какво да "гони".  :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #212 -: Ноември 29, 2014, 11:29:05 am »
А къде забравяш моята Венера, която му наквадратва Марса и въобще всичките лични планети от стелиума. А негов ЮЛВ съвпад мое Слънце и Венера. Асцендента му ме пронизва право в сърцето в 5-тия му дом, а той ме вижда като изключително красива, задето Венерата и Слънцето ми огряват първия му дом.. Има поне 10 фактора за интензивно сексуално привличане в тази карта...

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #213 -: Ноември 29, 2014, 01:47:15 pm »
А къде забравяш моята Венера, която му наквадратва Марса и въобще всичките лични планети от стелиума. А негов ЮЛВ съвпад мое Слънце и Венера. Асцендента му ме пронизва право в сърцето в 5-тия му дом, а той ме вижда като изключително красива, задето Венерата и Слънцето ми огряват първия му дом.. Има поне 10 фактора за интензивно сексуално привличане в тази карта...
Картата много ми харесва и я одобрявам като цяло-това рядко се случва да ми хареса синастрия(не само секс.аспекти).  :)
Венера(Водолей!)-каква сексуална страст пък да има във Венера(Водолей)!-Твоята страст идва от другаде. Квадрат със заточен Марс Телец.В квадратурите между Венера (ж) и Марс(м) създават в жената незадоволимо,вътрешно,отчаяно чувство за нужда от Марса,което е душевен,а не сексуален аспект.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #214 -: Ноември 29, 2014, 01:55:14 pm »
И на мен ми се струва, че в тази синастрия основна роля играят възлите - те май дори сами със себе си са в квадрат, освен че имат точни съвпади със съответните планети венера и марс.

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #215 -: Ноември 29, 2014, 01:58:50 pm »
 :72:l
Картата много ми харесва и я одобрявам като цяло-това рядко се случва да ми хареса синастрия(не само секс.аспекти).  :)
Венера(Водолей!)-каква сексуална страст пък да има във Венера(Водолей)!-Твоята страст идва от другаде. Квадрат със заточен Марс Телец.В квадратурите между Венера (ж) и Марс(м) създават в жената незадоволимо,вътрешно,отчаяно чувство за нужда от Марса,което е душевен,а не сексуален аспект.
Не забравяй, че Венерата ми във Водолей е в квадрат с Плутон и Марса ми е в Скорпион  :72: Оттам идва страста ми...
« Последна редакция: Ноември 29, 2014, 02:01:07 pm от Just_a_Dream »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #216 -: Ноември 29, 2014, 02:04:36 pm »
:72:l Не забравяй, че Венерата ми във Водолей е в квадрат с Плутон и Марса ми е в Скорпион  :72: Оттам идва страста ми...
:012: :08: И моят Марс(УВенера) не би трябвало да е сексуален,но е почти в 8Д,с аспект от Плутон.  :D :D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #217 -: Ноември 29, 2014, 02:06:35 pm »
Ам тъй де! Да си додем на думата...  :29: То даже и от аватара и ника ти блика силна сексуалност. Имам чувството, че си жена вамп, мъжемелачка. Представям си те нещо като Моника Белучи. Тъмна коса, секси поглед.  :29:
« Последна редакция: Ноември 29, 2014, 02:10:04 pm от Just_a_Dream »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрии
« Отговор #218 -: Ноември 29, 2014, 03:51:47 pm »
Just, интересно ми кой първи е направил крачката, защото при партньора ти Слънце и Марс са в Телец , но съвпад,което веднага активира марсов оттенък,и с тази романтична Луна в Риби, би трябвало по някакъв начин да те е омагьосал с някакъв жест, с малко ретро звучене, което сега вече не е на мода ? Интересува ме имало ли е такава индикация? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #219 -: Ноември 29, 2014, 04:03:45 pm »
Ам тъй де! Да си додем на думата...  :29: То даже и от аватара и ника ти блика силна сексуалност. Имам чувството, че си жена вамп, мъжемелачка. Представям си те нещо като Моника Белучи. Тъмна коса, секси поглед.  :29:
  Да ти кажа само най-големите познавачи виждат сексапил в мен.  :043: Обикновено виждат суровост и незаинтересованост.Излъчването на сексапил е нещо,което не ми беше нужно и отхвърлих.Но,ако ми трябва да манипулирам мъж моментално,на секундата поддава.Скоро трябваше да водя "преговори" с един.....как да го опиша?Силно Марсов тип,нагъл,много безцеремонен,безпардонен,който искаше да ми се наложи(но нямаше как да стане  :d030: на неговата),с много пари,скъпа спортна кола,богоравен.  :012: А аз трябваше да си свърша работата.Включих на Венера Овен,той поддаде и ми донесе дребен "подарък" голям шоколад и хубаво кафе накрая.  :D Много обичам глезотии от Марсове.  :d030: Не мога да си позволя да се вижда сексапил по мен-не ми отива на Сатурна,принизява му достойнството.  :012: :012:
« Последна редакция: Ноември 29, 2014, 04:09:15 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #220 -: Ноември 29, 2014, 04:13:18 pm »
Just, интересно ми кой първи е направил крачката, защото при партньора ти Слънце и Марс са в Телец , но съвпад,което веднага активира марсов оттенък,и с тази романтична Луна в Риби, би трябвало по някакъв начин да те е омагьосал с някакъв жест, с малко ретро звучене, което сега вече не е на мода ? Интересува ме имало ли е такава индикация? :)
И аз искам да знам как стана първата целувка.  :012: Ти ли го "нападна"?  :d030: :012: :08:
Аз имам толкова твърди разбирания за архиетипите и на кой кое не му е работа да прави,че посмъртно няма да "нападна" мъж.  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #221 -: Ноември 29, 2014, 05:07:12 pm »
Just, интересно ми кой първи е направил крачката, защото при партньора ти Слънце и Марс са в Телец , но съвпад,което веднага активира марсов оттенък,и с тази романтична Луна в Риби, би трябвало по някакъв начин да те е омагьосал с някакъв жест, с малко ретро звучене, което сега вече не е на мода ? Интересува ме имало ли е такава индикация? :)
Ами... целуна ме на втората среща докато бяхме в колата му като ме изпращаше до вкъщи. И то как ме целуна!  :012: Половин час в колата бръщолевеше някакви щуротии докато се накани, а аз само си виках "Е тоя няма ли да ме целуне най накрая бееее"?!? И тъкмо да слизам от колата ме награби.  :) А за секса... жена, направо ми се изчака чакалото! Един месец го чаках и накрая не издържах и му писах по Скайпа една вечер някакви мръсотийки, за да го предизвикам и на следващия ден ми се отвори парашута  :043: После като го питах защо ме е измъчвал така ми отговори, че от любов бил оглупял, незнаел какво да предприеме и най-вече държал да изглежда сериозен в моите очи  :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #222 -: Ноември 29, 2014, 07:58:19 pm »
  После като го питах защо ме е измъчвал така ми отговори, че от любов бил оглупял, незнаел какво да предприеме и най-вече държал да изглежда сериозен в моите очи  :)
    :P :P :d030: :19: Заточен Марс в Телец!!!!!!! :P  Все много мислят и онези във Везни също!Страхливци!  :d030: :043: :043: :043: :043:Един тронов,екзалтиран няма да чака толкова,ако реши,че иска!  :043: :012:  :08: :58:
Благодаря,много ми хареса началото!  :012: :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрии
« Отговор #223 -: Ноември 29, 2014, 08:19:36 pm »
Благодаря, Just за споделеното. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #224 -: Ноември 30, 2014, 12:57:55 am »
Някой ден ще ви разкажа как го правят троновите,екзалтираните и онези заточените във Везни.  :043: :043: Но първо ще почакам малко още един от Овен да не ми устои-направо не ми е ясно как успява да издържа толкова дълго без мен!  :043: И като го пипна ще го подложа на кръстосан разпит,за да ви кажа.  :D :043: :043:
« Последна редакция: Ноември 30, 2014, 01:01:51 am от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: