Автор Тема: Синастрии  (Прочетена 281278 пъти)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Синастрии
« Отговор #225 -: Ноември 30, 2014, 12:47:19 pm »
Цитат
Някой ден ще ви разкажа как го правят троновите,екзалтираните и онези заточените във Везни.

За екзалтираните ще ми е интерсно да чуя. Освен ако не ги оцветява друга палнета като нептун, сатурн и тн  :012:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Синастрии
« Отговор #226 -: Ноември 30, 2014, 01:37:57 pm »
Някой ден ще ви разкажа как го правят троновите,екзалтираните и онези заточените във Везни.  :043: :043: Но първо ще почакам малко още един от Овен да не ми устои-направо не ми е ясно как успява да издържа толкова дълго без мен!  :043: И като го пипна ще го подложа на кръстосан разпит,за да ви кажа.  :D :043: :043:

 :012:
И аз чакам един овненски Марс (че и в опозиция с Плутон). Не знам как устоява на моя везнишки Марс и козирожка Венера.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Синастрии
« Отговор #227 -: Ноември 30, 2014, 01:44:10 pm »
:012:
И аз чакам един овненски Марс (че и в опозиция с Плутон). Не знам как устоява на моя везнишки Марс и козирожка Венера.

Подразнете ги малко де, не стаа с чакане  ;D

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Синастрии
« Отговор #228 -: Ноември 30, 2014, 01:46:43 pm »
Подразних го вече. Благодаря ти, Сатин. Сега ще чакам ответен "удар". :012:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Синастрии
« Отговор #229 -: Ноември 30, 2014, 01:49:27 pm »
дай синастрия, ако искаш да го видим  :)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Синастрии
« Отговор #230 -: Ноември 30, 2014, 02:00:02 pm »
Аз я бях сложила преди време и ти благодаря за коментара ти по нея тогава. Благодаря, Сатин!

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #231 -: Ноември 30, 2014, 03:27:26 pm »
:012:
И аз чакам един овненски Марс (че и в опозиция с Плутон). Не знам как устоява на моя везнишки Марс и козирожка Венера.
  :D :D :D :D :D До сега тронов не ми се беше опъвал да му се невиди!  ;D Много съм озадачена!И този има опоз от Плутон.  :D  Това с устояването изобщо не го проумявам-от месеци си бия акъла в главата. И при теб изобщо не е редно Плутонът му да устоява на съвпад с твоя Марс и квадратури към най-прекрасната Венера в Кзр! :96:
   Но да си кажа,понякога такъв гняв ме прихваща към него,заради това,че астрологически не се движи както трябва  :D :D ,че ако ми дойде в такъв момент ще бълвам драконски огън  :97: срещу него с пълна сила-сериозно.  :012: Наистина ми става много черен понякога,без да е виновен или длъжен.  :012:
« Последна редакция: Ноември 30, 2014, 03:33:27 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #232 -: Ноември 30, 2014, 03:38:01 pm »
За екзалтираните ще ми е интерсно да чуя. Освен ако не ги оцветява друга палнета като нептун, сатурн и тн  :012:
Не,много чист,няма съвпади.  ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Синастрии
« Отговор #233 -: Ноември 30, 2014, 03:46:14 pm »
Понеже и моят е екзалтиран, но е наситено нептунов. Та, интересно ми  е да видя в мъжки оригинал, нали се води нашият доста "сдържан" , но пък убийствено целенасочен.

Да ви питам тук, макар  малко да се отколонихме от синастрии и навлязохме при  марсовете- имал ли е някой синастрия , в която един от партньорите да е бил със стресов аспект натално между  марс-сатурн ( най-вече съвпад)?
« Последна редакция: Ноември 30, 2014, 03:48:29 pm от Flora »
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #234 -: Ноември 30, 2014, 08:05:33 pm »
Понеже и моят е екзалтиран, но е наситено нептунов. Та, интересно ми  е да видя в мъжки оригинал, нали се води нашият доста "сдържан" , но пък убийствено целенасочен.

Да ви питам тук, макар  малко да се отколонихме от синастрии и навлязохме при  марсовете- имал ли е някой синастрия , в която един от партньорите да е бил със стресов аспект натално между  марс-сатурн ( най-вече съвпад)?
Разбрах,че питаш следното:партньорът ми например да има в натала тежък аспект Марс/Сатурн.Имала съм двама такива мъже.Единият с Марс/Сатурн съвпад Овен,който съвпадаха с моя стелиум(Венера,Слънце,Луна,Хирон) в Овен.А другият със Сатурн/Овен опоз Марс/Везни.
 Този,на който съвпадът е в Овен е най-голямата любов в живота ми.....но аз не разбирам какво точно те интересува.  ;) Ако това е сексът-най-уникалният мъж като мъж,с който съм била.Като характер-абсолютно мъжкият архиетип,суров,стоик,дисциплиниран,а гневът му авторитетен,твърд,обмислен и унищожителен.Без шансове за конкуренцията,тотален алфа-мъжки.
  Другият с опозицията доста гневлив,избухлив,хаотичен до някъде.Със свиреп гняв,без да мисли за последиците след разрушенията.Сексът нормален-нищо специално,въпреки,че Марсът му съвпадаше с моя Плутон и беше в тригон с моя Марс.
 И двамата много мъжки момчета,много галантни и потентни с жените,мъжаги сред мъжете.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Синастрии
« Отговор #235 -: Декември 01, 2014, 08:10:45 am »
това за марс съвпад със сатурн в мъжка карта не беше ли аспект на насилника? или по-агресивен човек, да не изпадаме в крайност

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #236 -: Декември 01, 2014, 01:18:22 pm »
Напрегнати Марс/Сатурн/Плутон в мъжка карта са насилници на ниското ниво,но аз тази тяхна светлина съм я виждала проработена.Познавам няколко опоз Марс/Плутон ,но към нея има тригон и агресията им е канализирана в полезни,но опасни дейности.Например единият работи сапьор.
« Последна редакция: Декември 01, 2014, 01:22:37 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #237 -: Декември 01, 2014, 01:20:31 pm »
Напрегнати Марс/Сатурн/Плутон в мъжка карта са насилници на ниското ниво.
А на високото кои са?  :29:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #238 -: Декември 01, 2014, 01:24:59 pm »
А на високото кои са?  :29:
Като цяло са озаптени под пагон.По-долу дадох един малък пример.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #239 -: Декември 01, 2014, 01:40:09 pm »
Аз пък мислех, че е замесен и Нептун.  ;) На мен Нептунясалите типове са ми особено коварни. Скрити зад фалшивата усмивка на лицемерието, докато изтъничко манипулират ситуации и хора в твой ущърб.