Автор Тема: Синастрии  (Прочетена 277759 пъти)

Скорполей

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Синастрии
« Отговор #315 -: Декември 19, 2014, 12:39:36 pm »
Аз виждам потенциала му, а той не вярва в себе си изобщо !  :91: Все си мисли, че не става за нищо, че е накадърен, че абсолютен тъпан -защо и как се е сдобил с такова отрицателно мнение, мога само да гадая. Има аспекти, които говорят за някакви ограничения, но чак пък толкоз !
Не искам да го оставям сам, не искам и да си разбивам семейството и децата ми да растат така -този филм го живях и страдам от него цял живот (има го и в карата ми )  .
И отново си права-много пъти ми е писвало, но никога не съм взимала окончателно решение за край !

Happy58

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #316 -: Декември 19, 2014, 12:43:55 pm »
Аз виждам потенциала му, а той не вярва в себе си изобщо !  :91: Все си мисли, че не става за нищо, че е накадърен, че абсолютен тъпан -защо и как се е сдобил с такова отрицателно мнение, мога само да гадая. Има аспекти, които говорят за някакви ограничения, но чак пък толкоз !
Не искам да го оставям сам, не искам и да си разбивам семейството и децата ми да растат така -този филм го живях и страдам от него цял живот (има го и в карата ми )  .
И отново си права-много пъти ми е писвало, но никога не съм взимала окончателно решение за край !

аз тези дни ще разгледам пак двете дати - трябва да намеря, защо е така.

Скорполей

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Синастрии
« Отговор #317 -: Декември 19, 2014, 12:46:54 pm »
 :58: Благодаря !
Аз се оплитам в цялата информация , когато се ровя сама и се плаша ! Все още нивото ми на знания не е на ниво от което, да черпя ползи !
Извинявам се на участниците в темата за дългите си излияния !

Скорполей

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Синастрии
« Отговор #318 -: Декември 19, 2014, 01:26:42 pm »
Искам да попитам, каква роля играе Лилит в синастриите и отдавате ли ѝ голямо значение ? Как влияят твърдите аспекти на лични планети с нея ?
Времето на срещата  между двама души, има ли някакво важно значение за взаимоотношенията и продължителността на една връзка ? Четох, че избор на правилна дата за сключване на брак, може да насочи нещата в правилна посока -до колко е вярно това ?
Може ли Хирон, чрез положителни аспекти, да излекува , други неблагоприятни аспекти в една връзка ?
Много, много ми е интересно да чета форума ! Благодаря на всички, които са вложили знания и време в този форум !  :-*

Скорполей

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Синастрии
« Отговор #319 -: Декември 19, 2014, 08:16:39 pm »
Дракониада, какво да кажа - за огромна част от нещата мисля точно като теб.
В никакъв случай не мисля , че се заяждаш- просто изказа ти е прям :) , което не е никак лошо !
Той се опитва да се грижи за нас-не ни е оставил гладни или с неплатени сметки, но тази криворазбрана майчина любов и помощ , много го бъркат и  спъват. Опитвала съм да говоря с нея, абсолютно прямо, като с голям човек, но до сега не съм имала успех. Тя просто си живее в нейният свят и не ме разбира, или пък така просто ѝ е по-лесно. Прави го инфантилен и го държи здраво вързан за полата си, което явно я устройва. Аз обаче не смятам да му ставам майка и той е наясно с това. Ако иска да сме семейство ще трябва да порасне и да се потруди.
Има голяма истина в "думите" на звездите и ми се иска просто да се посъветвам с тях. Зная, че ако един човек има желание да се развива и променя, той ще намери начина, а ако не иска ще намери причината. Зная също, че няма да се примиря с това, нещата да останат в такова висящо положение. Промяна ще има :) !
Ще се опитам да отработя в главата си ситуацията, и дано да успея. Явно ще трябва да вадя тежката артилерия и мъжкият панталон...поне за сега  ;D !
ПП-За Лилит , Хирон,  и сватбеният ден питам по-скоро от любопитство, защото четох по въпроса и исках да видя каква е вашата гледна точка.  :)

Happy58

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #320 -: Декември 20, 2014, 01:19:54 pm »
Скорполеяй, чета тук коментарите и се чудя, ти какво всъщност търсиш? Какво те притеснява? Конкретно .... то така може да си говорим до безкрай, ама ... аз имам девишки стелиум и питам - какво е упражнението всъщност?

Горе ти бях написала - догодина нещата ще започнат коренно да се променят при теб, без значение искаш или не искаш. Така че, успокой се, приготви се за празниците, дай любов на всеки, на когото можеш и като дойде времето, реагирай на новото! От нумерологична гледна точка имаш една от най-хубавите комбинации за доста години напред - така че, горе главата и си живей живота - с или без господина (то ще е без де, ама ти понеже сега още не си готова, затова го включвам) - просто не знаеш какво хубаво те очаква :)

Happy58

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #321 -: Декември 20, 2014, 01:29:17 pm »
Ми какво търси-търси да си чеши мозъка с Хирон и Лилит като последна сламка,защото не ще да и се троши хатърът. ;)

тя може да не ще, ама тя съдбата не пита :) - така ще я изтрещи, че ....  :57: :57: - добре поне, че е с хубаво (ако не се опъва де)

Happy58

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #322 -: Декември 20, 2014, 02:34:05 pm »
Четох, че избор на правилна дата за сключване на брак, може да насочи нещата в правилна посока -до колко е вярно това ?
Може ли Хирон, чрез положителни аспекти, да излекува , други неблагоприятни аспекти в една връзка ?


подходящото време за брак може да подкрепи, ако синастрията е добра. Но ако не е, няма да стане - след известно време нещата ще се объркат.

Не мисля, че е в силата на Хирон, за да прави това.

Happy58

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #323 -: Декември 20, 2014, 02:50:43 pm »

Той се опитва да се грижи за нас-не ни е оставил гладни или с неплатени сметки, но тази криворазбрана майчина любов и помощ , много го бъркат и  спъват. Опитвала съм да говоря с нея, абсолютно прямо, като с голям човек, но до сега не съм имала успех. Тя просто си живее в нейният свят и не ме разбира, или пък така просто ѝ е по-лесно. Прави го инфантилен и го държи здраво вързан за полата си, което явно я устройва. Аз обаче не смятам да му ставам майка и той е наясно с това. Ако иска да сме семейство ще трябва да порасне и да се потруди.


а как става това на практика - хем не работи, хем пък носи пари вкъщи и се грижи за вас? Неговата майка ли подсигурява парите? Ама дори и да ги подсигурява тя, той нали се грижи за вас? Хм, нещо объркано ми се струва - да не би това да е само в твоите усещания?
Относно майката - имат си двамата кармична връзка, не можеш да го откъснеш - това е факт и няма смисъл да се бориш, дори не е полезно за теб. Не си блъскай главата с този проблем - или го приеми или режи.

Скорполей

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Синастрии
« Отговор #324 -: Декември 20, 2014, 04:53:40 pm »
Благодаря ви за отговорите и съветите  :38: !
Да, моята е хващане за сламката , просто, защото не съм готова . Ясно ми е, че от майка му не мога да го откъсна, а и не искам. Просто ми се иска да е повече мъж. Иначе проблемът с инфантилизма си е техен и съм го заявила и на двамата . Засяга ме , но не искам да мъкна подобен товар на гърба си.
Издържа семейството с наем от имот, който има. Не живеем охолно, но не сме и в крайна бедност.
Принципно до сега в живота си винаги съм играла и ролята на глава на семейство ( имаше дълъг период през който, се наложи да се грижа за майка си, братчето си и голямото ми дете ) . Може би и за това, тази роля ми е позната. Никой не ме е питал искам , или не-просто стечение на обстоятелствата :) . Вероятно това е и едно от нещата, които е привлякло настоящият ми партньор  :017:.
Сега да кажа какво ме притеснява- 1 е болката и промените, които една раздяла носи. Разделите ме разбиват, независимо дали са с партньор или просто с близък . 2.- страх как ще се отрази това на децата ,3.- нямам вяра в собствените си възможности, че съм готова да посрещна новото.4.- страх ме е да остана без него.
Последните години не бяха леки за мен и се надявам скоро да ми просветне наистина  :72: .

Скорполей

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Синастрии
« Отговор #325 -: Декември 20, 2014, 06:55:44 pm »
 :08:

veleff

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Синастрии
« Отговор #326 -: Декември 21, 2014, 09:57:43 am »
Здравейте,
Картата май е хубава ... като гледам тези тригони
Запознаха ни служебни дела=
... за 3 години сме се виждали 3 пъти, но не искри , а  огнен ураган хвърчи и бушува!
Обаче ???  аз съм провинциалистка, а той медийнна личност.
Моля, кажете как ви се струва ?
« Последна редакция: Декември 21, 2014, 10:00:56 am от veleff »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Синастрии
« Отговор #327 -: Декември 21, 2014, 10:50:35 am »
има ли смисъл да се разглежда синастрия с някой, който си виждал 3 пъти? не беше ли важна синастрията при съвместно съжителство?

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Синастрии
« Отговор #328 -: Декември 21, 2014, 11:00:45 am »
има ли смисъл да се разглежда синастрия с някой, който си виждал 3 пъти? не беше ли важна синастрията при съвместно съжителство?

Не мисля, че има при положение, че все пак има взаимодействие с външни планети, което не се отработва толкова бързо.
Ако една синастрия се изолираше само до взаимовръзки Венера/Венера, Венера/Марс, Луна/Луна, Луна/Марс сигурно би могло.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Синастрии
« Отговор #329 -: Декември 21, 2014, 11:42:55 am »
Здравейте,
Картата май е хубава ... като гледам тези тригони
Запознаха ни служебни дела=
... за 3 години сме се виждали 3 пъти, но не искри , а  огнен ураган хвърчи и бушува!
Обаче ???  аз съм провинциалистка, а той медийнна личност.
Моля, кажете как ви се струва ?

Хубава синастрия. Има аспекти за "продължителност" и неслучайно, при толкова малко очи- в очи, Ти е в главата, надявам се и Ти- в неговата. :)

Велев, кое Слънце е твоето?  :017:
Набива ми се на очи липсата на квадратури. Проблем съзирам в опозицията Луна- Нептун, която ти имаш и натално- идеализиране, заблуди не само по отношение на света, а и към обекта на въжделенията ти.
« Последна редакция: Декември 21, 2014, 12:03:54 pm от Uran »