Автор Тема: Синастрии  (Прочетена 277544 пъти)

veleff

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Синастрии
« Отговор #330 -: Декември 21, 2014, 01:05:37 pm »
Благодаря, Uran , аз съм с близнашко слънце , а той е телеца.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #331 -: Декември 21, 2014, 07:30:34 pm »
Я не слушай ничии съвети и никакви звезди! :D
Аз не слушам нищо и никой,дори и сърцето си!  ;) Водя се само по акъла на Разума. :)
и докъде те отведе акъла на разума?
 :57:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #332 -: Декември 21, 2014, 07:48:18 pm »
Здравейте,
Картата май е хубава ... като гледам тези тригони
Запознаха ни служебни дела=
... за 3 години сме се виждали 3 пъти, но не искри , а  огнен ураган хвърчи и бушува!
Обаче ???  аз съм провинциалистка, а той медийнна личност.
Моля, кажете как ви се струва ?

Негово Слънце в твой 8д в точен съвпад с твой Сатурн
твоето Слънце в негов 8д, Луната ти в точен съвпад с негов Сатурн= всичко това не показва хубава синастрия и и това, че за 3г сте били заедно само 3 пъти го доказва!
Негови Луна и Меркурий са връх на две конфигурации Йод, образувани с твои планети- на средната точка, която активира конфигурацията е негова ПФ, твоя ПФ е на негов ЮЛВ, неговата Венера в 5д е в опозиция с Уран и Юпитер в твой 1д, по знак и с Плутон

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #333 -: Декември 21, 2014, 09:02:10 pm »
и докъде те отведе акъла на разума?
 :57:
Хората се водят по "акъла" на другите и така се ориентират къде се намират и накъде да тръгнат.По "акъла" на някой,който е написал нещо за звездите,по  "акъла" на някой Достоевски(или пък по "акъла" на друг класик).А аз се водя по "акъла" на Разума ми,който храни моето чувство за правилност и мир със самата мен.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #334 -: Декември 21, 2014, 09:48:31 pm »
Хората се водят по "акъла" на другите и така се ориентират къде се намират и накъде да тръгнат.По "акъла" на някой,който е написал нещо за звездите,по  "акъла" на някой Достоевски(или пък по "акъла" на друг класик).А аз се водя по "акъла" на Разума ми,който храни моето чувство за правилност и мир със самата мен.
казала си същото, но този път с повече думи, а не отговори на въпроса- Къде те отведе акъла на Разума?

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Синастрии
« Отговор #335 -: Декември 21, 2014, 09:57:17 pm »
Как ви се вижда синастрията на зимното слънцестоене с моя милост? :-X

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #336 -: Декември 21, 2014, 10:13:21 pm »
 До чувство за правилност и мир със самата мен.До много по-голяма креативност,която не се разсейва от дилеми по сто въпроса и всички амплитуди по вариациите на отговорите им.Кристализация,яснота и директно действие(или бездействие).
казала си същото, но този път с повече думи, а не отговори на въпроса- Къде те отведе акъла на Разума?

Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #337 -: Декември 21, 2014, 11:11:48 pm »
До чувство за правилност и мир със самата мен.До много по-голяма креативност,която не се разсейва от дилеми по сто въпроса и всички амплитуди по вариациите на отговорите им.Кристализация,яснота и директно действие(или бездействие).
Човек може да е креативен и когато слуша сърцето си, а не разума
да е концентриран, защото слуша учителя/началника си
чувството ти за правилност е нещо субективно- това, което за тебе е правилно за обществото може да е вредно
яснота и директно действие има и при изпълнение на заповед, особено когато е под пагон човек
та- докъде те отведе акъла на разума?
какво си постигнала, какво си дала на общество, на семейство, ако ще на един човек да е или бездомно животно, или само си приказваш ей така, за спорта

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Синастрии
« Отговор #338 -: Декември 21, 2014, 11:21:06 pm »
какво си постигнала, какво си дала на общество, на семейство, ако ще на един човек да е или бездомно животно, или само си приказваш ей така, за спорта
сори че се намесвам, но само искам да вметна, че човек има право да постигне нещо в живота и да даде нещо на обществото, но има и право да не направи нищо от това, шом така е решил.
ако иска може да живее далече от обществото,  в пещера и да яде корени  :012: личен избор.
« Последна редакция: Декември 21, 2014, 11:23:25 pm от nerealna »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #339 -: Декември 22, 2014, 12:00:33 am »
сори че се намесвам, но само искам да вметна, че човек има право да постигне нещо в живота и да даде нещо на обществото, но има и право да не направи нищо от това, шом така е решил.
ако иска може да живее далече от обществото,  в пещера и да яде корени  :012: личен избор.
Съгласна съм с всичко това, но в този случай не трябва да има претенции към личния избор на останалите, нали?
И когато се изтъква някой за правилния личен пример, то е редно да посочи с какво е заслужил да бъде за пример!
« Последна редакция: Декември 22, 2014, 12:13:24 am от akruks »

Скорполей

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Синастрии
« Отговор #340 -: Декември 22, 2014, 10:49:18 am »
Аз съм доста емоционална и ми е трудно да се "водя" само от доводите на разума. Понеже споменах в по-горен пост , че се занимавам с бездомни животни, смело мога да кажа, че в тази сфера изобщо не се влияя от разума  :57:-често знам,че ням как да се нагърбя с още едно животинче, но го го прибирам или намирам някакъв начин да не го оставя улицата. Разума казва "Какво ще го правиш ? Веднага се обърни и си тръгни, защото вече имаш достатъчно !", но сърцето, чувството за дълг и идеята, че може би, сме се срещнали, за да променя живота му към добро , ме карат да го гушна и да го взема с мен  :38:. Тук разбира се , своят дял има и чувството на вина, което зная, че ще ме преследва ако остана просто разумна.
Зная, че ако в някаква ситуация слушам само разума и подтискам  чувствата си , после идва ефекта на натрупването и то с лавинообразен ефект. Чела съм че първото нещо, което усетиш в дадена ситуация е гласът на сърцето . Има доста случай  в които, съм последвала разума , без да се отчета онова първо чувство и в последствие съм разбирала, че не е трябвало.
Може би, нещата са много комплексни и трябва да се обръща внимание на двете неща :) . Все пак сме разумни същества със сърца   :-*

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Синастрии
« Отговор #341 -: Декември 22, 2014, 01:05:22 pm »
Съгласна съм с всичко това, но в този случай не трябва да има претенции към личния избор на останалите, нали?
И когато се изтъква някой за правилния личен пример, то е редно да посочи с какво е заслужил да бъде за пример!
по принцип така е, както го казваш, но изказване на лична позиция и мнение не означава автоматично даване на личен пример и критикуване на другите.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #342 -: Декември 22, 2014, 02:00:27 pm »
Нереална е права.Различните позиции не са критика.Всеки,които чете може да синтезира от всичко написано и да усвои това,което най-му пасва на разбиранията.
П.п:пак съм в етап на почистване на спама и ще махам коментари извън темите. :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #343 -: Декември 26, 2014, 04:47:52 pm »
Кои са планетите, които трябва да са намесени, за да се влюби някой в някого? Венера и Марс, нали? А Луната? Тя каква го играе? Разглеждам синастрии на двойки и при всичките са засегнати Венера и Марс. А дали може да се влюбиш в някого без да са засегнати Венерата или Марса ти? Какво се случва например при аспект Венера-Плутон, Венера-Уран? Плутона или Урана и въобще висшите планети изпитват ли привличането, което изпитват личните планети?

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #344 -: Декември 26, 2014, 05:42:54 pm »
Кои са планетите, които трябва да са намесени, за да се влюби някой в някого? Венера и Марс, нали? А Луната? Тя каква го играе? Разглеждам синастрии на двойки и при всичките са засегнати Венера и Марс. А дали може да се влюбиш в някого без да са засегнати Венерата или Марса ти? Какво се случва например при аспект Венера-Плутон, Венера-Уран? Плутона или Урана и въобще висшите планети изпитват ли привличането, което изпитват личните планети?
Луната ще види някой,който да задоволи потребностите и ще зареве влюбена по него.
Наталните Плутон и Уран стават "лични" планети,когато са в 1Д,но в знака на асц или са У1,или управляват Слънце,Венера,Луна,Марс(,или натално съвпадат с тях).  ;)
Уран(не помня да съм го виждала сексуален) как може да бъде привлечен не знам,но Плутон много ще се полакоми да обсеби.
 За какъв аспект Венера/Плутон или Уран става въпрос?-В синастрия или транзитна Венера към Плутон/Уран?
« Последна редакция: Декември 26, 2014, 05:54:03 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: